ایمپلنت مگاژن

ایمپلنت مگاژن چیست؟

ایمپلنت مگاژن یکی از معروف ترین و بهترین برند ایمپلنت دندان است . شرکت مگاژن یکی از شرکتهای تولید کننده ایمپلنت و متریال های مربوط به آن در آسیا می باشد که با رعایت تمامی استاندارها تا کنون ایمپلنت های زیادی تولید کرده است .

دکتر آقاجری متخصص جراحی لثه و ایمپلنت دندان ، با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی از با کیفیت ترین ایمپلنت مگاژن برای بیماران خود استفاده می کند که رضایت بالای بیماران نشان از کار بی نظیر آقای دکتر آقاجری دارد .

بیش از 30 سال از کاربرد کلینیک های دندانی میگذرد و در این مدت ابهامات زیادی در رابطه با موفقیت آمیز بودن ایمپلنت ها مطرح شده است . دندانپزشکان مطرح جهان برای رفع این ابهامات تلاش بسیاری کرده تا ضمن پاسخ به آنها کیفیت ایمپلنت را بالا ببرند . بالا بودن کیفیت ایمپلنت تاثیر بسزایی در ماندگاری آن دارد . کشور کره برترین تولید کننده ایمپلنت های دندان در جهان است که یکی از بهترین تولیدات ، ایمپلنت مگاژن است .

امروزه ایمپلنت های مگاژن که یک برند بین المللی محسوب می شود ، صادرات بالایی به کشورهای اروپایی می شوند زیرا کاملا تحت لیسانس کشور آلمان تولید شده و یکی از قوی ترین ایمپلنت ها محسوب می شود . فرمول سطحی مگاژن با دیگر ایمپلنت ها تفاوت دارد بطوریکه رنگ بدنه آن ته رنگ آبی دارد . دلیل این رنگ وجود کلسیم فسفات در آن می باشد که چسبندگی به استخوان را تا حد زیادی بالا برده است و باعث می شود خدمات نتیجه بهتری داشته باشد.از این بابت مگاژن محبوبیت بالایی دارد. خوشبختانه نمایندگی ایمپلنت مگاژن را در ایران داریم و تیم دندانپزشکی آیریک حدود 10 هزار واحد ایمپلنت مگاژن را با موفقیت بالای 98 درصد تولید کرده است.

بهترین برند ایمپلنت دندان

کشور کره یکی از بهترین تولید کننده های ایمپلنت دندان از جمله ایمپلنت مگاژن می باشد . با توجه به کیفیت بالایی که در تولید ایمپلنت مگاژن دارد و از قیمت مناسب تری نسبت به دیگر ایمپلنت ها برخوردار است ، دندانپزشکان بیشترین استفاده را از ایمپلنت مگاژن می‌کنند . همچنین برای کشور ایران در دسترس است که باعث محبوبیت بالای این ایمپلنت شده است . برند مگاژن به دلیل محبوبیت بالا توسط شرکت اشترومن خریداری شد.
برای انتخاب بهترین برند ایمپلنت باید برندی را در نظر گرفت که در ایران و سایر کشورها شناخته شده باشد و بیشترین رضایت را داشته باشد . یکی از این برندهای معتبر مگاژن است که به دلیل قیمت مناسب و هم به دلیل کیفیت مرغوب بیشترین رضایت را سهم خود کرده است.

بروزترین قیمت ایمپلنت مگاژن در 1402

برندهزینه ایمپلنت مگاژنسازندهضمانت
ایمپلنت مگاژن13,000,000کره – آلمان20 سال

همچنین می توانید برای مشاهده قیمت سایر ایمپلنت ها به صفحه قیمت ایمپلنت دندان مراجعه کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان و نوبت دهی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.پ

انواع فیکسچرهای ایمپلنت مگاژن کدام است؟

فیکسچرها متناسب با کاربردی که برای استخوان دارند طراحی شده که انواع آن که عبارتند از :

 • Anyridge
 • AnyOne
 • MiniTM

Anyridge : این فیکسچرها دارای کانکشن های هگز هستند و یکی از مزایای این فیکسچرها میتوان به کیت های جراحی ساده اشاره کرد . فیکسچر Anyridge استخوان فک را به آرامی متراکم می کند و حتی در استخوان هایی که تراکم بالایی دارد از ثبات خوبی برخوردارند . کانکشن آن تیپر 5 درجه می باشد و ارتفاع مناسبی دارد که باعث حفظ و محکم بودن استخوان کوریتال و کرستال می شود .

AnyOne : این فیکسچرها به دلیل طراحی که دارند باعث کم شدن مدت زمان ریکاوری بیمار می شود و فشار کمی به استخوان کوریتال و کرستال وارد می کند .در نتیجه بیمار زودتر بهبود پیدا می کند . دارای کانکشن های هگز هستند .

MiniTM : از مقاومت بالایی برخوردار هستند و باعث تمایز این فیکسچر با بقیه فیکسچرها شده است . همچنین دارای کانکشن های هگز هستند .

هر کدام دارای مزایا و معایبی می باشد که دکتر آقاجری با ویزیت و بررسی لثه و دندان ، بهترین نوع فیکسچر را انتخاب و استفاده خواهد کرد .

ایمپلنت مگاژن چه مزایایی نسبت به ایمپلنت های دیگر دارد؟

ایمپلنت مگاژن یک نوع ایمپلنت دندانی است که به طور عمده برای جایگزینی دندان های گم شده استفاده می‌شود. این ایمپلنت‌ها تعدادی مزیت نسبت به ایمپلنت‌های دندانی دیگر دارند که شامل موارد زیر می‌شود:

 1. طول عمر بیشتر: ایمپلنت‌های مگاژن معمولاً برای مدت طولانی‌تری از دهه‌ها به عنوان جایگزین دندان‌های گم شده استفاده می‌شوند.

 2. پایداری بیشتر: به دلیل طراحی منحصر به فرد و استفاده از مواد با کیفیت بالا، ایمپلنت‌های مگاژن پایداری بیشتری نسبت به بارگذاری و استفاده روزانه دارند.

 3. استفاده از فناوری پیشرفته: ایمپلنت‌های مگاژن از فناوری پیشرفته‌ای برخوردار هستند که می‌تواند به دندان‌های مصنوعی طبیعی‌تری را فراهم کند و نتیجه نهایی بسیار شبیه به دندان‌های واقعی به نظر می‌رسد.

 4. زمان درمان کوتاه‌تر: به دلیل استفاده از فناوری پیشرفته، فرایند جراحی و بهبودی برای ایمپلنت‌های مگاژن معمولاً سریع‌تر و کمتر دردناک است.

لطفا توجه داشته باشید که هر فرد و شرایط دهانی و پزشکی متفاوتی دارد و قبل از تصمیم‌گیری برای استفاده از هر نوع ایمپلنت، بهتر است با یک پزشک دندانپزشک مشورت کنید.

ایمپلنت مگاژن

ویژگی های ایمپلنت مگاژن چیست؟

 • ایمپلنت مگاژن آلودگی میکروبی سم و … ندارد .

ایمپلنت مگاژن در دهان نیاز به تجهیزات خاصی ندارد

این ایمپلت از مقاومت و دوام بالایی برخوردار است و برای اکثر بیماران قابل استفاده است .ایمپلنت های مگاژن با توجه به مزایای خوبی که دارد نسبت به دیگر ایمپلنت ها از قیمت مناسبی هم برخوردار است .در گذاشتن ایمپلنت دندان مگاژن ، احتمال عدم موفقیت در درمان بسیار کم است و بسیاری از این جراحی ها موفقیت آمیز است .
 • شرکت megaGen به دلیل کیفیت در محصولات خود بسیار مطرح است و افراد زیادی در سطح جهان برای بیماران خود از ایمپلنت مگاژن استفاده می کنند .
 • درصد رضایت استفاده از ایمپلت های مگاژن بسیار بالاست پس اگر به فکر زیبایی دندان و دهان خود هستید ایمپلنت مگاژن گزینه بسیار خوبی به شمار می رود .
 • شرکت ایمپلنت برای تولیدات خود ضمانت نامه دارد و اگر این ایمپلنت به هر دلیلی نیاز به تعویض داشته باشد این شرکت این کار را بصورت رایگان انجام می دهد .
به دلیل کیفیت عالی ایمپلنت مگاژن این ایمپلنت در تمامی سراسر جهان استفاده می شود در این صورت اگر به خارج از کشور سفر کنید و مشکل دندادن داشته باشید هیچ محدودیتی برای استفاده از ایمپلنت مگاژن ندارید .

بطور کلی ایمپلنت برای چه کسانی مناسب است؟

 • کسانی که از تراکم استخوانی بالایی برخوردار هستند.
 • دندان هایی که ترمیم روی آنها تاثیری ندارد.
 • کسانی که یک یا چند دندان خود را در جلو از دست دادند دندانپزشک ایمپلنت را توصیه می کند.

بهترین جراح برای ایمپلنت مگاژن کیست؟

با توجه به هزینه ای که فرد پرداخت می کند حق دارد خدمات مناسبی هم دریافت کند . پزشکان با تجربه و حاذقی در زمینه دهان ، دندان و فک فعالیت می کنند که یکی از این پزشکان آقای دکتر آقاجری می باشد که سالها در زمینه جراحی لثه و دندان فعالیت می کند . جراحی لثه عمل سختی است پس باید توسط دکتر ماهر و باتجربه ای انجام شود تا عوارضی نداشته باشد .

اگر از خرابی یا نبود دندان خود رنج می برید ، ایمپلنت دندان را با دکتر آقاجری تجربه کنید و از زیبایی بعد از آن لذت ببرید . ضمانت خدمات ایمپلنت مگاژن 10 سال است که یک ویژگی متمایز کننده ای به شمار می رود و تا مدت زیادی خیالتان راحت است .

ایمپلنت مگاژن چیست؟

ایمپلنت مگاژن یکی از بهترین انواع ایمپلنت های کره ای می باشد که دارا کیفیت و طول عمر بالایی می باشد.

مهم ترین ویژگی ایمپلنت مگاژن چیست؟

فرمول سطحی مگاژن با دیگر ایمپلنت ها تفاوت دارد بطوریکه رنگ بدنه آن ته رنگ آبی دارد که درلیل این امر د کلسیم فسفات در آن می باشد که چسبندگی به استخوان را تا حد زیادی بالا برده است و باعث می شود روند درمان سریع تر اتفاق افتد. همچنین این ایمپلنت برای هر نوع استخوان فک با هر استحکامی فیکسچر مناسب را برخوردار می باشد.

طول عمر ایمپلنت مگاژن چند سال است؟

طول عمر ایمپلنت مگاژن در صورتی که مراقبت های بهداشتی و رفتاری به طور مرتب رعایت شود تا 20 سال می باشد.

4.6/5 - (18 امتیاز)

2 دیدگاه

 1. سورنا گفت:

  من میخوام دندون 5 بالا رو ایمپلنت مگاژن کنم. شرایط اقساطی رو میفرمایید؟

  • کرم زاده گفت:

   شرایط اقساط ما به اینصورت است که شما مبلغی از هزینه ایمپلنت را پرداخت میکنید الباقی هزینه را طی چند فقره چک تا موعد تحویل روکش دندان ها میپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *