لبخند هالیوودی

لبخند هالیوودی

لبخند هالیوودی به چه لبخندی گفته می شود؟

دندان ها یک عوامل مهم در زیبایی چهره به شمار می روند. لبخند هالیوودی به لبخندی گفته می شود که دندان های سفید ، مرتب ، سالم و بی نقصی را به نمایش می گذارد . لبخند هالیوودی برگرفته از نوع لبخند و زیبایی دندان های بازیگران هالیوود می باشد زیرا بازیگران هالیوودی دندان های صاف و مرتبی دارند که باعث می شود افراد زیادی جذب این بازیگران و لبخند آنها شوند.

دکتر آقاجری متخصص جراحی لثه و ایمپلنت با سابقه ای نزدیک به 20 سال ، با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی به شما در داشتن لبخند هالیوودی کمک می کند . تمامی خدمات دندانپزشکی در مطب با کیفیت بالایی ارائه می شود و دکتر آقاجری با اکثر بیمه های کشور از جمله بیمه های ایمپلنت قرارداد دارد.

قطعا همه افراد دوست دارند که لبخندی زیبا و دلنشین داشته باشند اما با وجود مشکلاتی مثل رنگ زرد دندان ، دندان خراب و نامرتب و بد فرم بودن لثه اعتماد به نفس خود را از دست می دهند. زیبایی دندان یکی از موارد مهمی است که باید به آن توجه ویژه ای داشت زیرا تاثیر مستقیم بر زیبایی چهره دارد .

برای رسیدن به لبخند هالیوودی تغییراتی در طول دندان ، فرم لثه ، برجستگی و فاصله دندان ها ایجاد می شود که در نهایت منجر به زیبایی دو چندان لبخند می شود.

تاثیر، داشتن لبخند هالیوودی چیست؟

تاثیر، داشتن لبخند هالیوودی چیست؟

روش های رسیدن به یک لبخند هالیوودی

برای رسیدن به یک لبخند هالیوودی و زیبایی بخشیدن به دندان ها راه‌های مختلفی وجود دارد. دندانپزشک پس از معاینه تشخیص می دهد از طریق روش هایی مانند لمینت دندان ، کامپوزیت یا ونیر، بلیچینگ و سفید کردن دندان، کاشت دندان یا همان ایمپلنت ، باندینگ دندان ، ارتودنسی ، روکش های فول یا تمام سرامیک ، پر کردن ، جراحی لثه و … تمامی مشکلات دندانی را مثل رنگ ، فرم ، فاصله و موقعیت آنها را برطرف کند و لبخند شما را به لبخند هالیوودی تبدیل کند.

اصلاح طرح لبخند یا لبخند هالیوودی زیر نظر متخصص ، با ترکیبی از روش های زیر صورت می گیرد:

♦ باندینگ دندان : باندینگ دندان یک روشی است که با استفاده از آن فضاهای خالی بین دندان را حذف و دندان را تغییر شکل یا اندازه می ‌دهند. این روش بسیار بی خطر است و کمتر از یک ساعت انجام می شود . همچنین از این روش برای بهبود شکل خراشیده دندان ، ترک خورده و تغییر رنگ دندان هم استفاده می شود . در روش باندینگ از رنگی که با دندان فرد مطابقت دارد برای تغییر رنگ استفاده می شود.

♦ لمینت دندان : با استفاده از لمینت دندان مشکلاتی مانند رنگ زرد ، خراشیدگی ، کجی و شکل نافرم دندان اصلاح می شود؛ به این صورت که یک روکش بر روی دندان ها قرار می گیرد و تمامی این مشکلات زیر روکش پنهان می شود. این روش یکی از راه های رسیدن به لبخند هالیوودی است که در دو جلسه انجام می شود . امروزه خیلی از افراد از لمینت استفاده می‌کنند.

♦ بلیچینگ و سفید کردن دندان : بلیچینگ یا همان سفید کردن دندان یکی از روش های زیبایی لبخند محسوب می شود که امروزه بیشترین طرفدار را دارد . با استفاده از مواد شیمیایی به نام پراکسید هیدروژن دندان سفید و روشن می شود . افرادی که دنبال لبخند هالیوودی هستند در مدت زمان کوتاهی با استفاده از بلیچینگ دندان به نتیجه دلخواه می رسند . این روش در خانه و دندانپزشکی قابل اجرا است .

♦ روکش دندان : از روکش دندان تمام سرامیک برای ترمیم و بازسازی دندان های آسیب دیده استفاده می کنند که کاملا بادوام است و منطبق با رنگ طبیعی دندان می باشد. روکش زیرکونیا یکی از بهترین روکش های دندان است که فقط در رنگ سفید وجود دارد.

♦ کامپوزیت یا ونیر : از کامپوزیت برای ترمیم شکستگی دندان های جلویی ، حذف فاصله بین دندان ها ، اصلاح بد فرم بودن شکل دندان و ترمیم پوسیدگی استفاده می شود و اغلب برای زیبایی دندان های جلویی به کار می رود . انواع مختلفی دارد و برای دندان های پشتی از کامپوزیت قوی تر استفاده می شود.

♦ پر کردن همرنگ دندان : یکی از روش های قدیمی در برطرف کردن خرابی سطحی دندان ، پر کردن است که از فلز استفاده می شود . اگر مواد پر کردنی ، همرنگ دندان باشد بسیار جذاب تر است و کسی متوجه این موضوع نمی شود. امروزه بیشتر دندانپزشکان از مواد کامپوزیت سفید استفاده می کنند .

♦ کاشت یا ایمپلنت : ایمپلنت دندان یک روش بسیار مطمئن برای جایگزینی دندان‌های از دست رفته می باشد . کسانی که از نبود دندان خود دچار عدم اعتماد به نفس هستند با مراجعه به دندانپزشک ایمپلنت یا همان کاشت دندان به آنها پیشنهاد می شود که کاملاً طبیعی است و ضمن اینکه دندان های سالم و زیبا به شما میبخشد باعث می شود لبخند هالیوودی داشته باشید. در مطب دکتر آقاجری متخصص جراحی لثه و ایمپلنت ، از بهترین برندهای ایمپلنت استفاده می شود.

♦ اصلاح لبخند لثه ای : در برخی افراد تاج دندان ها کوتاه است و موقع لبخند زدن و صحبت کردن مقداری از لثه نشان داده می شود که به این حالت لبخند لثه ای میگویند. امروزه به دلیل پیشرفت بالا در علم دندانپزشکی این مشکل قابل حل است و نگرانی افراد را در این مورد از بین برده . برای اصلاح این حالت ، با بی حسی موضعی جراحی لثه انجام می شود. برخی از افراد علاقه دارند برای داشتن لبخند هالیوودی پس از جراحی لثه از بلیچینگ یا لمینت استفاده کنند.

♦ ارتودنسی : با کمک ارتودنسی مشکلاتی مثل نامرتب و کج بودن دندان ها برطرف می‌شود . به فرد در صحبت کردن و لبخند زدن اعتماد به نفس می دهد. از طریق ارتودنسی دندان هایی که به خوبی کنار هم قرار نگرفته اند و یا روی هم هستند اصلاح می شود. ارتودنسی دارای سیستم بریس های نامرئی و بریس های شفاف سرامیکی می باشد که دندان های شما را صاف و مرتب می کند.

روکش لبخند هالیوودی

روکش لبخند هالیوودی

تاثیر، داشتن لبخند هالیوودی

  • بر طرف کردن تمام مشکلات دندانی تغییرات دلنشینی در چهره به وجود می آورد و باعث بهبود سلامت و زیبایی می شود.
  • در صورت رعایت تمام نکات بهداشتی دندان ها کمتر دچار پوسیدگی می شوند و مراقب از آنها آسان تر است.
  • در برخی موارد داشتن لبخند هالیوودی چهره را جوان می کند و بر روی بهبود سلامت بدن تاثیر می گذارد.
  • داشتن لبخند هالیوودی با توجه به مزایای زیادی که دارد به افراد در شرکت در موقعیت های اجتماعی اعتماد به نفس می دهد و مورد توجه افراد زیادی قرار می گیرید.

هزینه لبخند هالیوودی چقدر است؟

هزینه لبخند هالیوودی به عواملی همچون کامپوزیت ، ایمپلنت یا کاشت دندان ، بلیچینگ ، ارتودنسی ، جراحی لثه ، روکش دندان ، نوع بیمه درمانی فرد ، مدت درمان و… بستگی دارد که دندانپزشک پس از معاینه همه این موارد را در نظر می‌گیرد و قیمت را تعیین می کند . هر چقدر درمان پیچیده تر باشد هزینه افزایش می یابد .

کدام مطب دندانپزشکی برای ایجاد لبخند هالیوودی مناسب است؟

تمامی افراد توقع دارند با توجه به هزینه‌ای که پرداخت می کنند خدمات دریافت کنند. امروزه مراکز دندانپزشکی زیادی به شما در داشتن لبخند هالیوودی کمک می کنند. یکی از مطب های مطرح در زمینه زیبایی دندان ، مطب دکتر صادق آقاجری متخصص جراحی لثه و  ایمپلنت می باشد که مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی است و برای راحتی افراد در پرداخت هزینه ها با اکثر بیمه های کشور قرارداد دارد و خدمات را با کیفیت بالایی به افراد ارائه می دهند .

تمامی خدمات دندانپزشکی در مطب دکتر آقاجری با قیمتی بسیار مناسب ارائه می شود. شما عزیزان می توانید برای مشاوره و نوبت دهی با شماره های مطب در تماس باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *