ایمپلنت مگاژن

ایمپلنت مگاژن

ایمپلنت مگاژن چیست ؟

ایمپلنت مگاژن یکی از معروف ترین و بهترین برند ایمپلنت دندان است . شرکت مگاژن یکی از شرکتهای تولید کننده ایمپلنت و متریال های مربوط به آن در آسیا می باشد که با رعایت تمامی استاندارها تا کنون ایمپلنت های زیادی تولید کرده است .

دکتر آقاجری متخصص جراحی لثه و ایمپلنت دندان ، با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی از با کیفیت ترین ایمپلنت مگاژن برای بیماران خود استفاده می کند که رضایت بالای بیماران نشان از کار بی نظیر آقای دکتر آقاجری دارد .

بیش از 30 سال از کاربرد کلینیک های دندانی میگذرد و در این مدت ابهامات زیادی در رابطه با موفقیت آمیز بودن ایمپلنت ها مطرح شده است . دندانپزشکان مطرح جهان برای رفع این ابهامات تلاش بسیاری کرده تا ضمن پاسخ به آنها کیفیت ایمپلنت را بالا ببرند . بالا بودن کیفیت ایمپلنت تاثیر بسزایی در ماندگاری آن دارد . کشور کره برترین تولید کننده ایمپلنت های دندان در جهان است که یکی از بهترین تولیدات ، ایمپلنت مگاژن است .

امروزه ایمپلنت های مگاژن که یک برند بین المللی محسوب می شود ، صادرات بالایی به کشورهای اروپایی می شوند زیرا کاملا تحت لیسانس کشور آلمان تولید شده و یکی از قوی ترین ایمپلنت ها محسوب می شود .

فرمول سطحی مگاژن با دیگر ایمپلنت ها تفاوت دارد بطوریکه رنگ بدنه آن ته رنگ آبی دارد . دلیل این رنگ وجود کلسیم فسفات در آن می باشد که چسبندگی به استخوان را تا حد زیادی بالا برده است و باعث می شود خدمات نتیجه بهتری داشته باشد . از این بابت مگاژن محبوبیت بالایی دارد .

خوشبختانه نمایندگی ایمپلنت مگاژن را در ایران داریم و تیم دندانپزشکی آیریک حدود 10 هزار واحد ایمپلنت مگاژن را با موفقیت بالای 98 درصد تولید کرده است .

شاید این سوال ها برای شما پیش آید :

ایمپلنت مگاژن تا چند سال دوام دارد ؟

برای چه افرادی مناسب است ؟

بهترین جراح دندان در تهران کیست ؟

ایمپلنت های مگاژن تا چند سال ضمانت دارند ؟

ویژگی های ایمپلنت دندان مگاژن چیست ؟

در این مقاله به تمامی سوال ها پاسخ خواهیم داد: چنانچه قصد دارید اطلاعات کاملتری در این زمینه کسب کنید بهتر است مقاله ایمپلنت دندان را مطالعه کنید .

بهترین برند ایمپلنت دندان کدام است ؟

کشور کره یکی از بهترین تولید کننده های ایمپلنت دندان از جمله ایمپلنت مگاژن می باشد . با توجه به کیفیت بالایی که در تولید ایمپلنت مگاژن دارد و از قیمت مناسب تری نسبت به دیگر ایمپلنت ها برخوردار است ، دندانپزشکان بیشترین استفاده را از ایمپلنت مگاژن می‌کنند . همچنین برای کشور ایران در دسترس است که باعث محبوبیت بالای این ایمپلنت شده است . برند مگاژن به دلیل محبوبیت بالا توسط شرکت اشترومن خریداری شد .

برای انتخاب بهترین برند ایمپلنت باید برندی را در نظر گرفت که در ایران و سایر کشورها شناخته شده باشد و بیشترین رضایت را داشته باشد . یکی از این برندهای معتبر مگاژن است که به دلیل قیمت مناسب و هم به دلیل کیفیت مرغوب بیشترین رضایت را سهم خود کرده است.

انواع فیکسچرهای ایمپلنت مگاژن کدام است؟

فیکسچرها متناسب با کاربردی که برای استخوان دارند طراحی شده که انواع آن که عبارتند از :

  • Anyridge
  • AnyOne
  • MiniTM

Anyridge : این فیکسچرها دارای کانکشن های هگز هستند و یکی از مزایای این فیکسچرها میتوان به کیت های جراحی ساده اشاره کرد . فیکسچر Anyridge استخوان فک را به آرامی متراکم می کند و حتی در استخوان هایی که تراکم بالایی دارد از ثبات خوبی برخوردارند . کانکشن آن تیپر 5 درجه می باشد و ارتفاع مناسبی دارد که باعث حفظ و محکم بودن استخوان کوریتال و کرستال می شود .

AnyOne : این فیکسچرها به دلیل طراحی که دارند باعث کم شدن مدت زمان ریکاوری بیمار می شود و فشار کمی به استخوان کوریتال و کرستال وارد می کند .در نتیجه بیمار زودتر بهبود پیدا می کند . دارای کانکشن های هگز هستند .

MiniTM : از مقاومت بالایی برخوردار هستند و باعث تمایز این فیکسچر با بقیه فیکسچرها شده است . همچنین دارای کانکشن های هگز هستند .

هر کدام دارای مزایا و معایبی می باشد که دکتر آقاجری با ویزیت و بررسی لثه و دندان ، بهترین نوع فیکسچر را انتخاب و استفاده خواهد کرد .

ایمپلنت مگاژن

ویژگی های ایمپلنت مگاژن کدام است ؟

ایمپلنت مگاژن آلودگی میکروبی سم و … ندارد .

گذاشتن ایمپلنت مگاژن در دهان نیاز به تجهیزات خاصی ندارد .

این ایمپلت از مقاومت و دوام بالایی برخوردار است و برای اکثر بیماران قابل استفاده است .

ایمپلنت های مگاژن با توجه به مزایای خوبی که دارد نسبت به دیگر ایمپلنت ها از قیمت مناسبی هم برخوردار است .

در گذاشتن ایمپلنت دندان مگاژن ، احتمال عدم موفقیت در درمان بسیار کم است و بسیاری از این جراحی ها موفقیت آمیز است .

شرکت megaGen به دلیل کیفیت در محصولات خود بسیار مطرح است و افراد زیادی در سطح جهان برای بیماران خود از ایمپلنت مگاژن استفاده می کنند .

درصد رضایت استفاده از ایمپلت های مگاژن بسیار بالاست پس اگر به فکر زیبایی دندان و دهان خود هستید ایمپلنت مگاژن گزینه بسیار خوبی به شمار می رود .

شرکت ایمپلنت برای تولیدات خود ضمانت نامه دارد و اگر این ایمپلنت به هر دلیلی نیاز به تعویض داشته باشد این شرکت این کار را بصورت رایگان انجام می دهد .

به دلیل کیفیت عالی ایمپلنت مگاژن این ایمپلنت در تمامی سراسر جهان استفاده می شود در این صورت اگره به خارج از کشور سفر کنید و مشکل دندادن داشته باشید هیچ محدودیتی برای استفاده از ایمپلنت مگاژن ندارید .

بطور کلی ایمپلنت برای چه کسانی مفید است ؟

  • کسانی که از تراکم استخوانی بالایی برخوردار هستند.
  • دندان هایی که ترمیم روی آنها تاثیری ندارد.
  • کسانی که یک یا چند دندان خود را در جلو از دست دادند دندانپزشک ایمپلنت را توصیه می کند.

بهترین جراح برای ایمپلنت مگاژن کیست ؟

با توجه به هزینه ای که فرد پرداخت می کند حق دارد خدمات مناسبی هم دریافت کند . پزشکان با تجربه و حاذقی در زمینه دهان ، دندان و فک فعالیت می کنند که یکی از این پزشکان آقای دکتر آقاجری می باشد که سالها در زمینه جراجی لثه و دندان فعالیت می کند . جراحی لثه عمل سختی است پس باید توسط دکتر ماهر و باتجربه ای انجام شود تا عوارضی نداشته باشد .

اگر از خرابی یا نبود دندان خود رنج می برید ، ایمپلنت دندان را با دکتر آقاجری تجربه کنید و از زیبایی بعد از آن لذت ببرید . ضمانت خدمات ایمپلنت مگاژن 10 سال است که یک ویژگی متمایز کننده ای به شمار می رود و تا مدت زیادی خیالتان راحت است .

هزینه ایمپلنت مگاژن چقدر است ؟

از انجایی که دندان نقش بسیار مهمی در زیبایی دارد رسیدگی به آن هم بسیار مهم است . هر فردی توقع دارد به اندازه ای که هزینه می کند خدمات خوبی هم دریافت کند . در اتتخاب مرکز دندانپزشکی باید دقت زیادی داشت زیرا باید دکتر از مهارت و تجربه بالایی برخوردار باشد و هزینه های مناسبی در نظر بگیرد که یکی از بهترین مراکز ایمپلنت دندان در سطح کشور مرکز دندانپزشکی دکتر صادق آقاجری می باشد که علاوه بر کار دقیق و منظم از قیمت های بسیار منصفانه ای برخوردار است .

نباید بخاطر هزینه های دندانپزشکی ناراحتی داشته باشید زیرا استفاده از ایمپلنت نامرغوب عوارض بدی خواهد داشت پس با مراجعه به دندانپزشکی دکتر آقاجری از کیفیت بالای خدمات و قیمت مناسب بهره مند شوید .

تعرفه ایمپلنت دندان یا همان کاشت دندان با توجه به عواملی مانند روکش دندان ، جنس ایمپلنت ، پروتز دندان و .. بستگی دارد .  در ضمن در مرکز دندانپزشکی دکتر آقاجری می توانید از مشاوره دقیق و عالی دکتر آقاجری بهره مند شوید . یکی از ویژگی های خاص این دندانپزشکی پرداخت هزینه بصورت اقساطی در چند ماه است .

همچنین می توانید برای مشاهده قیمت ایمپلنت ها به صفحه ایمپلنت دندان مراجعه کنید.

برای دریافت مشاوره و نوبت دهی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید .

طول درمان به عوامل خیلی زیادی بستگی دارد از یک روز تا یک سال ممکن است طول بکشد. این زمان بسته به نوع استخوان فک شما نیاز به پیوند استخوان و نیاز به سینوس لیفت متفاوت است …برای مطالعه ادامه مطلب کلیک نمایید:

برخی از بیمه های تکمیلی جدیدا ایمپلنت های دندانی را زیر پوشش خودشان برده اند. ما با بیمه ایران ، پارسیان ، کلیه بانک ها ، دانشگاه آزاد ، آتیه سازان حافظ ،… برای مطالع ادامه مطلب کلیک نمایید:

زیبایی ظاهری: پر شدن جای خالی دندان یا دندان ها به یک دندان طبیعی قطعا تاثیر به سزایی در زیبایی ظاهر و به خصوص لبخند شما دارد.

استفاده راحت: ایمپلت بعد از مدت زمان کوتاهی که به آن عادت کنید با دندان طبیعی هیچ فرقی نداشته و اذیتی برای بیمار ندارد.

راحتی گفتار: ایمپلنت هیچ گونه حرکتی در دهان شما نداشته… برای مطالعه ادامه مطلب کلیک نمایید:

ایمپلنت مگاژن

همین حالا فرم زیر را پر نمایید

تلفن : 02122887547-09384444595

رزرو نوبت

برای رزرو نوبت و تماس با ما لطفا کلیک نمایید
لطفا کلیک کنید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *