بروزترین قیمت ایمپلنت دندان، بررسی انواع ایمپلنت دندانی

👇👇👇عنوان مورد نظر خود را انتخاب کنید.👇👇👇

ایمپلنت دندان چیست ؟

  زمانی که به علت های گوناگون دندان خود را از دست می دهید دندان پزشک شما ، به شما ایمپلنت دندان را پیشنهاد می دهد. این روش بهترین راه برای بدست آوردن دوباره زیبایی و سلامتی شما است. اما مساله ای که برای همه بیماران اهمیت دارد قیمت ایمپلنت، هزینه انواع ایمپلنت و کیفیت کار دندانپزشک می یباشد. پیشنهاد می کنیم قبل از هر گونه اقدامی مقاله زیر را مطالعه نمایید و توصیه های آن را جدی بگیرید.

برای دریافت راهنمایی و مشاوره در مورد قیمت ایمپلنت و دیگر توضیحات تکمیلی در مورد ایمپلنت  بهتر است با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

شماره مرکز ایمپلنت تهران

شماره متخصص ایمپلنت

مانند دندان طبیعی که یک ریشه و یک تاج دارد ، ایمپلنت نیز از ریشه و تاج تشکیل شده است. قسمت ریشه مانند از جنس فلز تیتانیوم که سازگار با بدن است برای نگه داشتن ایمپلنت در فک می باشد. قسمت تاج نیز بر روی آن قرار میگیرد که بسیار طبیعی بوده و زیبایی را به شما بر میگرداند.

ایمپلنت دندان چیست؟

قیمت ایمپلنت دندان در سال 1400

قیمت های ارائه شده ما جزو ارزانترین قیمت ایمپلنت در کشور می باشد و برای اینکه تمامی هموطنان  بتوانند از خدمات دکتر آقاجری استفاده کنند. با کمترین قیمت ممکن زیر نظر بهترین متخصص ایمپلنت در کشور جراحی صورت می گیرد.

برای بهره مندی از مشاوره رایگان فرم مقابل را پر نمایید تا با شما در اسرع وقت تماس بگیریم.

ثبت تلفن برای دریافت مشاوره رایگان

  قیمت ایمپلنت دندان در سال 1400

  قیمت های ارائه شده ما جزو ارزانترین قیمت ایمپلنت در کشور می باشد و برای اینکه تمامی هموطنان  بتوانند از خدمات دکتر آقاجری استفاده کنند. با کمترین قیمت ممکن زیر نظر بهترین متخصص ایمپلنت در کشور جراحی صورت می گیرد.

  قیمت بهترین برندهای ایمپلنت

  ایمپلنت سون مدیکس

  +روکش
  5,000,000 تومان
  • کشورسازنده کره
  • 15سال ضمانت
  • اباتمنت+ روکش

  ایمپلنت بایوتک

  +روکش
  5,000,000 تومان
  • کشورسازنده کره
  • 10سال ضمانت
  • اباتمنت+ روکش

  ایمپلنت مگاژن

  +روکش
  6,000,000 تومان
  • کشورسازنده کره-آلمان
  • 20 سال ضمانت
  • اباتمنت+ روکش

  ایمپلنت اشترومن نئودنت

  +روکش
  6,000,000 تومان
  • کشورسازنده سوییس- برزیل
  • 15سال ضمانت
  • اباتمنت+ روکش

  ایمپلنت اشترومن iti تیتانیوم

  +روکش
  10,000,000 تومان
  • کشورسازنده سوییس
  • مادام العمر
  • اباتمنت+ روکش

  ایمپلنت اشترومن iti روکسالید

  +روکش
  12,000,000 تومان
  • کشورسازنده سوئیس
  • مادام العمر
  • اباتمنت+ روکش

  [

  تفاوت ایمپلنت با دندان واقعی

  اگر بخواهیم بدانید که با جایگزین کردن دندان دیگر جای دندان خودتان و ایمپلنت آن چه تغییری شامل حال شما میشود و پاسخ دادن به این سوال که آیا ایمپلنت با دندان واقعی خیلی تفاوت دارد؟ باید بگوییم زمانی که شما به کاشت دندان میپردازید، در واقع جانی دوباره به دندان خود میدهید و این هیچ تفاوتی با دندان قبلی تان ایجاد نمیکند و عملکرد آن را حتی بهبود میبخشد. آیا ایمپلنت تمام دندان ها امکان پذیر است؟ همانطور که گفتیم ایمپلنت دندان روشی است که از آن برای جانشینی دندان پوسیده که کشیده شده انجام میشود. جنس  ایمپلنت تیتانیوم است، چرا که آلیاژی است که با لثه و دندان سازگار است. در سالهای نه چندان دور از پروتز یا بریج ( پل ) برای جایگذاری دندان کشیده شده استفاده میشد، اما امروزه از ایمپلنت که روشی مطمئن تر و کار سازتر است استفاده میشود. هرچند روشهای قدیمی همچنان رایج است. سوال اساسی این است که آیا همه دندان ها را می توان ایمپلنت کرد؟ در صورتی که بخواهید تمام دندانها را به روش ایمپلنت جایگزین کنید، در فک بالا به هشت تا شش دندان و در فک پایین به شش تا چهار دندان نیاز خواهید داشت. ایمپلنت ها طرح لبخند را بسیار بهبود میبخشند به شرطی که بهداشت  دهان و دندان را رعایت کنید.

  انواع ایمپلنت دندان کدام است ؟

  صرف نظر از قیمت ایمپلنت دندان و برند های ایمپلنت، سه روش و متد برای انجام کاشت وجود دارد. دندانپزشک با توجه به شرایط هر شخص آن را انتخاب می کند. اندواستیل ،ساب پریواستیل و زایگوماتیک نام های این سه روش هستند که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارد.

  دکتر آقاجری متخصص جراحی لثه و ایمپلنت دندان با بررسی از وضعیت بیمار با توجه به نیاز آن ها بهترین و با کیفیت ترین ایمپلنت را برای آنان انتخاب میکند و فرآیند کاشت آن را به طور کامل با رعایت نکات پزشکی انجام می دهد .

   

  ایمپلنت  اندواستیل

   اندوستیل راحت ترین نوع کاشت دندان است. این روش برای اکثر بیماران مناسب است ، اما برای ایجاد فیوز به یک فک خوب و سالم نیاز دارند.

  طی یک عمل جراحی ، پایه تیتانیومی ایمپلنت برای ثابت نگه داشتن قسمت تاج، در استخوان فک پیچ می شود. اندواستیل ایمن ترین و متداول ترین راه است ، پس از آن ساب پریواستیل و پس از آنزایگوماتیک  که آخرین و پیچیده ترین روش است و کم پیش می آید که از آن استفاده شود.

  با تشخیص دندانپزشک مدتی برای بهبودی و جوش خوردن استخوان به پایه ایمپلنت باید صبر کرد و سپس پروتز را روی آن قرار داد. در صورتی که دندانپزشک به شما این روش را پیشنهاد نداده است روش بعدی را مطالعه فرمایید.

  ایمپلنت های ساب پریواستیل

  یکی از روش های پرکاربرد در کاشت دندان ،  کاشت به روش ساب پریواستیل است. این روش راه حل دوم بعد از Endosteal است. به جای پیچ شدن  در استخوان فک ،  ساب پریواستیل در فضای بالاتر از استخوان فک ولی در زیر لثه قرار می گیرد.

  روش ذکر شده تنها در مواردی ، مورد استفاده قرار می گیرد که تراکم استخوان فک بیمار کم باشد وبنا به دلایلی عمل پیوند استخوان امکان پذیر نباشد.در صورتی که روش پیشنهادی دندانپزشکتان دو روش فوق نبود ، روش زیر را مطالعه فرمایید.

  کاشت زایگوماتیک

  این نوع کاشت در موارد خاصی تنها استفده می شود و کاربرد فراوانی ندارد. این نوع از کاشت دندان پیچیده ترین روش نسبت به روش های قبلی است و در صورتی که فک ایتخوان فک مناسب کاشت نباشد استفاده می شود.

  در این روش به جای استخوان فک پیچ ها در استخوان گونه قرار می گیرند. برای کسب اطلاعات کامل تر به مقاله انواع ایمپلنت دندان مراجعه نمایید.

   

  دوام ایمپلنت دندان چقدر است؟

   یکی از مواردی که با ماندگاری ایمپلنت رابطه مستقیم دارد قیمت ایمپلنت دندان می باشد. البته منظور از قیمت ایمپلنت همهن هزینه واقعی و تمام شده برای یک برند می باشد.

  یک راه حل مطمئن و بی دردسر برای جایگزینی دندان از دست رفته شما است. اگر مراقبت بعد از کاشت را به طور کامل رعایت کنید تا پایان عمر هم مثل یک دندان طبیعی برای شما کار خواهند کرد.

  به هر میزان در رعایت بهداشت دهان و دندان خود کوشا باشید و برای معاینه ایمپلنت های خود به دندانپزشک مراجعه کنید ، این دندان ها عمر طولانی تری داشته و بیشتر برای شما کار می کنند درست مثل دندان های طبیعی انسان.

  اگر از  دندان کاشت شده  خود به خوبی مواظبت نکنید ممکن است دچار عفونت شوند و شما را به دردسر بیندازند.درست مثل دندان های طبیعی.

  اگر موارد بهداشتی فوق را رعایت نمایید و به بهداشت دهان و دندان خود رسیدگی کنید همچنین مشکلی در استخوان فک خود نداشته باشید می توانید انتظار داشته باشید سالیان طولانی از دندان های با دوام خود استفاده کنید.

   

  عمر ایمپلنت دندان

  کاشت دندان چقدر درد دارد ؟

   عمل جراحی دردناک نیست نگران نباشید. شاید اسم آن و ظاهر کار شما را به ترس بیندازد ولی باید بدانید که از کشیدن دندان کم درد تر و ساده تر بوده و با بی حسی موضعی انجام می شود.

  مانند هر جراحی که انجام می دهید ممکن است در روزهای بعدی کمی احساس درد داشته باشید که با مصرف داروهای ضد درد قابل کنترل است.

  اگر مورد بسیار خاصی باشد و یا بیمار شرایط طبیعی نداشته باشد از بیهوشی عمومی برای این کار استفاده می شود.

  چه کسانی نمی توانند کاشت دندان انجام دهند؟

  • بدیهی است که برای این کار فک باید به صورت کامل رشد کرده باشد و سن زیر 16 سال نباشد.ب
  • طی دوران بارداری از انجام جراحی کاشت دندان بپرهیزید .
  • اعتیاد به سیگار و مواد مخدر درصد موفقیت را کاهش می دهد.
  • افرادی که تحت پرتو درمانی هستند به خصوص در ناحیه فک و صورت.افرادی که بیماری‌های مزمن دارند. به عنوان مثال: فشار خون بالا، دیابت کنترل نشده، هموفیلی و بیماری‌های بافت همبند و همچنین کسانی که درحال پرتو درمانی هستند.
  • افرادی که از داروهای خاصی استفاده می کنند. به عنوان مثال: استروئید و کورتن.
  • کسانی که دندان قروچه می کنند احتمال موفقیت کاشت در آنها کمتر است مگر در صورت استفاده از محافظ های خاص.
  • همچنین ارتودنسی دندان ایمپلنت شده قابل انجام می باشد ولی بهتر است این کار قبل از جراحی انجام شود.
  ایمپلنت دندان بعد ار اورتودنسی

  کاشت دندان بهتر است قبل از ارتودنسی انجام شود یا بعد از آن؟

  عمل کاشت  وقتی که بدرستی انجام شود، بعد از پشت سر گذاشتن دوره بهبودی  همانند دندان اصلی برای شخصی که عمل کاشت بر روی او انجام شده است خواهد بود. اما بعضی افراد که دچار عارضه به هم ریختگی دندان ها یا بدشکلی فک هستند، برایشان این ابهام وجود دارد که انجام کاشت و جراحی دندان را قبل از ارتودنسی انجام دهند یا به بعد از انجام آن موکول کنند؟

  دلایل کاشت دندان بعد از انجام ارتودنسی چیست؟

  بنا به دلایلی که در ادامه به آن ها اشاره می شود، اکثرا عمل کاشت  به پس از انجام ارتودنسی و رفع ایرادات مربوط به شکل ظاهری فک و دندان ها انجام می شود. این دلایل عبارتند از:

  • از آنجاییکه فیکسچر ایمپلنت به جای ریشه دندان در استخوان فک ثابت می شود، امکان جا به جایی به ایمپلنت را نخواهد داد و ممکن است از حرکت سایر دندان های کناری هم جلوگیری کند.
  • همچنین در صورتی که ارتودنسی قبل از کاشت انجام شود، عمل کاشت ، صحیح تر صورت خواهد گرفت.

  شرایط انجام ایمپلنت قبل از ارتودنسی چیست؟

  در نهایت، تصمیم گیری درست در رابطه با این موضوع که ارتودنسی می تواند بعد از کاشت  انجام شود یا خیر بر عهده دندانپزشک متخصص در این حوزه می باشد؛ به همین دلیل است که باید با مراجعه به متخصص مجرب بهترین تصمیم را بگیرید. 

  بنابراین، انتخاب اولویت بین ارتودنسی و کاشت ، بستگی به شرایط بیمار و جزئیات مشکلاتش دارد و یک نسخه کلی برای همه بیماران وجود ندارد.

  برای مثال بیمارانی که به دلیل شکل نامناسب دندان هایشان، امکان کاشت ندارند، لازم است که اول ارتودنسی انجام دهند. دلیل انجام ارتودنسی قبل از ایمپلنت دندان این امر است که در زمان انجام ارتودنسی دندان های واقعی قابلیت جابجا شدن را دارند ولی ایمپلنت قابلیت جابجایی را ندارد.

  بعد از جراحی دندان چه کارهایی انجام دهیم ؟

  تا 24 ساعت مسواک زدن را فراموش کنید!

  تا 8 ساعت بعد جراحی دستشوی دهانتان را فراموش کنید!

  فردای روز جراحی با کلرهگزیدین روزی 3 مرتبه دهانتان رو تمیز کنید.

  از روز دوم به جای روزی 3 مرتبه اگر روزی یک مرتبه از دهان شویه استفاده کنید و تا روز کشیدن بخیه ادامه دهید عالی می شود!

  یعد از جراحی روی لپ خود در ناحیه ایمپلنت کمپرسور یخ قرار دهید تا تورم آن بیشتر نشود. هرچند مقداری تورم در هفته اول دور از انتظار نیست.

  دهانتان به اندازه قبل باز نمی شود؟ نگران نباشید طی چند روز آینده رفع می شود.

  خودتون رو نوشیدن یک نوشیدنی خنک دعوت کنید ولی از جویدن بپرهیزید.

  مقداری خونابه از دهانتان ترشح می شود؟ در چند روز اول طبیعی است.

  سیگار، قهوه ،چای و نوشیدنی های الکلی تا 3 روز تعطیل!.

  در مصرف داروهاهایی که دندانپزشک تجویز کرده دقت کافی را خرج دهید تا عفونت و درد به سراغتان نیاید. برای اطلاعات بیشتر و کامل تر به لینک مراقبت بعد از ایمپلنت مراجعه نمایید.

  روش های مراقبت بعد از ایمپلنت دندان کدام است؟

  ایمپلنت با بیمه های تحت پوشش  دکتر آقاجری

  1-بیمه دندانپزشکی آتیه سازان حافظ  همراه با معرفی مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد با بیمه آتیه سازان حافظ

  2-بیمه تکمیلی ایمپلنت و  کلینیک دندانپزشکی طرف قرارداد بیمه رازی.

  3-بیمه تکمیلی دانا دندانپزشکی به همراه بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت و طرف قرارداد بیمه دانا.

  4-هزینه دندان اتیه سازان به همراه بیمه  آتیه سازان

  5- دندانپزشکی طرف قرارداد بیمه ایران ایمپلنت و لمینت

  6-ایمپلنت با بیمه تامین اجتماعی و بیمه های تکمیلی همراه

  7-دندانپزشکی طرف قرارداد با بیمه رازی همراه با ذکر

  8-بیمه تکمیلی پارسیان دندانپزشکی و ایمپلنت با قیمت و تعرفه مناسب.

  تخفیف ویژه بابت ثبت نام در سایت  دکتر  آفاجری برای کسانی است که ثبت نام کنند.

  ثبت نام در سایت شامل ده درصد تخفیف ویژه و شامل قرعه کشی خواهد بود. 

  معرفی و فالو صفحه ایستا دکتر آقاجری @draghajeri هم جزو تخفیفات ویژه برای کسانی خواهد بود که سایت و صفحه ایستاگرام دکتر  آقاجری رابرای دوستان و آشنایان خود بفرستند.

  آیکون ایمپلنت ترنسپرنت

  هزینه ایمپلنت دندان با انواع بیمه

  هزینه ایمپلنت دندان با بیمه های رایج

  اگر به دنبال ایمپلنت ارزان ، بیمه های پوشش دهنده ایمپلنت و یا پرداخت هزینه های ایمپلنت به صورت اقساطی هستید کافیست با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
  اطلاعات تماس

  طول درمان ایمپلنت دندان چقدر است؟

  منظورمان از طول درمان  مدت زمانی است که پایه  کار گذاشته می شود تا زمانی که روکش وتاج قرار داده می شود.

  اگر می خواهید بدانید چقدر طول می کشد تا دندان را در دهان خود داشته باشید و جای خالی دندانتان کی پر شود ؟ باید بگوییم طول درمان  در هر شخص متفاوت بوده و از یک روز تا یک سال ممکن است طول بکشد.

  این زمان متناسب با جنس و تراکم استخوان فک شما انجام یا عدم انجام جراحی های پیوند استخوان ولیفت سینوس متفاوت است . معمولا بهتر است بعد از قرار دادن پایه چند ماه فک جوش خورده شود بعد قسمت تاج روی آن قرار بگیرد. تشخیص پزشک در این مورد تعیین کننده است.

  به طورکلی انجام یک ایمپلنت تنها میتواند دو ساعت یا دو سال طول بکشد که روند استخراج و پیوند استخوان را شامل میشود. شاید این کار کمی دشوار به نظر برسد اما راه حلی است که مطمئنا ارزشش را دارد. ما به همراه تیم متخصصان خود راهنمایی های نهایی در مورد این فرآیند را به شما ارائه میدهیم; قطعا با دانستن آنچه در هر مرحله رخ میدهد، خیالتان راحت تر خواهد شد.

  مدت زمان ایمپلنت دندان به چه چیزهایی بستگی دارد؟

  همانطور که گفته شد بسته به عامل های مختلفی ممکن است طول درمان متفاوت باشد. در اینجا به برخی از این عوامل اشاره میکنیم :

  • سلامت عمومی دندان و لثه شما

  • تعداد دندانی که می خواهید جایگزین کنید.

  • می خواهید کدام یک از دندان هایتان را ایمپلنت کنید.

  • آیا استخوان فک شما نیاز به پیوند دارد؟

  اگر نیازی به اقدامات اضافی ندارید و سلامت دهان و دندان شما تکمیل است ، روند کاشت می تواند حدود 9 ماه طول بکشد.

  آیا ایمپلنت دندان به دندان های مجاور آسیب می رساند ؟

  یکی از برتری های کاشت دندان نسبت به سایر روش ها این است که این کار بدون هیچ آسیبی به دندان های اطراف ایجاد می شود و هیچ تراش و برشی روی دندان های اطراف دندان کاشت شده اتفاق نمی افتد.

  چنان چه در قسمت خاصی تراکم لازم وجود نداشته باشد می توان از روش ایمپلنت دندان زاویه دار کرد . در این روش از اباتمنت های زاویه دار استفاده کرد.

  ایمپلنت دندان جلو چگونه است ؟

  اگر از اهمیت کاشت دندان جلو بخواهیم بگوییم به بهبود تکلم ، گوارش و تاثیر فراوانی که بر بهبود اعتماد به نفس شخص دارد می توانیم اشاره کنیم.

  جالب است بدانید ایمپلنت دندان جلویی به دلیل فشار کمتری که روی آن ها قرار دارد ، درصد موفقیت بسیار بالایی دارد و برای انجام آن بسته به شرایط بیمار روش های گوناگونی وجود دارد.

  آیا ایمپلنت دندان باعث سرطان می شود ؟

  یکی از مواردی که ذهن بیماران را به خود درگیر می کند احتمال ابتلا به سرطان در صورت ایمپلنت می باشد.

  ولی باید بدانید این شایعه بی پایه و اساس می باشد. تا به حال در تحقیقات فراوانی که انجام شده است و مطالعات موردی صورت گرفته ، یک مورد هم ابتلا به سرطان دیده نشده است. برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک عوارض ایمپلنت دندان مراجعه نمایید.

  ایمپلنت فوری چیست؟

  همان طور که گفته شد کاشت ایمپلنت فوری به مدت زمانی احتیاج دارد که در هر فرد متفاوت است. این زمان را به ریشه و پایه دندان می دهیم تا خوب جوش بخورد.
  در این مدت زمان جای دندان خالی است و فضای بی دندانی ممکن است برای عده ای آزار دهنده باشد. به همین دلیل انجام می شود. اغلب در دندان های جلویی که زیبایی را تحت شعاع قرار می دهد نیز این کار صورت می پذیرد.
  این نوع از  از نوعی پلاستیک نرم در قسمت تاج ساخته می شود و کمی پایین تر از سایر دندان های اطراف نصب می شود تا به پایه  فشار وارد نکند. بهتر است در دندان های عقبی که فشار بیشتری روی آن ها وجود دارد ایمپلنت فوری انجام نشود که باعث تکان خوردن پایه و جوش نخوردن آن شود. بهتر است در این مورد حتما به توصیه دندان پزشک خود عمل نمایید تا بهترین نتیجه را از آن کسب کنید.

  میزان موفقیت انجام ایمپلنت چقدر است؟

  در صورت داشتن شرایط لازم جهت ایمپلنت دندان این روش یکی از بهترین روش ها برای جایگزین کردن دندان از دست رفته است.این روش در دنیای دندان پزشکی مثل یک انقلاب بزرگ بود زیرا در عین طبیعی بودن بسیار راحت و با دوام است.

  شما مدتی بعد از کاشت فراموش می کنید یک شی خرجی در دهان خود دارید و درست مانند یک دندان طبیعی با همان مراقبت ها برایتان عمل می کند.

  از دلایل محبوبیت بسیار زیاد این روش درصد چشمگیر موفقیت انجام ایمپلنت در افراد مختلف است.این میزان بالای 90درصد گزارش شده است.

  سوال دیگری که پیش می آید این است که ایمپلنت تیتانیومی یا زیرکونیا کدام یک بهتر است؟ هردو از جنس های با دوام و مرغوبی ساخته شده اند و برای بدن انسان آسیبی ایجاد نمی کنند.

  ولی ایمپلنت تیتانیومی مدت بیشتری است که استفاده می شود و به نظر دوام و انعطاف بیشتری دارد. درواقع ایمپلنت تیتانیومی بیشتر از سایر متریال ها امتحان خود را پس داده است.

  در صورتی برای هرکدام از متریال ها مجبور به تعویض ایمپلنت می شویم که ترک ، شکستگی یا شل شدگی ایجاد شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و کامل تر به لینک تعویض ایمپلنت مراجعه کنید.

  از علل شکست ایمپلنت دندان می توان به مشکلات و فرسایش استخوانی در بیماران اشاره کرد. که با توجه به میزان فرسایش درمان های متفاوتی دارد.

  بریج دندان چیست؟

  جایگزینی دندان با بریج دندان یکی از روش های پرکردن فضای بی دندانی می باشد که در کسانی که امکان کاشت دندان ندارند انجام می شود.

  به این صورت که دو دندان کناری تراشیده می شود و یک پروتز شامل سه دندان روی آن قرار می گیرد. فرق این روش با ایمپلنت دندان تراش خوردن دندان های کناری و عدم جراحی لثه برای کار گذاشتن پایه است.

  کاشت دندان یا ایمپلنت چیست؟

   از کاشت دندان برای حمایت از یک یا چند دندان از دست رفته استفاده می شود. یک پیچ تیتانیومی به جای ریشه دندان از دست رفته جایگزین می شود. این پیچ دقیقاً مانند ریشه دندان ، درون استخوان فک قرار می گیرد.هنگامی که این پیچ ها در در استخوان فک جای گرفتند،دندانپزشک با استفاده از پروتز های دندانی روکش را بر روی آنها قرار دهند.

  آیا ایمپلنت ها ایمن هستند و چه مدت دوام خواهند داشت؟

   یک روش درمانی مطمئن و خوب است.تقریبا صحیح است که بگوییم ایمپلنت ها ، دقیقاً مانند دندان های طبیعی البته تا زمانی که شما از آنها مراقبت می کنید ، دوام می آورد.

  آیا ایمپلنت ها ایمن هستند و چه مدت دوام خواهند داشت؟

  هر چقدر مراقب کاشت های خود باشید و برای چکاپ به دندانپزشک خود به صورت منظم مراجعه کنید، بیشترین تأثیر را در ماندگاری و دوام آنها خواهد داشت.

  اگر مراقب کاشت های خود نباشید می تواند منجر به عفونت لثه ، خونریزی ، درد و ناراحتی عمومی شود. همه این مشکلات با دندانهای طبیعی نیز ممکن است ایجاد شوند.

  اگر کاشتهای شما به خوبی مراقبت می شود ، و اگر استخوانی که در آن قرار گرفته قوی و سالم باشد ، می توانید انتظار داشته باشید که آنها سالها دوام داشته باشند.

   

  اگر تعدادی از دندان ها از دست رفته باشند، امکان ایمپلنت وجود دارد؟

  بله می توانید هر تعداد دندان را با کاشت جایگزین کنید . از یک دندان واحد تا یک مجموعه کامل.

   

  آیا همیشه می توان از ایمپلنت برای جایگزینی دندان های از دست رفته استفاده کرد؟

  این بستگی به وضعیت استخوان فک شما دارد. دندانپزشک شما تعدادی آزمایش خاص را ترتیب می دهد تا میزان تراکم استخوان موجود در آن ناحیه را پیدا کند. اگر تراکم به اندازه کافی وجود نداشته باشد ، یا اگر استخوان فک به اندازه کافی سالم نباشد ، ممکن است ابتدا پیوند استخوان در ناحیه مورد نظر انجام شود.

  آیا ایمپلنت دردناک است؟

  کاشت دندان اغلب از بیرون کشیدن دندان آسانتر است و معمولاً با استفاده از بی حسی موضعی به سادگی انجام می شود. شما در حین کاشت احساس درد نخواهید کرد ، اما دقیقاً مانند عمل جراحی ، ممکن است در طول هفته بعد از عمل احساس ناراحتی و درد کمی داشته باشید.

  اگر بیمار عصبی باشد یا مورد پیچیده ای باشد، ممکن است دندانپزشک به شما آرام بخش دهد. از بی هوشی عمومی به ندرت برای کاشت استفاده می شود و عموما فقط برای موارد بسیار پیچیده استفاده می شود.

   

  آیا ایمپلنت با بیهوشی یا سدیشن امکان پذیر است؟

  همانطور که گفتیم ایمپلنت دندان درد قابل تحملی دارد ولی به هر دلیلی عده‌ای نمی‌توانند با هوشیاری کامل این پروسه را انجام دهند علت های آن نیز می تواند: تحمل درد پایین، احساس تهوع شدید ،اضطراب بسیار بالا، عدم آمادگی روحی و سایر موارد باشد.

   در چنین مواقعی دندانپزشکان اقدام به انجام ایمپلنت دندان در خواب می نمایند که به آن سدیشن نیز گفته می شود. در این حالت بیمار در خواب عمیقی فرو می رود و هیچ گونه احساس درد و ناراحتی را حس نخواهد کرد. 

  این کار در برخی از کلینیک ها انجام می‌شود و تمام مطب های دندانپزشکی صلاحیت انجام این کار را ندارد. شما می توانید با خیال راحت در کنار یک متخصص بیهوشی این کار را انجام دهید متخصص بیهوشی در تمام مدت ناظر بر حال و وضعیت شما خواهد بود.

   

   پس از آنکه به خواب عمیقی فرو رفتید یا اصطلاحاً بیهوش شدید دندانپزشک کار خود را شروع می نماید توجه داشته باشید که سدیشن حداکثر برای سه ساعت کار و جراحی می باشد و بیشتر از آن نباید به طور بینجامد.

   دلیل این خواب عمیق و و این است که انجام کارهای دندانپزشکی ازجمله ایمپلنت در دندان بسیار حائز اهمیت است و به دلایلی همچون ترس و اضطراب و  آستانه درد پایین و یا خاطرات ناخوشایند گذشته از دندانپزشکی نباید از انجام آن امتناع کرد.

   با استفاده از سدیشن در ایمپلنت دندان و یا بیهوشی در ایمپلنت دندان شما متوجه هیچ یک از مراحل ایمپلنت نخواهید شد و پس از به هوش آمدن چیزی از این فرآیند که بر روی لثه و استخوان فک شما انجام شده به خاطر نخواهید آورد.

  البته شایان ذکر است که قیمت ایمپلنت با سدیشن  بیشتر از ایمپلنت به روش و معمول است.

  البته توجه داشته باشید که حداقل امکان این عمل برای کارهای پیچیده و زمانبر دندانپزشکی و در شرایط خاص انجام می شود و قبل از آن باید وضعیت جسمی خود را به صورت کامل به دندانپزشک خود اعلام نمایید و در صورتی که از بیماری‌های خاصی مثل بیماری‌های قلبی و غیره برخوردار هستید آن را به پزشک خود اطلاع دهید.

  مراقبت های بعد ایمپلنت چگونه است؟

  تیم دندانپزشکی شما دستورالعمل و نحوه مراقبت از

  کاشت را به شما می دهد. ممکن است آنها بعد از جراحی برخی از مسکن ها را به شما بدهند ، و در صورت نیاز می خواهند چند روز دیگر به آنها مراجعه کنید.

   

  مراقبت های بعد ایمپلنت چگونه است؟
  چند نکته که باید در روزهای نخست پس از ایمپلنت رعایت کنید :

  1- یک روز پس از کاشت  از مسواک زدن  ناحیه اطراف عمل خودداری نمائید.

  2- عدم شستن دهان تا 8 ساعت بعد از عمل جراحی.

  3- یک روز بعد از جراحی، از دهان شویه کلرهگزیدین روزی 3 مرتبه استفاده شود. و بعد از آن هر روز ، روزی یک مرتبه.

  4- آب دهان خود را قورت دهید و به بیرون نریزید. مکیدن و تف کردن باعث تشدید خونریزی می شود.

  5- تورم بعد از جراحی معمولی است. تورم تا 72 ساعت پس از جراحی افزایش می یابد و پس از آن به تدریج کاهش می یابد و در پایان هفته اول معمولا از بین می رود. جهت کاهش تورم استفاده از کمپرس یخ پس از اتمام جراحی توصیه می شود. یخ را به مدت 10 دقیقه در محل مورد نظر قرار داده و سپس 5 دقیقه به بافت استراحت دهید. این عمل را 4 تا 5 ساعت ادامه دهید. هنگام خواب نیز سر راکمی بالاتر از بدن نگه دارید.

  6- کبودی و بی حسی در اطراف لب پس از جراحی طبیعی است.  ممکن است دهان شما پس از جراحی تا چند روز اول به خوبی باز نشود.

  7- در صورت ترشح بیش از اندازه خونابه برای کنترل خونریزی بر روی ناحیه جراحی به وسیله یک تکه گاز استریل کوچک و آغشته به سرم شستشو به مدت 2 ساعت فشار وارد کنید.

  همچنین بخوانید این چند نکته را…

  8- نوشیدن مایعات خنک و پر انرژی برای 24 ساعت اول توصیه می شود ، ولی برای خوردن باید دقت داشته باشید که بی حسی اثر خود را از دست داده باشد و همچنین جویدن سبب تشدید خونریزی و آسیب به ناحیه جراحی می شود پس بهتر است تا 24 ساعت از جویدن پرهیز کنید.

  9- در روز سوم بعد از جراحی به وسیله مسواک مخصوصی که به تشخیص پزشک در صورت نیاز در اختیار شما قرار میگیرد ، استفاده کنید.

  10- بعد از جراحی کاشت ، باید از کشیدن سیگار و نوشیدن قهوه و چای در سه روز اول پرهیز کنند، به طوری کلی استفاده از سیگار، مواد مخدر و مشروبات الکلی موفقیت کاشت  را کاهش میدهند.

  11- داروهایی که توسط پزشک تجویز شده را به دقت مصرف کنید.

  بعد جراحی ایمپلنت چه اتفاقی می افتد؟

  بعد از قرار دادن ایمپلنت ها ، استخوان موجود در فک باید روی آنها رشد کرده و به آنها فیوز شود. این معمولاً چند ماه طول می کشد. بعضی اوقات ممکن است زودتر از این زمان کاشت ها به اندازه کافی پایدار شوند.

  اگر یک ، دو یا سه دندان کاشت شده دارید ، ممکن است در عین حال پروتز موقت نیز برای شما استفاده شود.

   

  0 نظر

  1. d519a9cc62541f9b4a24cf06b28d5927?s=64&d=mm&r=g مجید عباسی گفت:

   دکتر اگه نخواهیم همه دندانها را لمینت کنیم. برای اینکه رنگ سایر دندانها هم مانند دندانهای لمینت شده بنظر برسد میتوان بیلیچینگ انجام داد؟

   • 5f3fb4079572ec8e8eee1457d281b2ff?s=64&d=mm&r=g دکتر صادق آقاجری گفت:

    سلام بله برای تغییر رنگ دندان ها و سفید شدن آنها میتوان از روش بلیچینگ استفاد کرد و رنگ دندان ها را تا چند درجه روشن تر کرد و به رنگ دندان های لمینت شده نزدیک کرد.

  2. 5e6b9432f9c6fea84309a5fdeca98a82?s=64&d=mm&r=g سجودی گفت:

   با عرض سلام و درود می خواستم بدونم دندان ایمپلنت شده همان کاشت دندان است؟

   • 2be36f4342befe5d0f034c76f7c43922?s=64&d=mm&r=g مبین کلینیک گفت:

    چگونه از دندان ایمپلنت نگهداری کنیم ؟ من بعد از دو سال دندانم شکسته چیکار باید کینم آیا شما ترمیم شکستن تاج دندان را انجام می دهید؟

    • 5f3fb4079572ec8e8eee1457d281b2ff?s=64&d=mm&r=g کرم زاده گفت:

     نگهداری و مراقبت از دندان ایمپلنت هم مثل دندان طبیعی میباشد و باید با استفاده از مسواک و نخ دندان به خوبی دندان ها رو تمیز نگه داشت. در صورت شکستن تاج دندان بااگر دندان طبیعی باشد ترمیم انجام میشود و اگر روکش دندان ایمپلنت شده باشد میشود اصلاح روکش توسط متخصص انجام شود

     • 5b0d4590774916cb8a67f986c82ad270?s=64&d=mm&r=g قربانی گفت:

      خانم کرم زاده هوای ما رو داشته باشید تو قیمتها ما می دونیم دکتر صادق آقاجری بهترین دکتر در دندانپزشکی کشور هستن اما قیمتها هم می دونیم که ارزان تر از همه دندانپزشکیهاست لطفا قیمت ها را یه خورده تخفیف بدید ممنون میشم

     • c4f6e0a8fad206761cc7244e22eb2fd4?s=64&d=mm&r=g مرکز ایمپلنت گفت:

      می توانیم رنگ دندان روکش را رنگ سفید انتخاب کنیم؟. یا رنگ دندان ایمپلنتی یه رنگ است؟ لطفا پاسخ بدهید.

     • 30050b949749456a7813b484136a02e8?s=64&d=mm&r=g سیب سفید گفت:

      چند روز طول می کشد؟ روکش دندانو می گم . جایگزین و موادی برای نخ دندان و مسواک وجود دارد چون من لثه ها حساس هستند.
      sibesefidclinic

   • 5f3fb4079572ec8e8eee1457d281b2ff?s=64&d=mm&r=g دکتر صادق آقاجری گفت:

    بله ایمپلنت دندان همان کاشت دندان است .

  3. 051d4646954b99ab60becbb4be4b3244?s=64&d=mm&r=g ابراهیم گل گفت:

   درود. من با خواندن این مقاله دیگه ترسی از ایمپلنت ندارم. چون من سن کمی دارم نسبتا و از مراحل ایمپلنت دندان آگاهی لازم را نداشتم . اما الان با دید باز تری به انجام ایمپلنت اقدام خواهم کرد. دستمریزاد.

   • 5f3fb4079572ec8e8eee1457d281b2ff?s=64&d=mm&r=g دکتر صادق آقاجری گفت:

    سلام.بسیار خوشحال هستیم و باعث افتخار ماست که مطالب و مقالات ما برای شما مفید بوده است و باعث بالا بردن اطلاعات شما در زمینه دندانپزشکی و ایمپلنت شده است.

  4. d5bb0a50b88e1705f9fbbef081b96dd1?s=64&d=mm&r=g مسعود ده نمکی گفت:

   سلام من با توجه به چند عکس ایمپلنت دندان که در سایتتان دیدم سوال داشتم که ایا لثه ها پس از ایمپلنت برجسته میشوند؟

  5. 019bfd640a22ec93acc2076251870e42?s=64&d=mm&r=g اختری گفت:

   سلام من مدتی است که به دنبال یک کلینیک برای ایمپلنت دندانهای خود میگردم اما برام مهمه که هم تضمینی باشه و کیفیت خوب باشه. علاوه بر اون هزینه ایمپلنت دندان در کلینیک شما مناسب باشه. لطف میکنید کمی از شرایط و روند کارتون بگید.

  6. 1baccbcca4d6c1ef063f321de920a382?s=64&d=mm&r=g رامین گفت:

   در چه شرایطی ایمپلنت جوابگو نیست و ممکنه پس زده بشه و به استخوان فک جوش خورده نشه( اصطلاحا میگیم ایمپلنت failed میشه)؟

   • 5f3fb4079572ec8e8eee1457d281b2ff?s=64&d=mm&r=g کرم زاده گفت:

    در صورتی که مراقبت های بعد از جراحی ایمپلنت که شامل عدم استعمال دخانیات می باشد و موارد بهداشتی رعایت نشود ممکن است در ناحیه ایمپلنت به علت به وجود امدن عفونت ایمپلنت پس زده شود یا به علت تشکیل نشدن بافت استخوانی در اطراف پایه ایمپلنت و جوش نخوردن ایمپلنت به استخوان فک ایمپلنت بعد از مدتی پس زده شود و Failed شود که در این صورت درمان ایمپلنت ناموفق بوده است.

  7. cca4149a1006f7a2cf1ff249d0e8225c?s=64&d=mm&r=g زارعی گفت:

   بعد از جراحی ایمپلنت نیاز به چند روز استراحت هست ایا میشه به فعالیت روزانه ادامه داد بعد از جراحی

   • 5f3fb4079572ec8e8eee1457d281b2ff?s=64&d=mm&r=g کرم زاده گفت:

    در بیشتر موارد بعد از جراحی ایمپلنت در همان روز فرد به زندگی عادی و فعالیت های روزانه خود میتواند ادامه دهد و در صورت داشتن درد با مصرف مسکن و استراحت یکروزه به تمام کارهای شخصی و روزانه خود برسد.

  8. 849289e58474e17d7c86cc58c480d291?s=64&d=mm&r=g کنارک گفت:

   بعد از چند وقت از کشیدن دندان و کاشت ایمپلنت دندان را کاشت می کنید؟

   • 5f3fb4079572ec8e8eee1457d281b2ff?s=64&d=mm&r=g کرم زاده گفت:

    بستگی به شرایط دندان کشیده شده دارد اگر ریشه دندان دارای عفونت نباشد در همان لحظه بعد از کشیدن دندان میشود که کاشت ایمپلنت را انجام داد ولی در صورت داشتن عفونت و مساعد نبود شرایط بعد از چند هفته کاشت ایمپلنت انجام میشود.

  9. 20792f0c5701696637d6c62981fddeed?s=64&d=mm&r=g علی امیرنیا گفت:

   ایمپلنت چند جلسه طول میکشه از کاشت ایمپلنت تا تحویل روکش دندان ایمپلنت شده

   • 5f3fb4079572ec8e8eee1457d281b2ff?s=64&d=mm&r=g کرم زاده گفت:

    به طور کلی در یک جلسه کاشت ایمپلنت دندان انجام میشود و بعد از حدودا ۲ تا ۴ ماه قالبگیری روکش دندان انجام میشود به صورت میانگین از کاشت ایمپلنت تا تحویل روکش دندان نیاز هست شما ۲ تا ۴ جلسه به مطب برای چکاپ و ادامه درمان ایمپلنت مراجعه بفرمایید .

  10. a4a2e0b35cf5e220a7a3daeb8f553f2e?s=64&d=mm&r=g بخشی گفت:

   کدوم نوع ایمپلنت دوام بیشتری داره. یعنی این چند سالی که شما گارانتی ایمپلنت دارید هر موقع خراب شد جواب گو هستید. خیلی سواله برای من

   • 5f3fb4079572ec8e8eee1457d281b2ff?s=64&d=mm&r=g کرم زاده گفت:

    تمامی برند های ایمپلنت ما دارای گارانتی میباشد و بعد از کاشت ایمپلنت در صورت ناموفق بود درمان هم از طرف ما و هم از طرف شرکت خدمات به شما ارائه میشود.

    • fabfe9415db9a0e8fd2d7383f99e92f9?s=64&d=mm&r=g هاشم آقاجری گفت:

     ارزانترین قیمت ایمپلنت بجز اینهایی که قرار دادید کدوم ایمپلنت هستش؟ ما یه جورایی با دکتر فامیلمون یکی میشه ارزان حساب کنید.

