دندانپزشکی طرف قرارداد بیمه سامان

دندانپزشکی طرف قرارداد بیمه سامان

کلینیک دندانپزشکی طرف قرارداد بیمه سامان، دکتر آقاجری

دندانپزشکی طرف قرارداد بیمه سامان : شرکت ‌های بیمه زیادی وجود دارد که خدمات دندانپزشکی را تحت پوشش قرار می دهند . دکتر آقاجری متخصص جراحی لثه و ایمپلنت دندان با اکثر بیمه های کشور از جمله بیمه پارسیان ، دانا ، رازی ، آتیه سازان حافظ، آسیا، بیمه ایران و کلیه بانک ها و … قرارداد بسته و بهترین خدمات را به تمامی بیمه گذاران ارائه می دهد. چنانچه تمایل دارید تا سقف تعهدات بیمه تکمیلی سامان برای دندانپزشکی و ایمپلنت دندان را بدانید با ما همراه باشید.

حدود 20 درصد از هزینه های خدمات درمانی مربوط به خدمات دندانپزشکی می باشد. از آنجایی که هزینه های خدمات دندانپزشکی نسبت به سایر دکترها بیشتر است مردم سعی می کنند چند سال یکبار به دندانپزشکی مراجعه کنند که این کار عواقب بدی به دنبال دارد. به همین خاطر بیمه دندانپزشکی یکی از پوشش های بیمه تکمیلی می باشد تا افراد نگرانی در پرداخت هزینه های دندانپزشکی از جمله ایمپلنت دندان و جراحی لثه نداشته باشند. بیمه سامان یکی از بهترین شرکت‌های بیمه است که مزایای زیادی دارد و هزینه های دندانپزشکی را به خوبی کاهش داده است ، در ادامه بیشتر با بیمه سامان و مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد بیمه سامان از جمله مطب دکتر آقاجری میپردازیم.

هزینه خدمات در کلینیک دندانپزشکی طرف قرارداد بیمه سامان چقدر است؟

هزینه ها بستگی به خدمات دارند: جراحی ، پر کردن ، عصب کشی ، روکش ، جرمگیری ، لمینت ، قیمت ایمپلنت دندان و… که هر کدام از این خدمات توسط پزشک پس از معاینه کامل بیمار تعیین میشود.

دکتر آقاجری متخصص جراحی لثه و ایمپلنت از دانشگاه آزاد تهران، در مطب خود از برندهای معتبر استفاده می‌کند که رضایت بالای بیماران تضمینی بر کیفیت بالای خدمات دکتر می باشد.

هزینه های مربوط به عمل کاشت ایمپلنت به چه صورتی است؟

هزینه های مربوط به عمل کاشت ایمپلنت به چه صورتی است؟

بهترین بیمه برای انجام خدمات دندانپزشکی کدام است؟

بیشتر افراد برای این که نمی توانند هزینه‌های بالای درمان دندان هایشان را بپردازند از روی ناچار مجبور می شوند با همان دندان های خراب سر کنند و برای رفع این مشکل بیشتر افراد امروزه تمایل به خرید بیمه دارند تا کمکی در پرداخت هزینه ها باشد. این موضوع اهمیت بیمه تکمیلی در هزینه های دندانپزشکی را نشان می دهد.

شرکت های بیمه برای پوشش دندانپزشکی ، بیمه تکمیلی دندانپزشکی انفرادی و بیمه تکمیلی دندانپزشکی گروهی را با طرح های متفاوتی ارائه می کنند. برخی دندانپزشکی طرف قرارداد بیمه سامان برای خرید بیمه شروطی دارند و یکی از شرط آنها انجام چکاپ و آزمایشات پزشکی است. اگر بعد از بررسی آزمایشات مشخص شود که هزینه فرد بسیار بالا است حق بیمه به او تعلق نخواهد گرفت.

یکی از مزایای بیمه سامان این است که مانند دیگر شرکت های بیمه انجام چکاپ و آزمایشات پزشکی را قبل از خرید ضروری نکرده است . البته در برخی مواقع ممکن است نظر پزشک انجام آزمایش باشد و این موضوع برای همه یکسان نیست. بنابراین بیمه سامان یکی از بهترین شرکتهای بیمه برای کمک در پرداخت هزینه ها می باشد که مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد بیمه سامان زیاد هستند.

بیمه سامان شامل هزینه های دندانپزشکی می شود؟

بیمه سامان شامل هزینه های دندانپزشکی می شود؟

در پاسخ به این سوال باید گفت بله. بیمه سامان دارای پنج طرح به نام های شمیم، مهر ، سروش ، عقیق و وصال است. در این پنج طرح سقف پوشش دندانپزشکی از صد هزار تومان تا یک میلیون تومان می باشد. طرح وصال و طرح عقیق نسبت به سایر طرح‌های دیگر بیمه سامان، بالاترین سقف ، معادل با یک میلیون تومان دارند.

بالاترین حق بیمه اول به طرح عقیق و بعد به طرح وصال تعلق دارد.

به این نکته توجه کنید که پرداخت خسارت برای خدماتی همچون ایمپلنت ، ارتودنسی ، جراحی لثه و دندان مصنوعی تحت پوشش خدمات دندانپزشکی نیست.

در صورتی که برای انجام خدمات به مرکز دندانپزشکی طرف قرارداد بیمه سامان نیستند مراجعه کنید برای دریافت هزینه ها باید مدارکی ارائه کنید. مانند عکس قبل و بعد خدمات (جراحی ، پر کردن ، عصب کشی) و ارائه فاکتور هزینه ها با مهر تایید دندانپزشک. اگر تاریخ فاکتور شما 4 ماه گذشته باشد ، بیمه سامان هزینه را پرداخت نمی کند.

سقف تعهدات طرح های متفاوت بیمه سامان

سقف تعهدات بیمه تکمیلی سامان برای دندانپزشکی چقدر است؟ بیمه سامان طرح خود را با بیمه تکمیلی دندانپزشکی انفرادی ارائه می دهد و هزینه خدمات دندانپزشکی را از صد هزار تومان تا یک میلیون تومان پوشش می دهد. البته در طرح‌های گوناگون بیمه سامان مبلغ پوشش دندانپزشکی متفاوت است و میزان استفاده از حق بیمه بستگی به طرح بیمه ای که خریداری کرده اید دارد. یکی از مزیت های بیمه سامان پرداخت هر کدام از طرح ها بصورت قسطی است.

طرح سروش بیمه سامان : 200/000 تومان

طرح مهر بیمه سامان : 100/000 تومان

طرح شمیم بیمه سامان : 500/000 تومان

طرح عقیق بیمه سامان : 1/000/000 تومان

طرح وصال بیمه سامان : 1/000/000 تومان

کدام مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد بیمه سامان هستند؟

انتخاب دندانپزشکی که از لوازم با کیفیت استفاده کند و تمامی پروتکل های بهداشتی را رعایت کند و از قیمت های منصفانه ای هم برخوردار باشد کمی سخت است. دکتر صادق آقاجری متخصص جراحی لثه و ایمپلنت ، تمامی این ویژگی ها را دارد و بیماران زیادی تا به حال رضایت کامل داشتند. ضمانت خدمات ایمپلنت دندان 10 سال است که تا مدت زیادی خیالتان را راحت می کند.

ولی بیمه سامان شما را در پرداخت هزینه ها کمک زیادی می کند. مطب دکتر صادق آقاجری یکی از بهترین مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد بیمه سامان می باشد که در بالاترین کیفیت، خدمات را با قیمت بسیار مناسب انجام می دهند. برای مشاوره و نوبت دهی با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمائید تا از بهترین خدمات بهره مند شوید.

دندانپزشکی طرف قرارداد بیمه سامان کدام است؟

کلینیک دکتر آقاجری تنها مرکز دندانپزشکی می باشد که طرف قرارداد بیمه سامان بوده و شما با استفاده از این بیمه تکمیلی می توانید بهترین و تخصصی ترین خدمات را از دکتر آقاجری متخصص جراحی لثه و ایمپلنت دندان دریافت کنید.

قیمت خدمات دندانپزشکی بیمه سامان چقدر است؟

قیمت دندانپزشکی طرف قرارداد با بیمه سامان در کلینیک دکتر آقاجری مقرون به صرفه بوده اما جهت اطلاع بیشتر می توانید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و با کارشناس مربوطه ارتباط برقرار کنید.

2.4/5 - (11 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *