لبخند هالیوودی

لبخند هالیوودی چیست؟

لبخند هالیوودی: دندان ها یکی از عوامل مهم در زیبایی چهره به شمار می روند. لبخند هالیوودی به لبخند گفته می شود که دندان های سفید، مرتب، سالم و بی نقصی را به نمایش می گذارد. لبخند هالیوودی برگرفته از نوع لبخند و زیبایی دندان های بازیگران هالیوود می باشد، زیرا بازیگران هالیوودی دندان های صاف و مرتبی دارند که باعث می شود افراد زیادی جذب این بازیگران و لبخند آن ها شوند.

قطعا همه افراد دوست دارند که لبخندی زیبا و دلنشین داشته باشند اما با وجود مشکلاتی مانند رنگ زرد، خرابی دندان، نامرتب و بد فرم بودن لثه اعتماد به نفس خود را از دست می دهند. زیبایی دندان یکی از موارد مهمی است که باید به آن توجه ویژه ای شود، چرا که تاثیر مستقیمی بر زیبایی چهره دارد. برای رسیدن به لبخند هالیوودی تغییراتی در طول دندان، فرم لثه، برجستگی و فاصله دندان ایجاد می شود که در نهایت منجر به زیبایی دو چندان لبخند می شود.

برای این منظور روش های بسیاری وجود دارد که هر کدام می تواند در کنار تاثیر بر زیبایی دندان, عملکرد آن ها را بهبود ببخشد. یکی از متداول ترین روش های اصلاح طرح لبخند و ایجاد یک لبخند هالیوودی، کاشت ایمپلنت دندان است. کاشت ایمپلنت دندان یکی از بهترین گزینه های ایده آل برای افرادی می باشد که یک یا تعدادی از دندان های خود را از دست داده اند. این روش به دلیل تشابهی که از لحاظ ظاهر و عملکرد با دندان های طبیعی دارد مخاطبان بسیاری را توانسته است به سمت خود جذب کند.

ایجاد یک لبخند هالیوودی نیازمند تخصص و تجربه ی بالایی می باشد که در سطح شهر دندانپزشکان محدودی هستند که می توانند در ایجاد یک لبخند هالیوودی مناسب چهره ی شما کمک کنند. دکتر آقاجری متخصص جراحی لثه و ایمپلنت دندان با سابقه ای نزدیک به 20 سال، با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی به شما در داشتن لبخند هالیوودی کمک به سزایی می کند.

تمامی خدمات دندانپزشکی در کلینیک دکتر آقاجری با کیفیت بالایی ارائه می شود و از سویی دیگر دکتر آقاجری با اکثر بیمه های درمانی کشور قرار داد همکاری دارد که این امر در کاهش هزینه های درمانی شما تاثیر گذار بوده و می توانید با آسودگی خاطر از یک جراحی دندان برای ایجاد یک لبخند هالیوودی زیبا بهره مند شوید.


چطور یک لبخند هالیوودی داشته باشیم؟

برای رسیدن به یک لبخد هالیوودی و زیبایی بخشیدن به دندان ها راه های مختلفی وجود دارد. دندانپزشک پس از معاینه تشخیص می دهد از طریق روش هایی مانند لمینت دندان، کامپوزیت یا ونیر، بلیچینگ و سفید کردن دندان، کاشت دندان یا همان ایمپلنت، ارتودنسی و…. تمامی مشکلات دندانی را مثل رنگ، فرم، فاصله و موقعیت آن ها را بر طرف کند و لبخند شما را به لبخند هالیوودی تبدیل کند.

اصلاح طرح لبخند هالیوودی زیر نظر متخصص با ترکیبی از روش های زیر صورت می گیرد:

باندینگ دندان

باندینگ دندان یک روشی است که با استفاده از آن فضاهای خالی بین دندان را حذف و دندان را تغییر شکل می دهند. این روش بسیار بی خطر است و کمتر از یک ساعت انجام می شود. همچنین از این روش برای بهبود شکل خراشیده دندان، ترک و تغییر رنگ دندان هم استفاده می شود. در روش باندینگ از رنگی که با دندان فرد مطابقت دارد استفاده می شود.

لمینت دندان

با استفاده از لمینت دندان مشکلاتی مانند رنگ زرد، خراشیدگی، کجی و شکل نافرم دندان اصلاح می شود. بدین صورت که یک روکش بر روی دندان ها قرار می گیرد و تمامی این مشکلات زیر روکش پنهان می شود. این روش یکی از راه های رسیدن به لبخند هالیوودی است که در دو جلسه انجام می شود. امروزه خیلی از افراد از لمینت استفاده می کنند.

بلیچینگ و سفید کردن دندان

بلیچینگ یا همان سفید کردن دندان یکی از روش های زیبایی لبخند هالیوودی محسوب می شود که امروزه بیشترین طرفدار را دارد. با استفاده از مواد شیمیایی به نام پراکسید هیدروژن دندان سفید و روشن می شود. افرادی که دنبال لبخند هالیوودی هستند در مدت زمان کوتاهی با استفاده از بلیچینگ دندان به نتیجه دلخواه می رسند. این روش در خانه و دندانپزشکی قابل اجرا است.

روکش دندان

کامپوزیت یا ونیر

از کامپوزیت برای ترمیم شکستگی دندان های جلویی، حذف فاصله بین دندان ها، اصلاح بد فرم بودن شکل دندان و ترمیم پوسیدگی استفاده می شود و اغلب برای زیبایی دندان های جلویی به کار می رود. برای دندان های پشتی معمولا از کامپوزیت قوی تر استفاده می شود.

پر کردن همرنگ دندان

یکی از روش های قدیمی در برطرف کردن خرابی سطحی دندان، پر کردن است که از فلز استفاده می شود . اگر مواد پر کردن ، همرنگ دندان باشد بسیار جذاب تر است و کسی متوجه این موضوع نمی شود. امروزه بیشتر دندانپزشکان از مواد کامپوزیت سفید استفاده می کنند .

روش های رسیدن به یک لبخند هالیوودی

کاشت ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان یک روش بسیار مطمئن برای جایگزینی دندان‌های از دست رفته می باشد . کسانی که از نبود دندان خود دچار عدم اعتماد به نفس هستند با مراجعه به دندانپزشک، ایمپلنت یا همان کاشت دندان به آن ها پیشنهاد می شود که کاملاً طبیعی است و ضمن اینکه دندان های سالم و زیبا به شما میبخشد باعث می شود لبخند هالیوودی نیز داشته باشید. در مطب دکتر آقاجری متخصص جراحی لثه و ایمپلنت، از بهترین برندهای ایمپلنت استفاده می شود.

اصلاح لبخند لثه ای

در برخی افراد تاج دندان ها کوتاه است و موقع لبخند زدن و صحبت کردن مقداری از لثه نشان داده می شود که به این حالت لبخند لثه ای میگویند. امروزه به دلیل پیشرفت بالا در علم دندانپزشکی این مشکل قابل حل است و نگرانی افراد را در این مورد از بین برده است. برای اصلاح این حالت، با بی حسی موضعی جراحی لثه انجام می شود. برخی از افراد علاقه دارند برای داشتن لبخند هالیوودی پس از جراحی لثه از بلیچینگ یا لمینت استفاده کنند.

ارتودنسی

با کمک ارتودنسی مشکلاتی مثل نامرتب و کج بودن دندان ها برطرف می‌شود و به فرد در صحبت کردن و لبخند زدن اعتماد به نفس می دهد. از طریق ارتودنسی دندان هایی که به خوبی کنار هم قرار نگرفته اند یا روی هم هستند اصلاح می شود. ارتودنسی دارای سیستم بریس های نامرئی و بریس های شفاف سرامیکی می باشد که دندان های شما را صاف و مرتب می کند.

فواید لبخند هالیوودی

 • بر طرف کردن تمام مشکلات دندانی تغییرات دلنشینی در چهره به وجود می آورد و باعث بهبود سلامت و زیبایی می شود.
 • در صورت رعایت تمام نکات بهداشتی دندان ها کمتر دچار پوسیدگی می شوند و رماقبت از آن ها آسان تر است.
 • در برخی موارد داشتن لبخند هالیوودی چهره را جوان می کند و بر روی بهبود سلامت بدن تاثیر می گذارد.
 • داشتن لبخند هالیوودی با توجه به مزایای زیادی که به همراه دارد به افراد در موقعیت های اجتماعی اعتماد به نفس می دهد.

قیمت لبخند هالیوودی

قیمت لبخند هالیوودی به عواملی چون نوع درمان، نوع روکش دندان، نوع بیمه درمانی، مدرت درمان و…. بستگی دارد که دندانپزشک پس از معاینه تمامی موارد دخیل در درمان را در نظر گرفته و قیمت لبخند هالیوودی را تعیین می کند.

توجه داشته باشید هر چقدر که درمان پیچیده تر باشد هزینه لبخند هالیوودی نیز افزایش می یابد.

امروزه مراکز دندانپزشکی بسیاری در سطح شهر وجود دارد که به شما در داشتن یک لبخند هالیوودی کمک می کند. یکی از کلینیک های مطرح در زمینه زیبایی دندان، کلینیک دکتر آقاجری متخصص جراحی لثه و ایمپلنت دندان می باشد که مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی است. دکتر آقاجری به منظور خدمت رسانی به تمامی بیماران، جهت پرداخت هزینه ها با اکثر بیمه های درمانی کشور قرار داد داشته و خدمات با کیفیت را ارائه می دهد.

 

سئوالات متداول

لبخند هالیوودی به چه معناست؟

لبخند هالیوودی به لبخندی گفته می شود که دندان های سفید ، مرتب ، سالم و بی نقصی را به نمایش می گذارد.

با چه روش هایی می توان لبخند هالیوودی به دست آورد؟

دکتر آقاجری با استفاده از روش های بسیاری می تواند لبخند هالیوودی را به شما تقدیم کند که از جمله این روش ها می توان به مهم ترین آن ها چون ونیر کامپوزیت، لمینت سرامیکی، روکش سرامیکی، بلیچینگ و… اشاره کرد.

کدام کلینیک متخصص اجرای یک لبخند هالیوودی است؟

دکتر آقاجری متخصص دندانپزشکی در یک محیط کاملا بهداشتی با استفاده از بهترین مواد و ابزار آلات مدرن دندانپزشکی می تواند یک لبخند هالیوودی را برای شما بیافریند.

5/5 - (2 امتیاز)

0 دیدگاه

 1. شادی مولایی گفت:

  هزینه لبخند هالیوودی چقدر است؟

 2. صفورا راد گفت:

  سلام ایا بلیچینگ به تنهایی برای لبخند هالیوودی کافیه؟

  • کرم زاده گفت:

   سلام اگر فرم دندان ها و طرح لبخند شما مورد رضایت شما باشد بله با بلیچینگ به رنگ و نتیجه دلخواه میرسید

 3. امید گفت:

  لبخند هالیوودی دیگه امروز با لمینیت و ایمپلنت یک امر عادی شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *