گارانتی ایمپلنت

گارانتی ایمپلنت به چه صورت است ؟

معمولا ما ایرانی ها عادت کرده ایم که خدمات پس از فروش دریافت کنیم. دندان پزشکان نیز برای ایمپلنت دندان گارانتی ایمپلنت در نظر گرفته اند و به مراجعین خود گارانتی های متفاوتی را ارائه میدهند.

دکتر آقاجری سالها در حوزه جراحی لثه، ایمپلنت دندان و سایر حوزه های دندان پزشکی در حال فعالیت است چنانچه قصد ایمپلنت دارید میتوانید با خیال آسوده کاشت دندان خود را که شامل گارانتی نیز میشود به کلینیک دکتر آقاجاری بسپارید.

لازم به ذکر است که هر کسی نمیتواند از ایمپلنت دندان استفاده کند؛ معمولا کسانی که دچار عفونت دندانی شده اند ، مبتلایان به دیابت و کسانی که از داروهای خاص استفاده میکنند از این کار منع میشوند. به کسانی که سیگار میکشند توصیه میشود که دیگر استفاده نکنند یا حداقل مصرف آن را کم کنند. و البته به کسانی هم که رادیوتراپی میپردازند اخطار داده میشود.

هزینه ایمپلنت همراه با گارانتی،چند است ؟

درست است که هزینه ایمپلنت دندان گران است و اغلب مردم بریج را به ایمپلنت، ترجیح میدهند اما ایمپلنت به علت دوام و سازگاری با لثه به مراتب بهتر از بریج میباشد. چرا که شما در ازای هزینه ای که پرداخت می کنید، یک خدمات عالی تحت عنوان گارانتی ایمپلنت را دریافت میکنید.

ایمپلنت های دکتر آقاجری به انواع مختلفی دسته بندی میشوند که هرکدام از آنها از کیفیت خاص خود برخوردار است و مبتنی بر کیفیت، قیمت و نوع گارانتی آنها متفاوت است.

برای اطلاع از هزینه ها به صفحه مربوطه مراجعه کنید: هزینه ایمپلنت دندان

چرا باید برای گارانتی ایمپلنت هزینه کنیم ؟

بسیاری از بیماران برای ترس از جراحی، ایمپلنت نمیکنند. در صورتی که دندانپزشکان متخصص این اطمینان را به شما می دهند که حین انجام عمل جراحی کاشت ایمپلنت احساس ناراحتی تان حتی نسبت به عصب کشی یا کشیدن دندان کمتر باشد. از نظر بیماران انجام عمل جراحی کاشت ایمپلنت تقریباً در حد پر کردن دندان است. زمان مورد نیاز برای انجام این عمل جراحی مختصر نیز حدود 20 دقیقه است.

در صورتی که در طول فرایند کاشت ایمپلنت، نیاز به جراحی مختصری برای سوراخ کردن استخوان فک به منظور کاشت ایمپلنت و پس از جوش خوردن ایمپلنت با استخوان فک نیز نیاز به جراحی دیگری برای برداشتن لثه و قرار دادن اباتمنت است. اما از مضرات ناشی از کاشت ایمپلنت اگر تراکم استخوان فرد کافی نباشد باید پیش از اقدام به کاشت ایمپلنت، جراحی پیوند استخوان انجام گیرد و همچنین در صورتیکه کاشت ایمپلنت در فک بالا انجام گیرد ممکن است نیاز به عمل جراحی برای لیفت سینوس باشد.

در نتیجه گارانتی ایمپلنت با کیفیت بالا، بسیاری از نگرانی های شما را کاهش میدهد و به شما این اطمینان را میدهد که دیگر نیازی به مراجعه به دندان پزشک نداشته باشید و تا سالها، حتی تا آخر عمر از کیفیت مرغوب ایمپلنت خود لذت ببرید. عواملی وجود دارد که کاشت ایمپلنت را دچار شکست میکند. در صورتی که دندان پزشک از تبحر کافی برخوردار نباشد و شرایط بیمار را به خوبی نسنجد مشکلاتی را ایجاد میکند که در کوتاه مدت یا بلند مدت دچار مشکل میکند. اما در نظر داشته باشید که گارانتی تحت عنوان گارانتی ایمپلنت مادام العمر وجود ندارد.

هزینه بالای ایمپلنت برای گارانتی

هزینه بالای ایمپلنت برای گارانتی باعث اطمینان خاطر شما می شود.

در صورتی که ایمپلنت از کیفیت مرغوبی برخوردار نباشد باعث عفونت در مرحله کاشت ایمپلنت یا پس از آن باعث آسیب رساندن به دندان های دیگر و رگ ها میشود و نیز عدم کیفیت ایمپلنت باعث آسیب رساندن به اعصاب و احساس درد شدید در دیگر دندان ها می شود. همچنین کاشت غیر تخصصی ایمپلنت در فک بالا سبب آسیب رسیدن به دندانهای طبیعی دیگر، لثه، لب، چانه و مشکلات سینوسی میشود.

و عدم موفقیت در کاشت ایمپلنت در کوتاه مدت به علت عدم تراکم استخوان کافی موجب ایجاد مشکل در دندان میشود. دندانپزشک باید ایمپلنت را با وجود استخوان کافی در فک تکمیل کند تا ایمپلنت به درستی به استخوان جوش خورده و لق نشود. پس با وجود مشکلاتی که در کاشت ایمپلنت رخ میدهد ، ایمپلنتی مرغوب است که دارای گارانتی باشد تا بیماران با خیال آسوده برای ایمپلنت دندان خود اقدام نمایند.

چه مواردی شامل گارانتی ایمپلنت نمیشوند ؟

پیش از انجام ایمپلنت باید شرایط بیمار را برای گارانتی ایمپلنت سنجید. گاهی ممکن است تراکم استخوان فک این امکان را به پزشک ندهد تا کاشت ایمپلنت را انجام دهد. شما با مراجعه به پزشک متخصص میتوانید شرایط لثه خود را برای کاشت ایمپلنت بررسی کنید و با خیالی آسوده دست به عمل ایمپلنت بزنید.

برای ایمپلنت بر روی فک استخوانی که تراکم کافی ندارد باید پیوند استخوان انجام گردد. وگرنه پس از مدتی استخوان در آن ناحیه تحلیل رفته و ایمپلنت با استخوان فک جوش نمیخورد و از پس از لق شدن از جای خود خارج میشود. اگر ایمپلنت شما توسط پزشک متبحر انجام شده باشد و دارای گارانتی ایمپلنت باشد، ایمپلنت باید از محل خود خارج شده و پس از انجام جراحی های لازم مجددا کاشته شود.

دکتر صادق آقاجری متخصص جراحی لثه و ایمپلنت با انجام خدمات با کیفیت بسیار بالا و داشتن ضمانت 10 ساله برای ایمپلنت توجه بسیاری افراد را برای انجام ایمپلنت دندان در این مطب جلب کرده است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های مطب در تماس باشید .

آیا ایمپلنت گارانتی دارد؟

دکتر آقاجری که سال ها است در حال ارائه خدمات مرتبط با ایمپلنت برای بیماران است و به منظور جلب رضایت خاطر بیماران خدمات پس از کاشت آن را نیز انجام می دهد که جز گارانتی ایمپلنت محسوب می شود.

هزینه گارانتی ایمپلنت چقدر است؟

گارانتی ایمپلنت هزینه آنچنانی ندارد و شما می توانید در مطب دکتر آقاری با کمترین هزینه برای مدت طولانی ایمپلنت خود را گارنتی کنید و از خدمات آن نهایت استفاده را ببرید.

مدت زمان گارانتی ایمپلنت چقدر است؟

دکتر آقاجری برای خدمات مرتبط با ایمپلنت خود ضمانت 10 ساله را همراه با کیفیت بالا به بیماران خودمی دهد.

5/5 - (6 امتیاز)

0 دیدگاه

  1. شایان گفت:

    سلام ایمپلنت های ای تی ای ضمانت جهانی دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Index