ایمپلنت دندان با بیمه ما

هزینه ایمپلنت دندان با بیمه ما

قیمت ایمپلنت دندان با بیمه ما نسبت به قیمت ایمپلنت دندان به تعرفه آزاد بسیار مقرون به صرفه تر می باشد. بیمه ی ما یک بیمه تکمیلی خدمات درمانی و دندانپزشکی اختصاصی و تخصصی است که از سال 1390 شروع به فعالیت در عرصه درمان کرده است. مطب دکتر آقاجری دندانپزشکی طرف قرارداد با بیمه ما بوده و کلیه خدمات دندان پزشکی مورد پوشش بیمه ما را انجام می دهد.

مزایای بیمه ما در دندانپزشکی و ایمپلنت دندان چیست؟

بیمه درمان تکمیلی می‌تواند هزینه‌های دندانپزشکی را به طور قابل توجهی کاهش دهد. این روزها با خوردن غذاهای ناسالم و فست فود و استعمال دخانیات باعث شده که خرابی شدن دندان ها و پوسیدگی آنها زیاد تر شود . داشتن بیمه تکمیلی برای کنترل هزینه‌های سلامت دهان و دندان اهمیت دارد

سقف بیمه تکمیلی ما در دندانپزشکی و ایمپلنت دندان

سقف بیمه ما در ایمپلنت دندان و یا سقف بیمه ما برای دیگر خدمات دندانپزشکی توسط بیمه گذاری تعیین می شود. جهت ایمپلنت دندان با بیمه ما، مراحل اداری استفاده از بیمه ما برای دندان پزشکی را در ادامه بیان کردیم تا بیماران دچار سردرگمی نشوند.

اقدامات لازم برای ایمپلنت دندان با بیمه ما

یکی از دندانپزشکی طرف قرارداد بیمه ما در تهران برای کاشت ایمپلنت با بیمه ما کلینیک دکتر آقاجری می باشد. بیماران متعددی از شهرهای کرج، ملارد، شهریار، دماوند، بومهن، قزوین

  1. مراجعه به مطب دکتر آقاجری
  2. مشخص شدن طرح درمان و ثبت آن در دفترچه بیمه ما
  3. مراجعه به بیمه گذاری بیمه ما و تعیین سقف اعتبار
  4. مراجعه به کلینیک دندانپزشکی جهت انجام ایمپلنت با بیمه ما

برای استفاده از خدمات دندانپزشکی با بیمه ما همانند دیگر بیمه های تکمیلی بیمار به کلینیک دکتر صادق آقاجری مراجعه می کند. پس از اینکه طرح درمان بیمار  برای ایمپلنت دندان با بیمه ما معلوم شد، در دفترچه بیمه ما نوشته می شود. سپس بیمار به مراکز مربوطه مراجعه می کند. مسئول بیمه سقف اعتبار بیمه و فرانشیز را معلوم می کند، پرداخت مابقی هزینه های دندانپزشکی با بیمار می باشد.

خدمات دندانپزشکی بیمه ما در مطب دکتر آقاجری

مهمترین خدمات دندانپزشکی بیمه ما در کلینیک دکتر آقاجری در تهران انجام می شود. مواردی از جمله جرم گیری، پر کردن دندان، کشیدن دندان عقل، جراحی دندان، تصویر برداری از دندان و … نام برد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *