کلینیک زیبایی دندان در تهران کدام است؟

زیبایی دندان: همانطور که میدانید امروزه اهمیت به زیبایی دندان نسبت به سال های گذشته افزایش یافته است. در دهه های گذشته بیشترین دغدغه ی دندان پزشکان و مردم از مراجعه به دندان پزشکی ترمیم دندان های خراب و رفع نقوص آن ها یا کشیدن دندان زائد بود. اما امروزه در کل جهان بیشتر اهمیت به زیبایی دندان خود می دهند.

یکی از برترین دندانپزشکان ایران، دکتر صادق آقاجری است که در امر زیبایی دندان متخصص می باشد و تمامی خدمات دندانپزشکی را به نحو احسنت انجام می دهد و به شما در زیبایی و ترمیم دندان کمک می کند.

متخصص زیبایی دندان چه کسی است؟

لبخند به نمایش گذاشتن دندان های بی نقص است، به همین منظور زیبایی دندان تاثیر مستقیم بر ایجاد لبخندی زیبا دارد. شما برای یک طرح لبخند زیبا باید به دندان پزشکی مراجعه کنید که علاوه بر پیشینه کاری و رزومه مناسب دارای ویژگی های زیر باشد:

  1. با روش ها و تکنیک های ترمیم دندان کاملا آشنا باشد و بتواند متناسب با نوع دندان و ویژگی های شخص بیمار، بهترین نتیجه ممکن را برای هرچه بهتر شدن زیبایی دندان بیمار رقم بزند.
  2. در مهارت های زیبایی شناسی به درک بالایی دست پیدا کرده باشد و بتواند متناسب با حال بیمار آن را در نظر بگیرد.

اگر این دو شاخص را داشته باشند، علاوه بر این که به جذابیت چهره شما کمک می کند، بلکه باعث افزایش اعتماد به نفس شما می گردند.

تاثیر زیبایی دندان با لیزر چقدر است؟

امروزه با اضافه شدن لیزر به علم دندان پزشکی بسیاری از درمان ها و اعمال زیبایی دندان با لیزر انجام میشود که برای روشن تر کردن دندان ها از لیزر استفاده میکنند. قطعاً کسانی که انواع روش های زیبایی و سفید کردن دندان را تجربه کرده اند از معجزه ی آن بر زیبایی دندان با خبرند.

از دیگر کارهایی که دندان پزشک با لیزر انجام می دهد یک رنگ کردن دندان بعد از پر کردن آن ها است که جنس مواد افزوده شده به دندان را با سایر دندان های مجاور یک رنگ می کنند.

جدید ترین روش های زیبایی دندان چیست؟

برای ترمیم و زیبایی دندان ها روش های بسیاری وجود دارد چه بسا برخی از روش های زیبایی دندان در خانه نیز امکان پذیر است. اما در ادامه به جدید ترین و موثرترین روش های زیبایی و ترمیم دندان ها پرداخته ایم که عبارتند از:

زیبایی دندان با کامپوزیت

یکی از روش های زیبایی دندان، ونیر کامپوزیت است. بدین شکل که دندانپزشک مواد کامپوزیت را روی دندان شما در جاهای مختلف به طور مستقیم قرار می دهد و با لیزر آن را سفت می کند. سپس اضافه های آن را می تراشد تا به سایر دندان ها آسیبی وارد نشود.

قیمت زیبایی دندان با کامپوزیت از آنجایی که مقرون به صرفه است، نسبت به لمینیت(البته در هنگامی که به جای لمینیت می شود کامپوزیت کرد) و روش های مشابه، مورد توجه قشرهای مختلف جامعه قرار گرفته است.

زیبایی دندان با روکش

برای انجام لمینیت دندان، ابتدا باید توسط متخصص ویزیت شوید. در جلسات بعدی دکتر دندان پزشک دندان های آسیب دیده شما را ترمیم میکند، سپس کمی از مینای دندان را می تراشد. این کار به این خاطر است که بتوان روکش را جای دندان های خراب قرار داد.

در برخی مواقع ممکن است لثه های شما قبل از این کار، برای هرچه بهتر قرار گرفتن روی دندان و بهره بردن از زیبایی دندان منحصر به فرد نیاز به جراحی داشته باشد. زیرا بعضی لثه ها نرمال نیستند و از جای خود تکان خورده اند و به بالا یا پایین تغییر شکل دادند.

سپس از دندان شما قالب گرفته و به لابراتوار فرستاده می شود. تا آماده سازی دندان معمولاً یک الی دو هفته زمان می برد. در طی این مدت می توانید ماسک بزنید یا دندانپزشک، یک قالب موقت برای شما قرار می دهد. پس از بهبود لثه روکش دندان در دندان هایی که مینای آن تراشیده شده قرار می گیرند و شما می توانید از یک لبخند زیبا لذت ببرید.

البته شایان ذکر است که این دندان ها بیشتر از دندان معمولی نیاز به بهداشت و مسواک زدن دارند زیرا دندان های زیری آن آسیب پذیرترند. اگر بهداشت دهان و دندان رعایت نشود ممکن است دچار پوسیدگی یا حتی شکستن آنها شود، که در آن صورت به دندان لمینیت شده شما هم آسیب می رساند.

شما می توانید در کلینیک دکتر صادق آقاجری از تخصص چنین تیمی بهره ببرید و یک خاطره خوب از دندان پزشکی همراه با قیمت روکش زیبایی دندان مقرون به صرفه برای خود رقم بزنید.

بلیچینگ با لیزر

سفید کردن دندان از طریق بلیچینگ شامل دو مرحله می شود: بلیچینگ هوم و آفیس.

در روش آفیس طی یک مرحله مراجعه به دندانپزشک، ایشان دندان های شما را با لیزر سفید می کند که بلافاصله متوجه تغییر رنگ دندان هایتان می شوید و دیگر هم نیازی به مراجعه مجدد به دندان پزشک ندارید.

در روش هوم ابتدا باید ویزیت شوید تا وضعیت دندان هایتان بررسی شود سپس دکتر با لیزر دندان های شما رو سفید میکند که تا مدتی از سفیدی و زیبایی دندان خود بهره ببرید. اما برای تکمیل کار و بهبود روند سفید سازی از دندان های شما قالب میگیرد و به لابراتوار می فرستد. قالب شما که آماده شد به همراه یک ژل سفید کننده دندان، به صورت قطره ای باید روی قالب بریزید و آن را در دهان خود قرار دهید.

لیفت لثه چیست و چه تاثیری بر زیبایی دندان دارد؟

ممکن است لثه های شما کمی بزرگتر از اندازه نرمال باشد و همین امر باعث پوشانده شدن بخشی از دندان هایتان می شود. همچنین ممکن است خط لثه ی شما نا هموار باشد که در هر دو مورد می توانید با مراجعه به دندان پزشکی و بهره بردن از متخصص زیبایی خط لثه خود را بهبود بخشیده و به دندان هایی خود زیبایی ببخشید.

اهیمت زیبایی تاج دندان

اگر دقت کرده باشید برخی افراد هستند که دندان های کوتاهی دارند و از زیبایی دندان بی بهره اند. این دسته افراد و کلیه کسانی که به تاج دندان نیازمندند با مراجعه به دندانپزشک و تشخیص صلاح دید پزشک به نیاز به تاج دندان، به لابراتوار سفارش می دهند و بعد از آماده شدن آن را نصب می کنند.

تاج دندان علاوه بر زیباتر ساختن طرح لبخند به محافظت از دندان نیز کمک می کند و تا حدودی از پوسیدگی دندان جلوگیری می کند.

در مطب دکتر صادق آقاجری تمامی خدمات مربوط به زیبایی دندان با کمترین قیمت انجام می شود. شما عزیزان می توانید برای اخذ نوبت و دریافت مشاره و همچنین کسب اطلاعاتی از قیمت زیبایی دندان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

سپتامبر 6, 2020
ونیر کامپوزیت

ونیر کامپوزیت

ونیر کامپوزیت چیست ؟ ونیر کامپوزیت : همه ی ما علاقه مند به داشتن دندان های زیبایی هستیم زیرا دندان […]
آگوست 24, 2020
ایمپلنت دندان با بیمه تکمیلی

ایمپلنت دندان با بیمه تکمیلی

ایمپلنت دندان با بیمه تکمیلی چگونه انجام می شود ؟ ایمپلنت دندان با بیمه تکمیلی : با گذشت زمان و […]
ژانویه 21, 2020
ارتودنسی دندان ایمپلنت شده

ارتودنسی دندان ایمپلنت شده

امکان ارتودنسی دندان ایمپلنت شده وجود دارد؟ ارتودنسی دندان ایمپلنت شده : برخی از بیماران و مراجعین گرامی یک یا […]
دسامبر 28, 2019
تفاوت بلیچینگ و جرم گیری دندان

تفاوت بلیچینگ و جرم گیری دندان

تفاوت بلیچینگ و جرم گیری دندان چیست ؟ دکتر آقاجری جراح لثه و متخصص ایمپلنت دندان و لمینت: تفاوت بلیچینگ […]
دسامبر 28, 2019
بلیچینگ دندان

بلیچینگ دندان

بلیچینگ دندان چیست؟ بلیچینگ دندان یا Tooth bleaching یک روش مطمئن و بسیار آسان برای سفید کردن دندان ها و […]
دسامبر 22, 2019
موارد استفاده از لمینت سرامیکی

موارد استفاده از لمینت سرامیکی

موارد استفاده از لمینت سرامیکی کدام است؟ دکتر آقاجری جراح لثه و متخصص ایمپلنت دندان و لمینت :یکی از موارد […]
دسامبر 22, 2019
تفاوت لمینت وکامپوزیت دندان

تفاوت لمینت وکامپوزیت دندان

تفاوت لمینت وکامپوزیت دندان در چیست؟ برای بررسی تفاوت لمینت وکامپوزیت دندان باید بدانیم که هردو این روش ها برای […]
دسامبر 17, 2019
روش های جرم گیری دندان

روش های جرم گیری دندان

روش های جرم گیری دندان و انواع جرم دندانی روش های جرم گیری دندان: در فرایند جرمگیری، دندانها بوسیله ابزارهای […]
دسامبر 17, 2019
جرم گیری دندان

جرم گیری دندان

اهمیت جرم گیری دندان چیست؟ جرم گیری دندان : دندان یکی از اعضای بسیار مهم بدن است که هم در […]
دسامبر 16, 2019

قیمت لمینت دندان

قیمت لمینت دندان همراه با تخفیفات ویژه قیمت لمینت دندان: لمینت دندان در دندانپزشکی یک پوسته نازک است که با […]
سپتامبر 14, 2019
ایمپلنت بیمه بانک مرکزی

ایمپلنت بیمه بانک مرکزی

بهترین مرکز دندان پزشکی طرف قرار داد ایمپلنت بیمه بانک مرکزی کدام است ؟ ایمپلنت بیمه بانک مرکزی : دندان […]
سپتامبر 9, 2019
جراحی افزایش طول تاج دندان

جراحی افزایش طول تاج دندان

جراحی افزایش طول تاج دندان چه نوع جراحی می باشد ؟ جراحی افزایش طول تاج دندان : دندان ها نقش بسیار […]