درباره ما

دكتر صادق آقاجري

متخصص جراحي لثه و ايمپلنت دندان

معرفی :

دكتر صادق آقاجري متخصص جراحي لثه و ايمپلنت دندان در سال ١٣٨٢ در رشته دندانپزشكي عمومي فارغ التحصيل شدند. سپس در امتحانات تخصصي دندانپزشكي شركت كرده وبا رتبه عالي در رشته پريو دونتيكس(جراحي لثه) دانشگاه تهران (آزاد) قبول شدند.پس از گذراندن سه سال دوره تخصصي در امتحانات بورد كشوري شركت کرده و با نمره عالي موفق به كسب بورد تخصصي (كه بالاترين مدرك در اين رشته محسوب مي شود) شد.

سوابق :

كلينيك آيريك (خيابان شريعتي) ماهرو ( فرشته خيابان ماهرو ) پاسارگاد (ميرداماد) پارسين (خيابان جردن) كلينيك دكتر اعلافر ( ولنجك) درخشان(جنت آباد) مهر زاد(كيان شهر) كلينيك دكتر ميرحسيني (يافت آباد) شاهين( اكباتان) عاج (فرديس كرج)

در شهر اهواز :

كلينيك ماد ( اهواز -خيابان كيانپارس ) كلينيك خانواده ( اهواز-پادادشهر) و همچنين جراحي بخش دندانپزشكي بيمارستان فوق تخصصي مسيح دانشوري از جمله فعاليتهاي ايشان در حال حاضر ميباشد.

لینک به:ایمپلنت دندانلینک به:جراحی های لثهلینک به:زیباییلینک به:جرمگیری دندانلینک به:ترمیم دندان

لطفا برای رزرو نوبت همین حالا کلیک نمایید:

یا با این شماره ها تماس حاصل فرمایید،تلفن : 02122887547 – 02122849012 – 09384444595

درباره ما

خدمات تخصصی دندانپزشکی با بالاترین کیفیت

از جمله خدماتی که در مرکز ما به صورت تخصصی انجام می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • کاشت ایمپلنت دندان بسیار با دوام در کنار قیمت مناسب آن
  • جراحی لثه به صورت تخصصی و بدون درد
  • لمینت دندان به صورتی که آسیبی به دندان نرسد با ظاهری بسیار طبیعی
  • جرم گیری اصولی و بدون آسیب
  • درمان پوسیدگی های دندانی ، درمان ریشه و…

تمام این موارد با بهترین تجهیزات و مواد ، در میحطی آرام و دوستانه و احترام به مراجعین که از بالاترین اولویت های مرکز ما می باشد صورت می گیرد.

به روز ترین مرکز ایمپلنت در تهران

به کمک ایمپلنت دندان می توانید دندان های از دست رفته خود را باز سازی نمایید. از ویژگی های ایمپلنت دندان این مرکز به موارد زیر می توان اشاره کرد:

  • استفاده از جدیدترین تجهیزات دندانپزشکی
  • استفاده از مواد دندانپزشکی با کیفیت بالا
  • تخصص و تبحر بسیار بالای پزشک در مراحل کاشت

ایمپلنت دندان علاوه بر تاثیر به سزایی که روی زیبایی شخص دارد ، به بهبود غذا خوردن و گوارش نیز کمک می کند.

در گذشته از پروتزهای دندانی استفاده می شد که افراد قادر به جوییدن برخی از مواد غذایی نبودند اما با آمدن ایمپلنت تحول عظیمی در دندان پزشکی دنیا ایجاد شد.

ایمپلنت دندان

پس از معاینه و تعیین تعداد ایمپلنت مورد نیاز مراحل کاشت ایمپلنت دندان ، تک به تک با بهترین کیفیت انجام می شود. برای انجام ایمپلنت و گرفتن نوبت می توانید اقدام کنید.

دندانپزشکی پیشگیری

برای پیشگیری از بیماری های دندان و لثه ، استفاده از مسواک حداقل دوبار در روز ، استفاده از نخ دندان و مراجعه به دندان پزشک هر 4 الی 9 ماه را فراموش نکنید. با توجه به پرشدن سریع وقت ها برای رزرو نوبت اقدام نمایید. اولویت ما بهداشت دهان و دندان شما است.

استریلیزاسیون وسایل دندان پزشکی

استریل و ضد عفونی کردن وسایل به کار رفته در دندان پزشکی ازجمله مهم ترین مراحل کار دندان پزشکان است که برای سلامتی بیمار اهمیت ویژه ای دارد. در مرکز ما این کار با دقت خاص و با جدیدترین متد های روز انجام می شود.

روزها
ساعت
دقيقه
ثانیه‌

برای ایمپلنت رایگان کلیک کنید

با شرکت در قرعه کشی ایمپلنت، شانس این را داشته باشید که یک ایمپالات رایگان دریافت نمایید