معتبر ترین کلینیک زیبایی دندان در تهران

زیبایی دندان: همانطور که می دانید امروزه اهمیت به زیبایی دندان نسبت به سال های گذشته افزایش یافته است. در دهه های گذشته بیشترین دغدغه ی دندانپزشکان و مردم از مراجعه به دندانپزشکی، در اصل ترمیم دندان های پوسیده و آسیب دیده، رفع نقوص آن ها یا کشیدن دندان زائد بود. اما امروزه در کل جهان علاوه بر توجه به سلامت دندان ها، بر زیبایی دندان ها نیز توجه ویژه ای شده است.

یکی از برترین دندانپزشکان ایرانی که در امر زیبایی دندان از دسته متخصصین است، دکتر صادق آقاجری می باشد. دکتر آقاجری با تخصص و تجربه ای که در چند سال فعالیت موفق خود کسب کرده است تمامی خدمات دندانپزشکی و دندانپزشکی زیبایی را به نحو احسنت انجام داده و به شما در زیبایی و ترمیم دندان کمک به سزایی می کند.

بهترین متخصص زیبایی دندان چه کسی است؟

((لبخند زیبا به نمایش گذاشتن دندان های بی نقص است، به همین منظور زیبایی دندان تاثیر مستقیم بر ایجاد لبخندی زیبا دارد.))

این لبخند زیبا مدیون داشتن دندان هایی زیبا و یک دست است، از همین رو مراقبت از دندان ها یکی از مهم ترین نکات بهداشتی می باشد که رعایت به آن می تواند از بروز بسیاری از بیماری ها جلوگیری کرده و چه بسا زیبایی دندان ها را حفظ کند. اما برخی از افراد هستند که بنا به هر دلایلی چون بیماری، پوسیدگی دندان یا ضربه، دندان هایی آسیب دیده یا از دست رفته را دارا می باشند. همچنین برخی دیگر از افراد هستند که به طور مارزادی دارای دندان هایی تیره رنگ یا زرد رنگ می باشند. این موارد همگی باعث می شود که اعتماد به نفس خود را از دست داده و به دنبال راهی برای زیبایی دندان های خود باشیم.

پیشرفت علم دندانپزشکی منجر به پیدایش روش های بسیاری برای زیبایی دندان شده است که هر کدام از آن ها دارای مزیت های منحصر به فردی بوده و علاوه بر زیبایی دندان ها به سلامت و ترمیم دندان های آسیب دیده نیز کمک به سزایی می کنند. اما مهم ترین قدم برای داشتن دندان هایی زیبا مراجعه به یک دندانپزشک متخصص و متبحر است که بتواند با تشخیص درست بهترین و موثرترین درمان را برای شما تجویز کند.

شما برای یک طرح لبخند زیبا باید به دندانپزشکی مراجعه کنید که علاوه بر پیشینه کاری و رزومه ی موفق مناسب دارای ویژگی های زیر باشد:

  1. با روش ها و تکنیک های ترمیم دندان کاملا آشنا باشد و بتواند متناسب با نوع دندان و ویژگی های شخص بیمار، بهترین نتیجه ممکن را برای هر چه بهتر شدن زیبایی دندان بیمار رقم بزند.
  2. در مهارت های زیبایی شناسی به درک بالایی دست پیدا کرده باشد و بتواند متناسب با حال بیمار بهترین آن را در نظر بگیرد.

آگر دندانپزشک مورد نظر شما این دو شاخص را داشته باشد علاوه بر آن که به جذابیت چهره و لبخند زیبای شما کمک می کند، بلکه باعث افزایش اعتماد به نفس شما نیز می گردد.

سفید کردن دندان با لیزر

امروزه با اضافه شدن لیزر به علم دندانپزشکی بسیاری از درمان و اقدامات زیبایی دندان ها سرعت بخشیده و درصد موفقت آن ها نیز افزایش یافته است. از لیزر در پزشکی برای درمان انواع بیماری های استفاده می شود و امروزه در دندانپزشکی به منظور سفید کردن دندان ها مورد استفاده قرار گرفته است.

((قطعا کسانی که انواع روش های زیبایی و سفید کردن دندان را تجربه کرده اند از معجزه ی آن بر زیبایی دندان با خبرند.))

از دیگر کارهایی که دندانپزشکان با لیزر انجام می دهند یک رنگ کردن دندان ها بعد از پر کردن آن ها است که رنگ مواد افزوده شده به دندان را با سایر دندان های مجاور یک رنگ می کند.

بهترین روش های زیبایی دندان

برای ترمیم و زیبایی دندان ها روش های بسیاری وجود دارد که هر کدام از آن ها کمک به سزایی به ترمیم دندان و زیبایی سازی آن ها می کند. البته برخی از روش های زیبایی دندان در خانه نیز امکان پذیر است که با رعایت نکات می توانید بهترین و زیباترین دندان ها را داشته باشید. در ادامه به جدیدترین و موثرترین روش های زیبایی دندان پرداخته ایم که عبارتند از:

  • زیبایی دندان با کامپوزیت

یکی از روش های زیبایی دندان، ونیر کامپوزیت است. بدین شکل که دندانپزشک مواد کامپوزیت را بر روی دندان شما در جاهای مختلف به طور مستقیم قرار می دهد و با لیزر آن را سفت می کند. سپس اضافه های آن را می تراشد تا به سایر دندان ها آسیبی وارد نشود.

قیمت زیبایی دندان با کامپوزیت بسیار مقرون به صرفه بوده و این امر باعث گشته نسبت به لمینت و روش های مشابه مورد توجه قشرهای مختلف جامعه قرار بگیرد.

  • زیبایی دندان با روکش

بای انجام لمینت دندان، ابتدا باید توسط یک متخصص ویزیت شوید. در جلسات بعدی دندانپزشک دندان های آسیب دیده شمارا ترمیم می کند، سپس کمی از مینای دندان را می تراشد. این کار به این خاطر است که بتواند روکش را در جای دندان های خراب به خوبی قرار دهد.

در برخی مواقع ممکن است لثه های شما قبل از این کار، برای هر چه بهتر قرار گرفتن روی دندان و بهره بردن از زیبایی دندان منحصر به فرد نیاز به جراحی داشته باشد. زیرا بعضی از لثه های نرمال نبوده و از استحکام کافی برخوردار نمی باشند. این امر باعث می شود که لمینت به خوبی در جای قرار نگرفته و پس از مدتی باعث آسیب به دندان ها و به طبع لمینت شود.

سپس از دندان های شما قالب گرفته و به لابراتور فرستاده می شود. توجه داشته باشید تا آماده سازی قالب دندان معمولا یک الی دو هته زمان می برد، در این مدت می توانید ماسک بزنید یا بنا به تجویز دندانپزشک یک قالب موقت برای شما قرار می دهد. پس از بهبود لثه روکش دندان در دندان هایی که مینای آن تراشیده شده است قرار می گیرد و شما می توانید از یک لبخند زیبا لذت ببرید.

((البته شایان ذکر است که بدانید این دندان ها بیشتر از دندان های معمولی نیاز رعایت بهداشت و رسیدگی دارند، زیرا دندان های زیری آن به دلیل تراش خوردن آسیب پذیر شده اند.در صورتی که بهداشت دهان و دندان به طور مرتب رعایت نشود ممکم است دچار پوسیدگی یا حتی شکستن آن ها شود، که در آن صورت به لمینت نیز آسیب رسانده و باعث از بین رفتن آن می شود.))

همانطور که می دانید دریافت هر نوع خدمات نیازمند مراجعه به یک متخصص متبحر و با تجربه می باشد. در این خصوص نیز مراجعه به یک دندانپزشک متخصص که علاوه بر علم و دانش در این حوزه دارای تجربه ی موفق آمیز نیز باشد بسیار ضروری است.

شما عزیزان می توانید در کلینیک دکتر صادق آقاجری شاهد تخصص و تجربه ایشان بوده و یک خاطره خوب از دندانپزشکی همراه با بهترین و به صرفه ترین قیمت زیبایی دندان برای خود رقم بزنید.

  • بلیچینگ با لیزر

سفید کردن دندان از طریق بلیچینگ شامل دو مرحله می باشد که شامل موارد زیر است:

  • بلیچینگ هوم

در این روش ابتدا باید توسط یک دندانپزشک متخصص ویزیت شده تا وضعیت دندان هایتان مشخص و به طور کامل بررسی شود. سپس دندانپزشک با استفاده از دستگاه لیزر دندان های شما را سفید می کند که تا مدتی از سفیدی و زیبایی دندان خود بهره مند می شوید. اما برای تکمیل کار و بهبود روند سفید سازی از دندان های شما قالب گرفته شده و به لابراتور ارسال می شود. پس از آماده سازی قالب دندان دندانپزشک با استفاده از یک ژل سفید کننده دندان که به صورت قطره ای بر روی قالب می ریزد، آن را در دهان شما قرار می دهد.

  • آفیس

این روش در طی یک مرحله انجام می شود که با مراجعه به دندانپزشک، ایشان دندان های شما را توسط دستگاه لیزر سفید می کند. در این روش شما بلافاصله متوجه تغییر رنگ دندان هایتان می شوید و دیگر نیازی به مراجعه مجدد به دندانپزشک نمی باشد.

لیفت لثه چیست؟

ممکن است لثه های شما کمی بزرگتر از اندازه نرمال باشد و همین امر باعث پوشانده شدن بخشی از دندان هایتان شده است. همچنین ممکن است خط لثه ی شما نیز ناهموار باشد که در هر دو مورد می توانید با مراجعه به دندانپزشکی و بهره بردن از متخصص زیبایی خط لثه ی خود را بهبود بخشیده و به دندان های خود زیبایی و جلوه ای خاص ببخشید.

اهمیت زیبایی تاج دندان

اگر دقت کرده باشید برخی از افراد هستند که دندان های کوتاهی را دارند و این امر منجر گشته از زیبایی دندان بی بهره باشند. این امر در واقع نشان از کوتاهی تاج دندان است که تنها با مراجعه به یک متخصص با تجربه قابل درمان بوده و امکان افزایش تاج دندان برای این دسته از افراد فراهم است.

در صورتی که تاج دندان شما کمی بلند و در حالت طبیعی باشد نه تنها می تواند تاثیر بسیار در زیبایی دندان های شما بگذارد بلکه امکان رسیدگی بهتر و همچنین جلوگیری از بسیاری از بیماری ها را فراهم می آورد.

این دسته از افراد و کلیه کسانی که به تاج دندان نیازمندند باید به یک دندانپزشک متخصص مراجعه کرده تا ایشان با تشخیص درست در صورت نیاز به تاج دندان، جراحی افزاشی تاج دندان را با تکیه بر دانش و تجربه ی خود انجام می دهد.

((تاج دندان علاوه بر زیبا تر ساختن طرح لبخند به محافظت از دندان نمیز کمک می کند و تا حدودی از پوسیدگی دندان جلوگیری می کند.))

در مطب دکتر صادق آقاجری تمامی خدمات مربوط به زیبایی دندان با کمترین قیمت انجام می شود. شما عزیزان می توانید برای اخذ نوبت و دریافت مشاوره و همچنین کسب اطلاعاتی از قیمت زیبایی دندان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

دسامبر 13, 2022

روکش دندان

روکش دندان چیست؟ روکش دندان: گذشت زمان باعث می شود دندان ها به دلایل مختلفی چون پوسیدگی دندان، عفونت دندان، […]
سپتامبر 6, 2020

ونیر کامپوزیت

ونیر کامپوزیت چیست ؟ ونیر کامپوزیت : همه ی ما علاقه مند به داشتن دندان های زیبایی هستیم زیرا دندان […]
آگوست 24, 2020

ایمپلنت دندان با بیمه تکمیلی

ایمپلنت دندان با بیمه تکمیلی چگونه انجام می شود ؟ ایمپلنت دندان با بیمه تکمیلی : با گذشت زمان و […]
ژانویه 21, 2020

ارتودنسی دندان ایمپلنت شده

امکان ارتودنسی دندان ایمپلنت شده وجود دارد؟ ارتودنسی دندان ایمپلنت شده : برخی از بیماران و مراجعین گرامی یک یا […]
دسامبر 28, 2019

تفاوت بلیچینگ و جرم گیری دندان

تفاوت بلیچینگ و جرم گیری دندان چیست ؟ دکتر آقاجری جراح لثه و متخصص ایمپلنت دندان و لمینت: تفاوت بلیچینگ […]
دسامبر 28, 2019

بلیچینگ دندان

بلیچینگ دندان چیست؟ بلیچینگ دندان یا Tooth bleaching یک روش مطمئن و بسیار آسان برای سفید کردن دندان ها و […]
دسامبر 22, 2019

موارد استفاده از لمینت سرامیکی

موارد استفاده از لمینت سرامیکی کدام است؟ دکتر آقاجری جراح لثه و متخصص ایمپلنت دندان و لمینت :یکی از موارد […]
دسامبر 22, 2019

تفاوت لمینت وکامپوزیت دندان

تفاوت لمینت وکامپوزیت دندان در چیست؟ برای بررسی تفاوت لمینت وکامپوزیت دندان باید بدانیم که هردو این روش ها برای […]
دسامبر 17, 2019

روش های جرم گیری دندان

روش های جرم گیری دندان و انواع جرم دندانی روش های جرم گیری دندان: در فرایند جرمگیری، دندانها بوسیله ابزارهای […]
دسامبر 17, 2019

جرم گیری دندان

اهمیت جرم گیری دندان چیست؟ جرم گیری دندان : دندان یکی از اعضای بسیار مهم بدن است که هم در […]
دسامبر 16, 2019

قیمت لمینت دندان

قیمت لمینت دندان همراه با تخفیفات ویژه قیمت لمینت دندان: لمینت دندان در دندانپزشکی یک پوسته نازک است که با […]
سپتامبر 14, 2019

ایمپلنت بیمه بانک مرکزی

بهترین مرکز دندان پزشکی طرف قرار داد ایمپلنت بیمه بانک مرکزی کدام است ؟ ایمپلنت بیمه بانک مرکزی : دندان […]