درباره ما

دکتر صادق آقاجری

متخصص جراحی لثه و ایمپلنت دندان

معرفی :

دکتر صادق آقاجری متخصص جراحی لثه و ایمپلنت دندان در سال ١٣٨٢ در رشته دندانپزشکی عمومی فارغ التحصیل شدند. سپس در امتحانات تخصصی دندانپزشکی شرکت کرده وبا رتبه عالی در رشته پریو دونتیکس(جراحی لثه) دانشگاه تهران (آزاد) قبول شدند.پس از گذراندن سه سال دوره تخصصی در امتحانات بورد کشوری شرکت کرده و با نمره عالی موفق به کسب بورد تخصصی (که بالاترین مدرک در این رشته محسوب می شود) شد.

سوابق :

کلینیک آیریک (خیابان شریعتی) ماهرو ( فرشته خیابان ماهرو ) پاسارگاد (میرداماد) پارسین (خیابان جردن) کلینیک دکتر اعلافر ( ولنجک) درخشان(جنت آباد) مهر زاد(کیان شهر) کلینیک دکتر میرحسینی (یافت آباد) شاهین( اکباتان) عاج (فردیس کرج)

در شهر اهواز :

کلینیک ماد ( اهواز -خیابان کیانپارس ) کلینیک خانواده ( اهواز-پادادشهر) و همچنین جراحی بخش دندانپزشکی بیمارستان فوق تخصصی مسیح دانشوری از جمله فعالیتهای ایشان در حال حاضر میباشد.

لینک به:ایمپلنت دندانلینک به:جراحی های لثهلینک به:زیباییلینک به:جرمگیری دندانلینک به:ترمیم دندان

لطفا برای رزرو نوبت همین حالا کلیک نمایید:

یا با این شماره ها تماس حاصل فرمایید،تلفن : ۰۲۱۲۲۸۸۷۵۴۷ – ۰۲۱۲۲۸۴۹۰۱۲ – ۰۹۳۸۴۴۴۴۵۹۵

درباره ما

خدمات تخصصی دندانپزشکی با بالاترین کیفیت

از جمله خدماتی که در مرکز ما به صورت تخصصی انجام می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • کاشت ایمپلنت دندان بسیار با دوام در کنار قیمت مناسب آن
  • جراحی لثه به صورت تخصصی و بدون درد
  • لمینت دندان به صورتی که آسیبی به دندان نرسد با ظاهری بسیار طبیعی
  • جرم گیری اصولی و بدون آسیب
  • درمان پوسیدگی های دندانی ، درمان ریشه و…

تمام این موارد با بهترین تجهیزات و مواد ، در میحطی آرام و دوستانه و احترام به مراجعین که از بالاترین اولویت های مرکز ما می باشد صورت می گیرد.

به روز ترین مرکز ایمپلنت در تهران

به کمک ایمپلنت دندان می توانید دندان های از دست رفته خود را باز سازی نمایید. از ویژگی های ایمپلنت دندان این مرکز به موارد زیر می توان اشاره کرد:

  • استفاده از جدیدترین تجهیزات دندانپزشکی
  • استفاده از مواد دندانپزشکی با کیفیت بالا
  • تخصص و تبحر بسیار بالای پزشک در مراحل کاشت

ایمپلنت دندان علاوه بر تاثیر به سزایی که روی زیبایی شخص دارد ، به بهبود غذا خوردن و گوارش نیز کمک می کند.

در گذشته از پروتزهای دندانی استفاده می شد که افراد قادر به جوییدن برخی از مواد غذایی نبودند اما با آمدن ایمپلنت تحول عظیمی در دندان پزشکی دنیا ایجاد شد.

ایمپلنت دندان

پس از معاینه و تعیین تعداد ایمپلنت مورد نیاز مراحل کاشت ایمپلنت دندان ، تک به تک با بهترین کیفیت انجام می شود. برای انجام ایمپلنت و گرفتن نوبت می توانید اقدام کنید.

دندانپزشکی پیشگیری

برای پیشگیری از بیماری های دندان و لثه ، استفاده از مسواک حداقل دوبار در روز ، استفاده از نخ دندان و مراجعه به دندان پزشک هر ۴ الی ۹ ماه را فراموش نکنید. با توجه به پرشدن سریع وقت ها برای رزرو نوبت اقدام نمایید. اولویت ما بهداشت دهان و دندان شما است.

استریلیزاسیون وسایل دندان پزشکی

استریل و ضد عفونی کردن وسایل به کار رفته در دندان پزشکی ازجمله مهم ترین مراحل کار دندان پزشکان است که برای سلامتی بیمار اهمیت ویژه ای دارد. در مرکز ما این کار با دقت خاص و با جدیدترین متد های روز انجام می شود.

روزها
ساعت
دقيقه
ثانیه‌

برای ایمپلنت رایگان کلیک کنید

با شرکت در قرعه کشی ایمپلنت، شانس این را داشته باشید که یک ایمپالات رایگان دریافت نمایید