     • 5f3fb4079572ec8e8eee1457d281b2ff?s=64&d=mm&r=g کرم زاده گفت:

      ارزان ترین ایمپلنت و در عین اینکه قیمت پایینی داره ولی کیفیت بسیار قابل قبولی داره ایمپلنت سوون مدیکس کره ای میباشد.

  11. fdfcd6fdeaebab086f2201ef5c859a62?s=64&d=mm&r=g مصطفی نژاد گفت:

   با سلام.بنده دارای چند دندان خراب هستم که نیاز به جراحی و کشیدن دارد.خواستم بپرسم اگر همه ی آنها را در کلینیک شما ایمپلنت کنم تخفیفی قائل میشوید؟

   • 5f3fb4079572ec8e8eee1457d281b2ff?s=64&d=mm&r=g کرم زاده گفت:

    بله چرا که نه… در صورت انحام کارهای درمانی و ایمپلنت در کلینیک ما شامل تخفیف هم‌میشوید…

    • e5b3061e512d9bf33b3ca22f89deaaf0?s=64&d=mm&r=g سوگند گفت:

     تخفیف هاتون چقدر است یعنی اگر من 10 ایمپلنت کره ای را بخواهم برام درست کنید چند در صد تخفیف خواهد داشت.

  12. d264525210a04a326438d04cbbbc0401?s=64&d=mm&r=g سیما گفت:

   سوال در مورد طول عمر ایمپلنت که چند سال دوام داره و بعد از چند سال ممکنه از بین بره?

   • 5f3fb4079572ec8e8eee1457d281b2ff?s=64&d=mm&r=g کرم زاده گفت:

    دوام و طول عمر ایمپلنت اول از هرچیز بستگی به شرایط بدنی هر شخص دارد و بعد آن به نحوه نگهداری و مراقبت از دندان ایمپلنت شده و خصوصا برند ایمپلنت دارد ولی به طور میانگین هر ایمپلنت بین ۱۵ تا ۲۰ سال و بیشتر عمر دارد.

  13. 3d18f0929eac99c714f786b6ad5786f3?s=64&d=mm&r=g سپهریان گفت:

   ایا ایمپلنت کارایی مثل دندان واقعی رو داره

   • 5f3fb4079572ec8e8eee1457d281b2ff?s=64&d=mm&r=g کرم زاده گفت:

    بله دندان های ایمپلنت شده جایگزین دندان های طبیعی از دست داده شده هستند و مثل دندان های طبیعی میتوانند به جویدن غذا کمک کنند علاوه بر زیبایی که به ناحیه دهان و صورت شخص میدهند.

  14. 6efe1b7251f1f94b16de7dbf9ac3d194?s=64&d=mm&r=g جمیلیان گفت:

   دکتر قیمت های شما خیلی پایین هست دلیل چیه . همه چیز گرون شده ما خواستیم بدانیم قیمتها را واقعا بر چه اساسی ارزان تر از همه دکتر های ایمپلنت گذاشتید لطفا پاسخ قانع کننده ارائه بدید.

   • 5f3fb4079572ec8e8eee1457d281b2ff?s=64&d=mm&r=g کرم زاده گفت:

    چون خريد با ارز دولتي و بدون واسطه داشتيم فعلا قیمت های ایمپلنت مون پایین تر است و این موضوع روی کیفیت خدمات ارائه شده توسط ما تاثیری ندارد و همچنان مثل قبل با بالاترین و بهترین کیفیت خدمات ایمپلنت به شما عزیزان ارائه میشود.

  15. 1d043f7b106ee5950b4b9addb098ff77?s=64&d=mm&r=g حسن زاده گفت:

   من دوتا از دندونامو پیش دکتر آقاجری ایمپلنت کردم. بسیار راضیم. دستشون درد نکنه

  16. 2fa3af4bcebc09b7596e85254bd30448?s=64&d=mm&r=g افشاری گفت:

   من یدونه دندون خراب دارم.احتیاج به ایمپلنت داره. خواستم بدونم جناب دکتر قسطی میگیرن. قسطاشو چطوری میگیرن

  17. f3f1e24327af5ae7fcf0e897373e20ff?s=64&d=mm&r=g ارشدی گفت:

   با سلام. سوال داشتم اونم اینه که فاصله جراحی تا ایمپلنت چقدر باشه ایده آله

   • 5f3fb4079572ec8e8eee1457d281b2ff?s=64&d=mm&r=g دکتر صادق آقاجری گفت:

    همزمان با کشیدن دندان در صورتی که شرایط مساعد باشد و دندان عفونت نداشته باشد میشود جراحی ایمپلنت دندان را انجام داد در غیر اینصورت حدودا 2ماه احتیاج به زمان برای مهیا شدن شرایط جراحی میباشد.

  18. dabb914fd49f5ecd9fe93fdfb0cbf931?s=64&d=mm&r=g رئوفی گفت:

   با سلام. جهت اطلاعات عمومی میپرسم. ایمپلنت دندان های عقب گران تر هست یا جلو

  19. 17ebe6f4e05e727f9476e2304c01ee71?s=64&d=mm&r=g محمدی گفت:

   آیا کیفیت ایمپلنت کره ای با سوییسی فرقی دارد؟

  20. 23852762768be87504a40df50b354b0b?s=64&d=mm&r=g شیما احمدی گفت:

   بهداشت بعد از ایمپلنت گذاشتن به چه صورت است؟

   • 5f3fb4079572ec8e8eee1457d281b2ff?s=64&d=mm&r=g کرم زاده گفت:

    بهداشت دندان های ایمپلنت شده نیز همانند دندان های طبیعی می باشد و باید بهداشت آنها به خوبی رعایت شود و استفاده از مسواک و نخ دندان لازم است. توصیه میشود برای رعایت بیشتر بهداشت و طول عمر ایمپلنت از واترجت برای تمیز کردن دندان های ایمپلنت شده استفاده شود.

  21. 455d442f2e519c80116c6d9e46e3ebfc?s=64&d=mm&r=g پژمان قربانی گفت:

   من دو تا دندون هام رو توی کلینیک دندانپزشکی شما ایمپلنت کردم، از کیفیت کار و قیمت ایمپلنت دندان هم بسیار راضی بودم… خدا خیرتون بده….

  22. 041f4ff1c97a43ad56f3d889b151f3ff?s=64&d=mm&r=g Ahmad mousavoi گفت:

   سلام خیلی جامع توضیح دادین ممنون. یه سوال داشتم امکانش هس تو یه روز ۲ تا یا بیشتر ایمپلنت کنیم؟؟

  23. 1e36d7d59b9979c5ff35ccc07558db2d?s=64&d=mm&r=g Mohsen گفت:

   سلام من دندون زیادی از دست دادم و میخوام تا جایی که در توانم هست ایمپلنت کنم لطفا بفرمائید پرداخت اقساطی به چه صورت هست؟

  24. c58c454d9b3ba0f351f7da050450078e?s=64&d=mm&r=g آرمیتا گفت:

   سلام میخواستم بدونم که هزینه های ایمپلنت علاوه بر نوع ایمپلنت به وضعیت دندان بیمار نیز بستگی دارد ؟ من چند سال پیش یکی از دندان های آسیای و دندان عقل رو با هم کشیدم در مطب دکتر آقاجری…

   • f4330c4c07be3e9998cbd5c5bf01404d?s=64&d=mm&r=g کرم زاده گفت:

    سلام
    هزینه های جراحی ایمپلنت علاوه بر نوع و برند ایمپلنت شامل هزینه های جانبی جراحی که ممکن است بسته به شرایط بیمار لازم باشد (مثل پیوند استخوان و ممبرین و جراحی سینوس لیفت)محاسبه میشود و این موارد به هزینه خود ایمپلنت اضافه میشود.

  25. b8dc488d5509ab362542b50b7baf09f6?s=64&d=mm&r=g امیر عباسی گفت:

   سلام دکتر. من دوتا از دندونهامو ایمپلنت کردم اما با لثه ام سازگاری نداشت مجبور شدم بکشمشون. شما راهکاری دارین؟

   • f4330c4c07be3e9998cbd5c5bf01404d?s=64&d=mm&r=g کرم زاده گفت:

    سلام
    در صورتی که دیگر ایمپلنت برای شما قابل استفاده نباشد میشود به کمک روکش و بریج دندان های از دست رفته را جایگزین کرد.

  26. 7eff0c81a91e9bf2e25bc3d81440a7e1?s=64&d=mm&r=g ادهمی گفت:

   سلام. ببخشید این تفاوت قیمت 100 درصدی بین دندان ایمپلنت اشترومن و سایر محصولاتتون به خاطر چی هست؟ در صورتی که ایمپلنت نئودنت هم ساخت کشور سوییس میباشد؟

  27. 2aa2b007bf9658fa5082458348a18f85?s=64&d=mm&r=g صغری برومند گفت:

   سلام. بنده چندن سال پیش دوتا از دندونهای جلومو در کلینیک شما ایمپلنت مگاژن کردم. با این که چندین سال میگذره ولی هنوز هم رنگ دندونام هست و بسیار راضی ام. ممنونم از جناب دکتر آقا جری

  28. 3980ede536328de8a60ece0a39f11fb6?s=64&d=mm&r=g شیما کوثری گفت:

   ببخشید ایمپلنت در دوران بارداری به چه نحو انجام میشود؟ آیا ضرر ندارد؟

  29. 54f0a511bc1a611b0d527921b8bb3230?s=64&d=mm&r=g هوشنگ ابتری گفت:

   ببخشید من بخوام فک بالام رو کلا ایمپلنت کنم جقدر هزینه اش میشه حدودا؟

  30. 5b0d4590774916cb8a67f986c82ad270?s=64&d=mm&r=g گلابتون احمدوند گفت:

   با سلام خدمت شما، من چندین ساله چند تا دندانم رو کشیدم و الان قصد کاشت دندان دارم ولی مشکلی که دارم اینه که هم استرس زیادی میگیرم و هم موقع انجام کارهای دندان پزشکی بالا میارم. اگه راه حلی برای مشکلات من داریم ممنون میشم راهنماییم کنید.

  31. 237711c14697db0daf547ccab668e042?s=64&d=mm&r=g حسن میرزاپور گفت:

   ممنونم از سایت جامع و کاملتون که در مورد ایمپلنت همه جی رو به وضوح توضیح داده

  32. 390547b566defe0bfe2d59b96af43a87?s=64&d=mm&r=g سارا پرتویی گفت:

   سلام مادر من 61 سال دارن و دو تا از دندان هاشون رو در فک پایین از دست دادن. به دلیل ترس زیاد راضی به ایمپلنت نمیشن . می خواستم ببینم ایمپلنت خیلی درد داره؟ و اینکه آیا راهی هست با آرامبخش یا طریق دیگه ای این کار رو انجام بدن که استرسشون کمتر بشه؟ با تشکر

   • f4330c4c07be3e9998cbd5c5bf01404d?s=64&d=mm&r=g کرم زاده گفت:

    جراحی ایمپلنت اصلا درد ندارد چون جراحی با بی حسی کامل انجام میشود ولی اگر استرس و ترس مادرتان بسیار زیاذد است میشود جراحی ایمپلنت را با سدیشن برای ایشان انجام داد

  33. ce3db35de7578f098ac13e92c46ef730?s=64&d=mm&r=g baran گفت:

   سلام ممنون که انقدر کامل توضیح دادین.
   شما پیشنهادتون برای ایمپلنت کدوم نوع هستش که دوام بالایی داشته باشه؟؟

  34. 4f2dfdfdecc0c34a5405db400f980b6d?s=64&d=mm&r=g حسين تقي پور گفت:

   تخفيف جهت ايمپلنت با متريال سوئيس اشترومن با روكش به غير از هزينه هاي متفرقه چقدر ميشه البته پرداخت نقدي ست

   • f4330c4c07be3e9998cbd5c5bf01404d?s=64&d=mm&r=g کرم زاده گفت:

    نسبت به هزینه های جراحی شما در صورت پرداخت نقدی درصد تخفیف خوبی به شما ارایه میشود. برای اطلاعات بیشتر یا شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

  35. 0b75be66b07e7f5b0dda3a316ce868ba?s=64&d=mm&r=g محمد حسینی گفت:

   سلام. ممنون از شما بابت چنین سایت جامع و کامل. من میخواستم جایگزینه مناسب برای دندان از دست رفته بکنم اما همیشه نگران قیمت هاش بودم. ممنون از دکتر آقاجری که شرایط اقساطی گذاشتن.

  36. 661bda8a6d7c3b365f0a03b1d4033e08?s=64&d=mm&r=g سعید مبعلی گفت:

   سلام. من از سایت با کلینیک شما آشنا شدم. خیلی وقت بود میخواستم دندونمو ایمپلنت کنم اما دکتر رزومه داری رو سراغ نداشتم. این شد که با توجه به مطالب سایتتون که جامع بود اعتماد کردم به دکتر آقاجری. الان با گذشت سالها از این انتخاب بسیار راضیم.
   ممنون از شما که این قوت قلب را به هموطنامون میدین که هنوز هم افرادی هستند که با وجدان کاری خدمت میکنند.

  37. 0b75be66b07e7f5b0dda3a316ce868ba?s=64&d=mm&r=g همایون خرسند گفت:

   سلام. به عنوان شخصی که از دبستان برای ترمیم و کارهای دیگه به دندان پزشکی مراجعه کردم خدمات دکتر آقاجری بی نظیر بود

  38. 54f0a511bc1a611b0d527921b8bb3230?s=64&d=mm&r=g شیما همایون گفت:

   اطلاعات مفیدی درمورد ایمپلنت بود . از شما بسیار ممنونم

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  بروزترین قیمت ایمپلنت دندان

  👇👇عنوان مورد نظر خود را انتخاب کنید.👇

  ایمپلنت دندان چیست ؟

    زمانی که به علت های گوناگون دندان خود را از دست می دهید دندان پزشک شما ، به شما ایمپلنت دندان را پیشنهاد می دهد. این روش بهترین راه برای بدست آوردن دوباره زیبایی و سلامتی شما است. اما مساله ای که برای همه بیماران اهمیت دارد قیمت ایمپلنت، هزینه انواع ایمپلنت و کیفیت کار دندانپزشک می یباشد. پیشنهاد می کنیم قبل از هر گونه اقدامی مقاله زیر را مطالعه نمایید و توصیه های آن را جدی بگیرید.

  برای دریافت راهنمایی و مشاوره در مورد قیمت ایمپلنت و دیگر توضیحات تکمیلی در مورد ایمپلنت  بهتر است با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

  شماره مرکز ایمپلنت تهران

  شماره مرکز ایمپلنت تهران

   

  شماره متخصص ایمپلنت

  شماره متخصص اینمپلنت

  ثبت تلفن برای دریافت مشاوره رایگان

   مانند دندان طبیعی که یک ریشه و یک تاج دارد ، ایمپلنت نیز از ریشه و تاج تشکیل شده است. قسمت ریشه مانند از جنس فلز تیتانیوم که سازگار با بدن است برای نگه داشتن ایمپلنت در فک می باشد. قسمت تاج نیز بر روی آن قرار میگیرد که بسیار طبیعی بوده و زیبایی را به شما بر میگرداند.

    

   ایمپلنت دندان چیست؟

   قیمت ایمپلنت دندان در سال 1400

   قیمت های ارائه شده ما جز قیمت به روز ایمپلنت دندان و ارزانترین قیمت ایمپلنت در کشور می باشد و برای اینکه تمامی هموطنان  بتوانند از خدمات دکتر آقاجری استفاده کنند. با کمترین قیمت ممکن زیر نظر بهترین متخصص ایمپلنت در کشور جراحی صورت می گیرد.

   قیمت ایمپلنت های پر مخاطب

   ایمپلنت سون مدیکس

   +روکش
   5,000,000 تومان
   • کشورسازنده کره بلژیک
   • 15سال ضمانت
   • اباتمنت+ روکش

   ایمپلنت بایوتک

   +روکش
   4,000,000 تومان
   • کشورسازنده کره
   • 10سال ضمانت
   • اباتمنت+ روکش

   ایمپلنت مگاژن

   +روکش
   6,000,000 تومان
   • کشورسازنده کره ای آلمانی
   • 20 سال ضمانت
   • اباتمنت+ روکش

   ایمپلنت اشترومن نئودنت

   +روکش
   6,000,000 تومان
   • کشورسازنده سوییس برزیل
   • 25 سال ضمانت
   • اباتمنت+ روکش

   ایمپلنت اشترومن iti تیتانیوم

   +روکش
   10,000,000 تومان
   • کشورسازنده سوییس
   • مادام العمر
   • اباتمنت+ روکش

   ایمپلنت اشترومن iti روکساید

   +روکش
   12,000,000 تومان
   • کشورسازنده سوییس
   • مادام العمر
   • اباتمنت+ روکش

   تفاوت ایمپلنت با دندان واقعی

   اگر بخواهیم بدانید که با جایگزین کردن دندان دیگر جای دندان خودتان و ایمپلنت آن چه تغییری شامل حال شما میشود و پاسخ دادن به این سوال که آیا ایمپلنت با دندان واقعی خیلی تفاوت دارد؟ باید بگوییم زمانی که شما به کاشت دندان میپردازید، در واقع جانی دوباره به دندان خود میدهید و این هیچ تفاوتی با دندان قبلی تان ایجاد نمیکند و عملکرد آن را حتی بهبود میبخشد.

   آیا ایمپلنت تمام دندان ها امکان پذیر است؟

   همانطور که گفتیم ایمپلنت دندان روشی است که از آن برای جانشینی دندان پوسیده که کشیده شده انجام میشود. جنس  ایمپلنت تیتانیوم است، چرا که آلیاژی است که با لثه و دندان سازگار است. در سالهای نه چندان دور از پروتز یا بریج ( پل ) برای جایگذاری دندان کشیده شده استفاده میشد، اما امروزه از ایمپلنت که روشی مطمئن تر و کار سازتر است استفاده میشود. هرچند روشهای قدیمی همچنان رایج است.

   سوال اساسی این است که آیا همه دندان ها را می توان ایمپلنت کرد؟

   در صورتی که بخواهید تمام دندانها را به روش ایمپلنت جایگزین کنید، در فک بالا به هشت تا شش دندان و در فک پایین به شش تا چهار دندان نیاز خواهید داشت.

   ایمپلنت ها طرح لبخند را بسیار بهبود میبخشند به شرطی که بهداشت  دهان و دندان را رعایت کنید.

   انواع ایمپلنت دندان کدام است ؟

   صرف نظر از قیمت ایمپلنت دندان و برند های ایمپلنت، سه روش و متد برای انجام کاشت وجود دارد. دندانپزشک با توجه به شرایط هر شخص آن را انتخاب می کند. اندواستیل ،ساب پریواستیل و زایگوماتیک نام های این سه روش هستند که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارد.

   دکتر آقاجری متخصص جراحی لثه و ایمپلنت دندان با بررسی از وضعیت بیمار با توجه به نیاز آن ها بهترین و با کیفیت ترین ایمپلنت را برای آنان انتخاب میکند و فرآیند کاشت آن را به طور کامل با رعایت نکات پزشکی انجام می دهد .

    

   ایمپلنت  اندواستیل

    اندوستیل راحت ترین نوع کاشت دندان است. این روش برای اکثر بیماران مناسب است ، اما برای ایجاد فیوز به یک فک خوب و سالم نیاز دارند.

   طی یک عمل جراحی ، پایه تیتانیومی ایمپلنت برای ثابت نگه داشتن قسمت تاج، در استخوان فک پیچ می شود. اندواستیل ایمن ترین و متداول ترین راه است ، پس از آن ساب پریواستیل و پس از آنزایگوماتیک  که آخرین و پیچیده ترین روش است و کم پیش می آید که از آن استفاده شود.

   با تشخیص دندانپزشک مدتی برای بهبودی و جوش خوردن استخوان به پایه ایمپلنت باید صبر کرد و سپس پروتز را روی آن قرار داد. در صورتی که دندانپزشک به شما این روش را پیشنهاد نداده است روش بعدی را مطالعه فرمایید.

   ایمپلنت های ساب پریواستیل

   یکی از روش های پرکاربرد در کاشت دندان ،  کاشت به روش ساب پریواستیل است. این روش راه حل دوم بعد از Endosteal است.

   به جای پیچ شدن  در استخوان فک ،  ساب پریواستیل در فضای بالاتر از استخوان فک ولی در زیر لثه قرار می گیرد.

   روش ذکر شده تنها در مواردی ، مورد استفاده قرار می گیرد که تراکم استخوان فک بیمار کم باشد وبنا به دلایلی عمل پیوند استخوان امکان پذیر نباشد.

   در صورتی که روش پیشنهادی دندانپزشکتان دو روش فوق نبود ، روش زیر را مطالعه فرمایید.

   کاشت زایگوماتیک

   این نوع کاشت در موارد خاصی تنها استفده می شود و کاربرد فراوانی ندارد. این نوع از کاشت دندان پیچیده ترین روش نسبت به روش های قبلی است و در صورتی که فک ایتخوان فک مناسب کاشت نباشد استفاده می شود.

   در این روش به جای استخوان فک پیچ ها در استخوان گونه قرار می گیرند. برای کسب اطلاعات کامل تر به مقاله انواع ایمپلنت دندان مراجعه نمایید.

    

   دوام ایمپلنت دندان چقدر است؟

    یکی از مواردی که با ماندگاری ایمپلنت رابطه مستقیم دارد قیمت ایمپلنت دندان می باشد. البته منظور از قیمت ایمپلنت همهن هزینه واقعی و تمام شده برای یک برند می باشد.

   یک راه حل مطمئن و بی دردسر برای جایگزینی دندان از دست رفته شما است. اگر مراقبت بعد از کاشت را به طور کامل رعایت کنید تا پایان عمر هم مثل یک دندان طبیعی برای شما کار خواهند کرد.

   به هر میزان در رعایت بهداشت دهان و دندان خود کوشا باشید و برای معاینه ایمپلنت های خود به دندانپزشک مراجعه کنید ، این دندان ها عمر طولانی تری داشته و بیشتر برای شما کار می کنند درست مثل دندان های طبیعی انسان.

   اگر از  دندان کاشت شده  خود به خوبی مواظبت نکنید ممکن است دچار عفونت شوند و شما را به دردسر بیندازند.درست مثل دندان های طبیعی.

   اگر موارد بهداشتی فوق را رعایت نمایید و به بهداشت دهان و دندان خود رسیدگی کنید همچنین مشکلی در استخوان فک خود نداشته باشید می توانید انتظار داشته باشید سالیان طولانی از دندان های با دوام خود استفاده کنید.

    

   عمر ایمپلنت دندان

   کاشت دندان چقدر درد دارد ؟

    عمل جراحی دردناک نیست نگران نباشید. شاید اسم آن و ظاهر کار شما را به ترس بیندازد ولی باید بدانید که از کشیدن دندان کم درد تر و ساده تر بوده و با بی حسی موضعی انجام می شود.

   مانند هر جراحی که انجام می دهید ممکن است در روزهای بعدی کمی احساس درد داشته باشید که با مصرف داروهای ضد درد قابل کنترل است.

   اگر مورد بسیار خاصی باشد و یا بیمار شرایط طبیعی نداشته باشد از بیهوشی عمومی برای این کار استفاده می شود.

   چه کسانی نمی توانند کاشت دندان انجام دهند؟

   بدیهی است که برای این کار فک باید به صورت کامل رشد کرده باشد و سن زیر 16 سال نباشد.ب

   طی دوران بارداری از انجام جراحی کاشت دندان بپرهیزید .

   اعتیاد به سیگار و مواد مخدر درصد موفقیت را کاهش می دهد.

   افرادی که تحت پرتو درمانی هستند به خصوص در ناحیه فک و صورت.افرادی که بیماری‌های مزمن دارند. به عنوان مثال: فشار خون بالا، دیابت کنترل نشده، هموفیلی و بیماری‌های بافت همبند و همچنین کسانی که درحال پرتو درمانی هستند.

   افرادی که از داروهای خاصی استفاده می کنند. به عنوان مثال: استروئید و کورتن.

   کسانی که دندان قروچه می کنند احتمال موفقیت کاشت در آنها کمتر است مگر در صورت استفاده از محافظ های خاص.

   همچنین ارتودنسی دندان ایمپلنت شده قابل انجام می باشد ولی بهتر است این کار قبل از جراحی انجام شود.

   ایمپلنت دندان بعد ار اورتودنسی

   کاشت دندان بهتر است قبل از ارتودنسی انجام شود یا بعد از آن؟

   عمل کاشت  وقتی که بدرستی انجام شود، بعد از پشت سر گذاشتن دوره بهبودی  همانند دندان اصلی برای شخصی که عمل کاشت بر روی او انجام شده است خواهد بود. اما بعضی افراد که دچار عارضه به هم ریختگی دندان ها یا بدشکلی فک هستند، برایشان این ابهام وجود دارد که انجام کاشت و جراحی دندان را قبل از ارتودنسی انجام دهند یا به بعد از انجام آن موکول کنند؟

   دلایل کاشت دندان بعد از انجام ارتودنسی چیست؟

   بنا به دلایلی که در ادامه به آن ها اشاره می شود، اکثرا عمل کاشت  به پس از انجام ارتودنسی و رفع ایرادات مربوط به شکل ظاهری فک و دندان ها انجام می شود. این دلایل عبارتند از:

   • از آنجاییکه فیکسچر ایمپلنت به جای ریشه دندان در استخوان فک ثابت می شود، امکان جا به جایی به ایمپلنت را نخواهد داد و ممکن است از حرکت سایر دندان های کناری هم جلوگیری کند.
   • همچنین در صورتی که ارتودنسی قبل از کاشت انجام شود، عمل کاشت ، صحیح تر صورت خواهد گرفت.

   شرایط انجام ایمپلنت قبل از ارتودنسی چیست؟

   در نهایت، تصمیم گیری درست در رابطه با این موضوع که ارتودنسی می تواند بعد از کاشت  انجام شود یا خیر بر عهده دندانپزشک متخصص در این حوزه می باشد؛ به همین دلیل است که باید با مراجعه به متخصص مجرب بهترین تصمیم را بگیرید. 

   بنابراین، انتخاب اولویت بین ارتودنسی و کاشت ، بستگی به شرایط بیمار و جزئیات مشکلاتش دارد و یک نسخه کلی برای همه بیماران وجود ندارد.

   برای مثال بیمارانی که به دلیل شکل نامناسب دندان هایشان، امکان کاشت ندارند، لازم است که اول ارتودنسی انجام دهند. دلیل انجام ارتودنسی قبل از ایمپلنت دندان این امر است که در زمان انجام ارتودنسی دندان های واقعی قابلیت جابجا شدن را دارند ولی ایمپلنت قابلیت جابجایی را ندارد.

   بعد از جراحی دندان چه کارهایی انجام دهیم ؟

   تا 24 ساعت مسواک زدن را فراموش کنید!

   تا 8 ساعت بعد جراحی دستشوی دهانتان را فراموش کنید!

   فردای روز جراحی با کلرهگزیدین روزی 3 مرتبه دهانتان رو تمیز کنید.

   از روز دوم به جای روزی 3 مرتبه اگر روزی یک مرتبه از دهان شویه استفاده کنید و تا روز کشیدن بخیه ادامه دهید عالی می شود!

   یعد از جراحی روی لپ خود در ناحیه ایمپلنت کمپرسور یخ قرار دهید تا تورم آن بیشتر نشود. هرچند مقداری تورم در هفته اول دور از انتظار نیست.

   دهانتان به اندازه قبل باز نمی شود؟ نگران نباشید طی چند روز آینده رفع می شود.

   خودتون رو نوشیدن یک نوشیدنی خنک دعوت کنید ولی از جویدن بپرهیزید.

   مقداری خونابه از دهانتان ترشح می شود؟ در چند روز اول طبیعی است.

   سیگار، قهوه ،چای و نوشیدنی های الکلی تا 3 روز تعطیل!.

   در مصرف داروهاهایی که دندانپزشک تجویز کرده دقت کافی را خرج دهید تا عفونت و درد به سراغتان نیاید. برای اطلاعات بیشتر و کامل تر به لینک مراقبت بعد از ایمپلنت مراجعه نمایید.

   روش های مراقبت بعد از ایمپلنت دندان کدام است؟

   ایمپلنت با بیمه های تحت پوشش  دکتر آقاجری

   1-بیمه دندانپزشکی آتیه سازان حافظ  همراه با معرفی مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد با بیمه آتیه سازان حافظ

   2-بیمه تکمیلی ایمپلنت و  کلینیک دندانپزشکی طرف قرارداد بیمه رازی.

   3-بیمه تکمیلی دانا دندانپزشکی به همراه بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت و طرف قرارداد بیمه دانا.

   4-هزینه دندان اتیه سازان به همراه بیمه  آتیه سازان

   5- دندانپزشکی طرف قرارداد بیمه ایران ایمپلنت و لمینت

   6-ایمپلنت با بیمه تامین اجتماعی و بیمه های تکمیلی همراه

   7-دندانپزشکی طرف قرارداد با بیمه رازی همراه با ذکر

   8-بیمه تکمیلی پارسیان دندانپزشکی و ایمپلنت با قیمت و تعرفه مناسب.

   تخفیف ویژه بابت ثبت نام در سایت  دکتر  آفاجری برای کسانی است که ثبت نام کنند.

   ثبت نام در سایت شامل ده درصد تخفیف ویژه و شامل قرعه کشی خواهد بود. 

   معرفی و فالو صفحه ایستا دکتر آقاجری @draghajeri هم جزو تخفیفات ویژه برای کسانی خواهد بود که سایت و صفحه ایستاگرام دکتر  آقاجری رابرای دوستان و آشنایان خود بفرستند.

   آیکون ایمپلنت ترنسپرنت

   هزینه ایمپلنت دندان با انواع بیمه

   هزینه ایمپلنت دندان با بیمه های رایج

   اگر به دنبال ایمپلنت ارزان، بیمه های پوشش دهنده ایمپلنت و یا پرداخت اقساطی هزینه های ایمپلنت هستید با کارشناس ما تماس بگیرید.
   تماس سریع

   طول درمان ایمپلنت دندان چقدر است؟

   منظورمان از طول درمان  مدت زمانی است که پایه  کار گذاشته می شود تا زمانی که روکش وتاج قرار داده می شود.

   اگر می خواهید بدانید چقدر طول می کشد تا دندان را در دهان خود داشته باشید و جای خالی دندانتان کی پر شود ؟ باید بگوییم طول درمان  در هر شخص متفاوت بوده و از یک روز تا یک سال ممکن است طول بکشد.

   این زمان متناسب با جنس و تراکم استخوان فک شما انجام یا عدم انجام جراحی های پیوند استخوان ولیفت سینوس متفاوت است . معمولا بهتر است بعد از قرار دادن پایه چند ماه فک جوش خورده شود بعد قسمت تاج روی آن قرار بگیرد. تشخیص پزشک در این مورد تعیین کننده است.

   به طورکلی انجام یک ایمپلنت تنها میتواند دو ساعت یا دو سال طول بکشد که روند استخراج و پیوند استخوان را شامل میشود. شاید این کار کمی دشوار به نظر برسد اما راه حلی است که مطمئنا ارزشش را دارد. ما به همراه تیم متخصصان خود راهنمایی های نهایی در مورد این فرآیند را به شما ارائه میدهیم; قطعا با دانستن آنچه در هر مرحله رخ میدهد، خیالتان راحت تر خواهد شد.

   مدت زمان ایمپلنت دندان به چه چیزهایی بستگی دارد؟

   همانطور که گفته شد بسته به عامل های مختلفی ممکن است طول درمان متفاوت باشد. در اینجا به برخی از این عوامل اشاره میکنیم :

   • سلامت عمومی دندان و لثه شما

   • تعداد دندانی که می خواهید جایگزین کنید.

   • می خواهید کدام یک از دندان هایتان را ایمپلنت کنید.

   • آیا استخوان فک شما نیاز به پیوند دارد؟

   اگر نیازی به اقدامات اضافی ندارید و سلامت دهان و دندان شما تکمیل است ، روند کاشت می تواند حدود 9 ماه طول بکشد.

   آیا ایمپلنت دندان به دندان های مجاور آسیب می رساند ؟

   یکی از برتری های کاشت دندان نسبت به سایر روش ها این است که این کار بدون هیچ آسیبی به دندان های اطراف ایجاد می شود و هیچ تراش و برشی روی دندان های اطراف دندان کاشت شده اتفاق نمی افتد.

   چنان چه در قسمت خاصی تراکم لازم وجود نداشته باشد می توان از روش ایمپلنت دندان زاویه دار کرد . در این روش از اباتمنت های زاویه دار استفاده کرد.

   ایمپلنت دندان جلو چگونه است ؟

   اگر از اهمیت کاشت دندان جلو بخواهیم بگوییم به بهبود تکلم ، گوارش و تاثیر فراوانی که بر بهبود اعتماد به نفس شخص دارد می توانیم اشاره کنیم.

   جالب است بدانید ایمپلنت دندان جلویی به دلیل فشار کمتری که روی آن ها قرار دارد ، درصد موفقیت بسیار بالایی دارد و برای انجام آن بسته به شرایط بیمار روش های گوناگونی وجود دارد.

   آیا ایمپلنت دندان باعث سرطان می شود ؟

   یکی از مواردی که ذهن بیماران را به خود درگیر می کند احتمال ابتلا به سرطان در صورت ایمپلنت می باشد.

   ولی باید بدانید این شایعه بی پایه و اساس می باشد. تا به حال در تحقیقات فراوانی که انجام شده است و مطالعات موردی صورت گرفته ، یک مورد هم ابتلا به سرطان دیده نشده است. برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک عوارض ایمپلنت دندان مراجعه نمایید.

   ایمپلنت فوری چیست؟
   همان طور که گفته شد کاشت ایمپلنت فوری به مدت زمانی احتیاج دارد که در هر فرد متفاوت است. این زمان را به ریشه و پایه دندان می دهیم تا خوب جوش بخورد. در این مدت زمان جای دندان خالی است و فضای بی دندانی ممکن است برای عده ای آزار دهنده باشد. به همین دلیل انجام می شود. اغلب در دندان های جلویی که زیبایی را تحت شعاع قرار می دهد نیز این کار صورت می پذیرد. این نوع از  از نوعی پلاستیک نرم در قسمت تاج ساخته می شود و کمی پایین تر از سایر دندان های اطراف نصب می شود تا به پایه  فشار وارد نکند. بهتر است در دندان های عقبی که فشار بیشتری روی آن ها وجود دارد ایمپلنت فوری انجام نشود که باعث تکان خوردن پایه و جوش نخوردن آن شود. بهتر است در این مورد حتما به توصیه دندان پزشک خود عمل نمایید تا بهترین نتیجه را از آن کسب کنید.
   ایمپلنت دندان

   ایمپلنت دندان

   میزان موفقیت انجام ایمپلنت چقدر است؟

   در صورت داشتن شرایط لازم جهت ایمپلنت دندان این روش یکی از بهترین روش ها برای جایگزین کردن دندان از دست رفته است.این روش در دنیای دندان پزشکی مثل یک انقلاب بزرگ بود زیرا در عین طبیعی بودن بسیار راحت و با دوام است.

   شما مدتی بعد از کاشت فراموش می کنید یک شی خرجی در دهان خود دارید و درست مانند یک دندان طبیعی با همان مراقبت ها برایتان عمل می کند.

   از دلایل محبوبیت بسیار زیاد این روش درصد چشمگیر موفقیت انجام ایمپلنت در افراد مختلف است.این میزان بالای 90درصد گزارش شده است.

   سوال دیگری که پیش می آید این است که ایمپلنت تیتانیومی یا زیرکونیا کدام یک بهتر است؟ هردو از جنس های با دوام و مرغوبی ساخته شده اند و برای بدن انسان آسیبی ایجاد نمی کنند.

   ولی ایمپلنت تیتانیومی مدت بیشتری است که استفاده می شود و به نظر دوام و انعطاف بیشتری دارد. درواقع ایمپلنت تیتانیومی بیشتر از سایر متریال ها امتحان خود را پس داده است.

   در صورتی برای هرکدام از متریال ها مجبور به تعویض ایمپلنت می شویم که ترک ، شکستگی یا شل شدگی ایجاد شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و کامل تر به لینک تعویض ایمپلنت مراجعه کنید.

   از علل شکست ایمپلنت دندان می توان به مشکلات و فرسایش استخوانی در بیماران اشاره کرد. که با توجه به میزان فرسایش درمان های متفاوتی دارد.

   بریج دندان چیست؟

   جایگزینی دندان با بریج دندان یکی از روش های پرکردن فضای بی دندانی می باشد که در کسانی که امکان کاشت دندان ندارند انجام می شود.

   به این صورت که دو دندان کناری تراشیده می شود و یک پروتز شامل سه دندان روی آن قرار می گیرد. فرق این روش با ایمپلنت دندان تراش خوردن دندان های کناری و عدم جراحی لثه برای کار گذاشتن پایه است.

   کاشت دندان یا ایمپلنت چیست؟

    از کاشت دندان برای حمایت از یک یا چند دندان از دست رفته استفاده می شود. یک پیچ تیتانیومی به جای ریشه دندان از دست رفته جایگزین می شود. این پیچ دقیقاً مانند ریشه دندان ، درون استخوان فک قرار می گیرد.هنگامی که این پیچ ها در در استخوان فک جای گرفتند،دندانپزشک با استفاده از پروتز های دندانی روکش را بر روی آنها قرار دهند.

   آیا ایمپلنت ها ایمن هستند و چه مدت دوام خواهند داشت؟

    یک روش درمانی مطمئن و خوب است.تقریبا صحیح است که بگوییم ایمپلنت ها ، دقیقاً مانند دندان های طبیعی البته تا زمانی که شما از آنها مراقبت می کنید ، دوام می آورد.

   هر چقدر مراقب کاشت های خود باشید و برای چکاپ به دندانپزشک خود به صورت منظم مراجعه کنید، بیشترین تأثیر را در ماندگاری و دوام آنها خواهد داشت.

   اگر مراقب کاشت های خود نباشید می تواند منجر به عفونت لثه ، خونریزی ، درد و ناراحتی عمومی شود. همه این مشکلات با دندانهای طبیعی نیز ممکن است ایجاد شوند.

   اگر کاشتهای شما به خوبی مراقبت می شود ، و اگر استخوانی که در آن قرار گرفته قوی و سالم باشد ، می توانید انتظار داشته باشید که آنها سالها دوام داشته باشند.

   آیا ایمپلنت ها ایمن هستند و چه مدت دوام خواهند داشت؟

   آیا ایمپلنت ها ایمن هستند و چه مدت دوام خواهند داشت؟

   اگر تعدادی از دندان ها از دست رفته باشند، امکان ایمپلنت وجود دارد؟

   بله می توانید هر تعداد دندان را با کاشت جایگزین کنید . از یک دندان واحد تا یک مجموعه کامل.

   آیا همیشه می توان از ایمپلنت برای جایگزینی دندان های از دست رفته استفاده کرد؟

   این بستگی به وضعیت استخوان فک شما دارد. دندانپزشک شما تعدادی آزمایش خاص را ترتیب می دهد تا میزان تراکم استخوان موجود در آن ناحیه را پیدا کند. اگر تراکم به اندازه کافی وجود نداشته باشد ، یا اگر استخوان فک به اندازه کافی سالم نباشد ، ممکن است ابتدا پیوند استخوان در ناحیه مورد نظر انجام شود.

   آیا ایمپلنت دردناک است؟

   کاشت دندان اغلب از بیرون کشیدن دندان آسانتر است و معمولاً با استفاده از بی حسی موضعی به سادگی انجام می شود. شما در حین کاشت احساس درد نخواهید کرد ، اما دقیقاً مانند عمل جراحی ، ممکن است در طول هفته بعد از عمل احساس ناراحتی و درد کمی داشته باشید.

   اگر بیمار عصبی باشد یا مورد پیچیده ای باشد، ممکن است دندانپزشک به شما آرام بخش دهد. از بی هوشی عمومی به ندرت برای کاشت استفاده می شود و عموما فقط برای موارد بسیار پیچیده استفاده می شود.

   آیا ایمپلنت با بیهوشی یا سدیشن امکان پذیر است؟

   همانطور که گفتیم ایمپلنت دندان درد قابل تحملی دارد ولی به هر دلیلی عده‌ای نمی‌توانند با هوشیاری کامل این پروسه را انجام دهند علت های آن نیز می تواند: تحمل درد پایین، احساس تهوع شدید ،اضطراب بسیار بالا، عدم آمادگی روحی و سایر موارد باشد.

    در چنین مواقعی دندانپزشکان اقدام به انجام ایمپلنت دندان در خواب می نمایند که به آن سدیشن نیز گفته می شود. در این حالت بیمار در خواب عمیقی فرو می رود و هیچ گونه احساس درد و ناراحتی را حس نخواهد کرد. 

   این کار در برخی از کلینیک ها انجام می‌شود و تمام مطب های دندانپزشکی صلاحیت انجام این کار را ندارد. شما می توانید با خیال راحت در کنار یک متخصص بیهوشی این کار را انجام دهید متخصص بیهوشی در تمام مدت ناظر بر حال و وضعیت شما خواهد بود.

    

    پس از آنکه به خواب عمیقی فرو رفتید یا اصطلاحاً بیهوش شدید دندانپزشک کار خود را شروع می نماید توجه داشته باشید که سدیشن حداکثر برای سه ساعت کار و جراحی می باشد و بیشتر از آن نباید به طور بینجامد.

    دلیل این خواب عمیق و و این است که انجام کارهای دندانپزشکی ازجمله ایمپلنت در دندان بسیار حائز اهمیت است و به دلایلی همچون ترس و اضطراب و  آستانه درد پایین و یا خاطرات ناخوشایند گذشته از دندانپزشکی نباید از انجام آن امتناع کرد.

    با استفاده از سدیشن در ایمپلنت دندان و یا بیهوشی در ایمپلنت دندان شما متوجه هیچ یک از مراحل ایمپلنت نخواهید شد و پس از به هوش آمدن چیزی از این فرآیند که بر روی لثه و استخوان فک شما انجام شده به خاطر نخواهید آورد.

   البته شایان ذکر است که قیمت ایمپلنت با سدیشن  بیشتر از ایمپلنت به روش و معمول است.

   البته توجه داشته باشید که حداقل امکان این عمل برای کارهای پیچیده و زمانبر دندانپزشکی و در شرایط خاص انجام می شود و قبل از آن باید وضعیت جسمی خود را به صورت کامل به دندانپزشک خود اعلام نمایید و در صورتی که از بیماری‌های خاصی مثل بیماری‌های قلبی و غیره برخوردار هستید آن را به پزشک خود اطلاع دهید.

    

   مراقبت های بعد ایمپلنت چگونه است؟

   تیم دندانپزشکی شما دستورالعمل و نحوه مراقبت از

   کاشت را به شما می دهد. ممکن است آنها بعد از جراحی برخی از مسکن ها را به شما بدهند ، و در صورت نیاز می خواهند چند روز دیگر به آنها مراجعه کنید.

    

   مراقبت های بعد ایمپلنت چگونه است؟
   چند نکته که باید در روزهای نخست پس از ایمپلنت رعایت کنید :

   1- یک روز پس از کاشت  از مسواک زدن  ناحیه اطراف عمل خودداری نمائید.

   2- عدم شستن دهان تا 8 ساعت بعد از عمل جراحی.

   3- یک روز بعد از جراحی، از دهان شویه کلرهگزیدین روزی 3 مرتبه استفاده شود. و بعد از آن هر روز ، روزی یک مرتبه.

   4- آب دهان خود را قورت دهید و به بیرون نریزید. مکیدن و تف کردن باعث تشدید خونریزی می شود.

   5- تورم بعد از جراحی معمولی است. تورم تا 72 ساعت پس از جراحی افزایش می یابد و پس از آن به تدریج کاهش می یابد و در پایان هفته اول معمولا از بین می رود. جهت کاهش تورم استفاده از کمپرس یخ پس از اتمام جراحی توصیه می شود. یخ را به مدت 10 دقیقه در محل مورد نظر قرار داده و سپس 5 دقیقه به بافت استراحت دهید. این عمل را 4 تا 5 ساعت ادامه دهید. هنگام خواب نیز سر راکمی بالاتر از بدن نگه دارید.

   6- کبودی و بی حسی در اطراف لب پس از جراحی طبیعی است.  ممکن است دهان شما پس از جراحی تا چند روز اول به خوبی باز نشود.

   7- در صورت ترشح بیش از اندازه خونابه برای کنترل خونریزی بر روی ناحیه جراحی به وسیله یک تکه گاز استریل کوچک و آغشته به سرم شستشو به مدت 2 ساعت فشار وارد کنید.

   همچنین بخوانید این چند نکته را…

   8- نوشیدن مایعات خنک و پر انرژی برای 24 ساعت اول توصیه می شود ، ولی برای خوردن باید دقت داشته باشید که بی حسی اثر خود را از دست داده باشد و همچنین جویدن سبب تشدید خونریزی و آسیب به ناحیه جراحی می شود پس بهتر است تا 24 ساعت از جویدن پرهیز کنید.

   9- در روز سوم بعد از جراحی به وسیله مسواک مخصوصی که به تشخیص پزشک در صورت نیاز در اختیار شما قرار میگیرد ، استفاده کنید.

   10- بعد از جراحی کاشت ، باید از کشیدن سیگار و نوشیدن قهوه و چای در سه روز اول پرهیز کنند، به طوری کلی استفاده از سیگار، مواد مخدر و مشروبات الکلی موفقیت کاشت  را کاهش میدهند.

   11- داروهایی که توسط پزشک تجویز شده را به دقت مصرف کنید.

   بعد جراحی ایمپلنت چه اتفاقی می افتد؟

   بعد از قرار دادن ایمپلنت ها ، استخوان موجود در فک باید روی آنها رشد کرده و به آنها فیوز شود. این معمولاً چند ماه طول می کشد. بعضی اوقات ممکن است زودتر از این زمان کاشت ها به اندازه کافی پایدار شوند.

   اگر یک ، دو یا سه دندان کاشت شده دارید ، ممکن است در عین حال پروتز موقت نیز برای شما استفاده شود.

    

   0 نظر

   1. d519a9cc62541f9b4a24cf06b28d5927?s=64&d=mm&r=g مجید عباسی گفت:

    دکتر اگه نخواهیم همه دندانها را لمینت کنیم. برای اینکه رنگ سایر دندانها هم مانند دندانهای لمینت شده بنظر برسد میتوان بیلیچینگ انجام داد؟

    • 5f3fb4079572ec8e8eee1457d281b2ff?s=64&d=mm&r=g دکتر صادق آقاجری گفت:

     سلام بله برای تغییر رنگ دندان ها و سفید شدن آنها میتوان از روش بلیچینگ استفاد کرد و رنگ دندان ها را تا چند درجه روشن تر کرد و به رنگ دندان های لمینت شده نزدیک کرد.

   2. 5e6b9432f9c6fea84309a5fdeca98a82?s=64&d=mm&r=g سجودی گفت:

    با عرض سلام و درود می خواستم بدونم دندان ایمپلنت شده همان کاشت دندان است؟

    • 2be36f4342befe5d0f034c76f7c43922?s=64&d=mm&r=g مبین کلینیک گفت:

     چگونه از دندان ایمپلنت نگهداری کنیم ؟ من بعد از دو سال دندانم شکسته چیکار باید کینم آیا شما ترمیم شکستن تاج دندان را انجام می دهید؟

     • 5f3fb4079572ec8e8eee1457d281b2ff?s=64&d=mm&r=g کرم زاده گفت:

      نگهداری و مراقبت از دندان ایمپلنت هم مثل دندان طبیعی میباشد و باید با استفاده از مسواک و نخ دندان به خوبی دندان ها رو تمیز نگه داشت. در صورت شکستن تاج دندان بااگر دندان طبیعی باشد ترمیم انجام میشود و اگر روکش دندان ایمپلنت شده باشد میشود اصلاح روکش توسط متخصص انجام شود

      • 5b0d4590774916cb8a67f986c82ad270?s=64&d=mm&r=g قربانی گفت:

       خانم کرم زاده هوای ما رو داشته باشید تو قیمتها ما می دونیم دکتر صادق آقاجری بهترین دکتر در دندانپزشکی کشور هستن اما قیمتها هم می دونیم که ارزان تر از همه دندانپزشکیهاست لطفا قیمت ها را یه خورده تخفیف بدید ممنون میشم

      • c4f6e0a8fad206761cc7244e22eb2fd4?s=64&d=mm&r=g مرکز ایمپلنت گفت:

       می توانیم رنگ دندان روکش را رنگ سفید انتخاب کنیم؟. یا رنگ دندان ایمپلنتی یه رنگ است؟ لطفا پاسخ بدهید.

      • 30050b949749456a7813b484136a02e8?s=64&d=mm&r=g سیب سفید گفت:

       چند روز طول می کشد؟ روکش دندانو می گم . جایگزین و موادی برای نخ دندان و مسواک وجود دارد چون من لثه ها حساس هستند.
       sibesefidclinic

    • 5f3fb4079572ec8e8eee1457d281b2ff?s=64&d=mm&r=g دکتر صادق آقاجری گفت:

     بله ایمپلنت دندان همان کاشت دندان است .

   3. 051d4646954b99ab60becbb4be4b3244?s=64&d=mm&r=g ابراهیم گل گفت:

    درود. من با خواندن این مقاله دیگه ترسی از ایمپلنت ندارم. چون من سن کمی دارم نسبتا و از مراحل ایمپلنت دندان آگاهی لازم را نداشتم . اما الان با دید باز تری به انجام ایمپلنت اقدام خواهم کرد. دستمریزاد.

    • 5f3fb4079572ec8e8eee1457d281b2ff?s=64&d=mm&r=g دکتر صادق آقاجری گفت:

     سلام.بسیار خوشحال هستیم و باعث افتخار ماست که مطالب و مقالات ما برای شما مفید بوده است و باعث بالا بردن اطلاعات شما در زمینه دندانپزشکی و ایمپلنت شده است.

   4. d5bb0a50b88e1705f9fbbef081b96dd1?s=64&d=mm&r=g مسعود ده نمکی گفت:

    سلام من با توجه به چند عکس ایمپلنت دندان که در سایتتان دیدم سوال داشتم که ایا لثه ها پس از ایمپلنت برجسته میشوند؟

   5. 019bfd640a22ec93acc2076251870e42?s=64&d=mm&r=g اختری گفت:

    سلام من مدتی است که به دنبال یک کلینیک برای ایمپلنت دندانهای خود میگردم اما برام مهمه که هم تضمینی باشه و کیفیت خوب باشه. علاوه بر اون هزینه ایمپلنت دندان در کلینیک شما مناسب باشه. لطف میکنید کمی از شرایط و روند کارتون بگید.

   6. 1baccbcca4d6c1ef063f321de920a382?s=64&d=mm&r=g رامین گفت:

    در چه شرایطی ایمپلنت جوابگو نیست و ممکنه پس زده بشه و به استخوان فک جوش خورده نشه( اصطلاحا میگیم ایمپلنت failed میشه)؟

    • 5f3fb4079572ec8e8eee1457d281b2ff?s=64&d=mm&r=g کرم زاده گفت:

     در صورتی که مراقبت های بعد از جراحی ایمپلنت که شامل عدم استعمال دخانیات می باشد و موارد بهداشتی رعایت نشود ممکن است در ناحیه ایمپلنت به علت به وجود امدن عفونت ایمپلنت پس زده شود یا به علت تشکیل نشدن بافت استخوانی در اطراف پایه ایمپلنت و جوش نخوردن ایمپلنت به استخوان فک ایمپلنت بعد از مدتی پس زده شود و Failed شود که در این صورت درمان ایمپلنت ناموفق بوده است.

   7. cca4149a1006f7a2cf1ff249d0e8225c?s=64&d=mm&r=g زارعی گفت:

    بعد از جراحی ایمپلنت نیاز به چند روز استراحت هست ایا میشه به فعالیت روزانه ادامه داد بعد از جراحی

    • 5f3fb4079572ec8e8eee1457d281b2ff?s=64&d=mm&r=g کرم زاده گفت:

     در بیشتر موارد بعد از جراحی ایمپلنت در همان روز فرد به زندگی عادی و فعالیت های روزانه خود میتواند ادامه دهد و در صورت داشتن درد با مصرف مسکن و استراحت یکروزه به تمام کارهای شخصی و روزانه خود برسد.

   8. 849289e58474e17d7c86cc58c480d291?s=64&d=mm&r=g کنارک گفت:

    بعد از چند وقت از کشیدن دندان و کاشت ایمپلنت دندان را کاشت می کنید؟

    • 5f3fb4079572ec8e8eee1457d281b2ff?s=64&d=mm&r=g کرم زاده گفت:

     بستگی به شرایط دندان کشیده شده دارد اگر ریشه دندان دارای عفونت نباشد در همان لحظه بعد از کشیدن دندان میشود که کاشت ایمپلنت را انجام داد ولی در صورت داشتن عفونت و مساعد نبود شرایط بعد از چند هفته کاشت ایمپلنت انجام میشود.

   9. 20792f0c5701696637d6c62981fddeed?s=64&d=mm&r=g علی امیرنیا گفت:

    ایمپلنت چند جلسه طول میکشه از کاشت ایمپلنت تا تحویل روکش دندان ایمپلنت شده

    • 5f3fb4079572ec8e8eee1457d281b2ff?s=64&d=mm&r=g کرم زاده گفت:

     به طور کلی در یک جلسه کاشت ایمپلنت دندان انجام میشود و بعد از حدودا ۲ تا ۴ ماه قالبگیری روکش دندان انجام میشود به صورت میانگین از کاشت ایمپلنت تا تحویل روکش دندان نیاز هست شما ۲ تا ۴ جلسه به مطب برای چکاپ و ادامه درمان ایمپلنت مراجعه بفرمایید .

   10. a4a2e0b35cf5e220a7a3daeb8f553f2e?s=64&d=mm&r=g بخشی گفت:

    کدوم نوع ایمپلنت دوام بیشتری داره. یعنی این چند سالی که شما گارانتی ایمپلنت دارید هر موقع خراب شد جواب گو هستید. خیلی سواله برای من

    • 5f3fb4079572ec8e8eee1457d281b2ff?s=64&d=mm&r=g کرم زاده گفت:

     تمامی برند های ایمپلنت ما دارای گارانتی میباشد و بعد از کاشت ایمپلنت در صورت ناموفق بود درمان هم از طرف ما و هم از طرف شرکت خدمات به شما ارائه میشود.

     • fabfe9415db9a0e8fd2d7383f99e92f9?s=64&d=mm&r=g هاشم آقاجری گفت:

      ارزانترین قیمت ایمپلنت بجز اینهایی که قرار دادید کدوم ایمپلنت هستش؟ ما یه جورایی با دکتر فامیلمون یکی میشه ارزان حساب کنید.

      • 5f3fb4079572ec8e8eee1457d281b2ff?s=64&d=mm&r=g کرم زاده گفت:

       ارزان ترین ایمپلنت و در عین اینکه قیمت پایینی داره ولی کیفیت بسیار قابل قبولی داره ایمپلنت سوون مدیکس کره ای میباشد.

   11. fdfcd6fdeaebab086f2201ef5c859a62?s=64&d=mm&r=g مصطفی نژاد گفت:

    با سلام.بنده دارای چند دندان خراب هستم که نیاز به جراحی و کشیدن دارد.خواستم بپرسم اگر همه ی آنها را در کلینیک شما ایمپلنت کنم تخفیفی قائل میشوید؟

    • 5f3fb4079572ec8e8eee1457d281b2ff?s=64&d=mm&r=g کرم زاده گفت:

     بله چرا که نه… در صورت انحام کارهای درمانی و ایمپلنت در کلینیک ما شامل تخفیف هم‌میشوید…

     • e5b3061e512d9bf33b3ca22f89deaaf0?s=64&d=mm&r=g سوگند گفت:

      تخفیف هاتون چقدر است یعنی اگر من 10 ایمپلنت کره ای را بخواهم برام درست کنید چند در صد تخفیف خواهد داشت.

   12. d264525210a04a326438d04cbbbc0401?s=64&d=mm&r=g سیما گفت:

    سوال در مورد طول عمر ایمپلنت که چند سال دوام داره و بعد از چند سال ممکنه از بین بره?

    • 5f3fb4079572ec8e8eee1457d281b2ff?s=64&d=mm&r=g کرم زاده گفت:

     دوام و طول عمر ایمپلنت اول از هرچیز بستگی به شرایط بدنی هر شخص دارد و بعد آن به نحوه نگهداری و مراقبت از دندان ایمپلنت شده و خصوصا برند ایمپلنت دارد ولی به طور میانگین هر ایمپلنت بین ۱۵ تا ۲۰ سال و بیشتر عمر دارد.

   13. 3d18f0929eac99c714f786b6ad5786f3?s=64&d=mm&r=g سپهریان گفت:

    ایا ایمپلنت کارایی مثل دندان واقعی رو داره

    • 5f3fb4079572ec8e8eee1457d281b2ff?s=64&d=mm&r=g کرم زاده گفت:

     بله دندان های ایمپلنت شده جایگزین دندان های طبیعی از دست داده شده هستند و مثل دندان های طبیعی میتوانند به جویدن غذا کمک کنند علاوه بر زیبایی که به ناحیه دهان و صورت شخص میدهند.

   14. 6efe1b7251f1f94b16de7dbf9ac3d194?s=64&d=mm&r=g جمیلیان گفت:

    دکتر قیمت های شما خیلی پایین هست دلیل چیه . همه چیز گرون شده ما خواستیم بدانیم قیمتها را واقعا بر چه اساسی ارزان تر از همه دکتر های ایمپلنت گذاشتید لطفا پاسخ قانع کننده ارائه بدید.

    • 5f3fb4079572ec8e8eee1457d281b2ff?s=64&d=mm&r=g کرم زاده گفت:

     چون خريد با ارز دولتي و بدون واسطه داشتيم فعلا قیمت های ایمپلنت مون پایین تر است و این موضوع روی کیفیت خدمات ارائه شده توسط ما تاثیری ندارد و همچنان مثل قبل با بالاترین و بهترین کیفیت خدمات ایمپلنت به شما عزیزان ارائه میشود.

   15. 1d043f7b106ee5950b4b9addb098ff77?s=64&d=mm&r=g حسن زاده گفت:

    من دوتا از دندونامو پیش دکتر آقاجری ایمپلنت کردم. بسیار راضیم. دستشون درد نکنه

   16. 2fa3af4bcebc09b7596e85254bd30448?s=64&d=mm&r=g افشاری گفت:

    من یدونه دندون خراب دارم.احتیاج به ایمپلنت داره. خواستم بدونم جناب دکتر قسطی میگیرن. قسطاشو چطوری میگیرن

   17. f3f1e24327af5ae7fcf0e897373e20ff?s=64&d=mm&r=g ارشدی گفت:

    با سلام. سوال داشتم اونم اینه که فاصله جراحی تا ایمپلنت چقدر باشه ایده آله

    • 5f3fb4079572ec8e8eee1457d281b2ff?s=64&d=mm&r=g دکتر صادق آقاجری گفت:

     همزمان با کشیدن دندان در صورتی که شرایط مساعد باشد و دندان عفونت نداشته باشد میشود جراحی ایمپلنت دندان را انجام داد در غیر اینصورت حدودا 2ماه احتیاج به زمان برای مهیا شدن شرایط جراحی میباشد.

   18. dabb914fd49f5ecd9fe93fdfb0cbf931?s=64&d=mm&r=g رئوفی گفت:

    با سلام. جهت اطلاعات عمومی میپرسم. ایمپلنت دندان های عقب گران تر هست یا جلو

   19. 17ebe6f4e05e727f9476e2304c01ee71?s=64&d=mm&r=g محمدی گفت:

    آیا کیفیت ایمپلنت کره ای با سوییسی فرقی دارد؟

   20. 23852762768be87504a40df50b354b0b?s=64&d=mm&r=g شیما احمدی گفت:

    بهداشت بعد از ایمپلنت گذاشتن به چه صورت است؟

    • 5f3fb4079572ec8e8eee1457d281b2ff?s=64&d=mm&r=g کرم زاده گفت:

     بهداشت دندان های ایمپلنت شده نیز همانند دندان های طبیعی می باشد و باید بهداشت آنها به خوبی رعایت شود و استفاده از مسواک و نخ دندان لازم است. توصیه میشود برای رعایت بیشتر بهداشت و طول عمر ایمپلنت از واترجت برای تمیز کردن دندان های ایمپلنت شده استفاده شود.

   21. 455d442f2e519c80116c6d9e46e3ebfc?s=64&d=mm&r=g پژمان قربانی گفت:

    من دو تا دندون هام رو توی کلینیک دندانپزشکی شما ایمپلنت کردم، از کیفیت کار و قیمت ایمپلنت دندان هم بسیار راضی بودم… خدا خیرتون بده….

   22. 041f4ff1c97a43ad56f3d889b151f3ff?s=64&d=mm&r=g Ahmad mousavoi گفت:

    سلام خیلی جامع توضیح دادین ممنون. یه سوال داشتم امکانش هس تو یه روز ۲ تا یا بیشتر ایمپلنت کنیم؟؟

   23. 1e36d7d59b9979c5ff35ccc07558db2d?s=64&d=mm&r=g Mohsen گفت:

    سلام من دندون زیادی از دست دادم و میخوام تا جایی که در توانم هست ایمپلنت کنم لطفا بفرمائید پرداخت اقساطی به چه صورت هست؟

   24. c58c454d9b3ba0f351f7da050450078e?s=64&d=mm&r=g آرمیتا گفت:

    سلام میخواستم بدونم که هزینه های ایمپلنت علاوه بر نوع ایمپلنت به وضعیت دندان بیمار نیز بستگی دارد ؟ من چند سال پیش یکی از دندان های آسیای و دندان عقل رو با هم کشیدم در مطب دکتر آقاجری…

    • f4330c4c07be3e9998cbd5c5bf01404d?s=64&d=mm&r=g کرم زاده گفت:

     سلام
     هزینه های جراحی ایمپلنت علاوه بر نوع و برند ایمپلنت شامل هزینه های جانبی جراحی که ممکن است بسته به شرایط بیمار لازم باشد (مثل پیوند استخوان و ممبرین و جراحی سینوس لیفت)محاسبه میشود و این موارد به هزینه خود ایمپلنت اضافه میشود.

   25. b8dc488d5509ab362542b50b7baf09f6?s=64&d=mm&r=g امیر عباسی گفت:

    سلام دکتر. من دوتا از دندونهامو ایمپلنت کردم اما با لثه ام سازگاری نداشت مجبور شدم بکشمشون. شما راهکاری دارین؟

    • f4330c4c07be3e9998cbd5c5bf01404d?s=64&d=mm&r=g کرم زاده گفت:

     سلام
     در صورتی که دیگر ایمپلنت برای شما قابل استفاده نباشد میشود به کمک روکش و بریج دندان های از دست رفته را جایگزین کرد.

   26. 7eff0c81a91e9bf2e25bc3d81440a7e1?s=64&d=mm&r=g ادهمی گفت:

    سلام. ببخشید این تفاوت قیمت 100 درصدی بین دندان ایمپلنت اشترومن و سایر محصولاتتون به خاطر چی هست؟ در صورتی که ایمپلنت نئودنت هم ساخت کشور سوییس میباشد؟

   27. 2aa2b007bf9658fa5082458348a18f85?s=64&d=mm&r=g صغری برومند گفت:

    سلام. بنده چندن سال پیش دوتا از دندونهای جلومو در کلینیک شما ایمپلنت مگاژن کردم. با این که چندین سال میگذره ولی هنوز هم رنگ دندونام هست و بسیار راضی ام. ممنونم از جناب دکتر آقا جری

   28. 3980ede536328de8a60ece0a39f11fb6?s=64&d=mm&r=g شیما کوثری گفت:

    ببخشید ایمپلنت در دوران بارداری به چه نحو انجام میشود؟ آیا ضرر ندارد؟

   29. 54f0a511bc1a611b0d527921b8bb3230?s=64&d=mm&r=g هوشنگ ابتری گفت:

    ببخشید من بخوام فک بالام رو کلا ایمپلنت کنم جقدر هزینه اش میشه حدودا؟

   30. 5b0d4590774916cb8a67f986c82ad270?s=64&d=mm&r=g گلابتون احمدوند گفت:

    با سلام خدمت شما، من چندین ساله چند تا دندانم رو کشیدم و الان قصد کاشت دندان دارم ولی مشکلی که دارم اینه که هم استرس زیادی میگیرم و هم موقع انجام کارهای دندان پزشکی بالا میارم. اگه راه حلی برای مشکلات من داریم ممنون میشم راهنماییم کنید.

   31. 237711c14697db0daf547ccab668e042?s=64&d=mm&r=g حسن میرزاپور گفت:

    ممنونم از سایت جامع و کاملتون که در مورد ایمپلنت همه جی رو به وضوح توضیح داده

   32. 390547b566defe0bfe2d59b96af43a87?s=64&d=mm&r=g سارا پرتویی گفت:

    سلام مادر من 61 سال دارن و دو تا از دندان هاشون رو در فک پایین از دست دادن. به دلیل ترس زیاد راضی به ایمپلنت نمیشن . می خواستم ببینم ایمپلنت خیلی درد داره؟ و اینکه آیا راهی هست با آرامبخش یا طریق دیگه ای این کار رو انجام بدن که استرسشون کمتر بشه؟ با تشکر

    • f4330c4c07be3e9998cbd5c5bf01404d?s=64&d=mm&r=g کرم زاده گفت:

     جراحی ایمپلنت اصلا درد ندارد چون جراحی با بی حسی کامل انجام میشود ولی اگر استرس و ترس مادرتان بسیار زیاذد است میشود جراحی ایمپلنت را با سدیشن برای ایشان انجام داد

   33. ce3db35de7578f098ac13e92c46ef730?s=64&d=mm&r=g baran گفت:

    سلام ممنون که انقدر کامل توضیح دادین.
    شما پیشنهادتون برای ایمپلنت کدوم نوع هستش که دوام بالایی داشته باشه؟؟

   34. 4f2dfdfdecc0c34a5405db400f980b6d?s=64&d=mm&r=g حسين تقي پور گفت:

    تخفيف جهت ايمپلنت با متريال سوئيس اشترومن با روكش به غير از هزينه هاي متفرقه چقدر ميشه البته پرداخت نقدي ست

    • f4330c4c07be3e9998cbd5c5bf01404d?s=64&d=mm&r=g کرم زاده گفت:

     نسبت به هزینه های جراحی شما در صورت پرداخت نقدی درصد تخفیف خوبی به شما ارایه میشود. برای اطلاعات بیشتر یا شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

   35. 0b75be66b07e7f5b0dda3a316ce868ba?s=64&d=mm&r=g محمد حسینی گفت:

    سلام. ممنون از شما بابت چنین سایت جامع و کامل. من میخواستم جایگزینه مناسب برای دندان از دست رفته بکنم اما همیشه نگران قیمت هاش بودم. ممنون از دکتر آقاجری که شرایط اقساطی گذاشتن.

   36. 661bda8a6d7c3b365f0a03b1d4033e08?s=64&d=mm&r=g سعید مبعلی گفت:

    سلام. من از سایت با کلینیک شما آشنا شدم. خیلی وقت بود میخواستم دندونمو ایمپلنت کنم اما دکتر رزومه داری رو سراغ نداشتم. این شد که با توجه به مطالب سایتتون که جامع بود اعتماد کردم به دکتر آقاجری. الان با گذشت سالها از این انتخاب بسیار راضیم.
    ممنون از شما که این قوت قلب را به هموطنامون میدین که هنوز هم افرادی هستند که با وجدان کاری خدمت میکنند.

   37. 0b75be66b07e7f5b0dda3a316ce868ba?s=64&d=mm&r=g همایون خرسند گفت:

    سلام. به عنوان شخصی که از دبستان برای ترمیم و کارهای دیگه به دندان پزشکی مراجعه کردم خدمات دکتر آقاجری بی نظیر بود

   38. 54f0a511bc1a611b0d527921b8bb3230?s=64&d=mm&r=g شیما همایون گفت:

    اطلاعات مفیدی درمورد ایمپلنت بود . از شما بسیار ممنونم

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   • قیمت ایمپلنت دندان در سال 1400 چقدر است؟

    در مرکز ایمپلنت دکتر آقاجریبسیاری از ایمپلنت های دندانی دارای قیمتی پایین تر ازسایر مراکز میباشندد . قیمت ها دارای بازه 5 میلیون تا 12 میلیون تومان میباشند. برای کثب اطلاعات بیشتر می توانید در همین صفحه جدول قیمت ها را مشاهده نمایید.

   • دوام ایمپلنت دندان چقدر است؟ ضمانت و ماندگاری کدام مارک ایمپلنت بیشتر است؟

    با توجه به برند و کیفیتی که هر یک از ایمپلنت ها دارند دوام آنها متغیر می باشد.

   • شرایط ایمپلنت با بیمه های تحت پوشش کیلینیک دکتر آقاجری چگونه است؟ هزینه کاشت دندان با بیمه به چه صورت می باشد؟

    کیلینیک تخصصی ایمپلنت دکتر صادق آقاجری تعداد بسیاری از بیمه ها را تحت پوشش قرار داده و هزینه های ایمپلنت به شدت کاهش پیدا می کند.

   • مراحل انجام ایمپلنت دندان به چه صورت می باشد؟

    انجام ایمپلنت دارای چندین مرحله می باشد،  تمامی مراحل ایمپلنت از جراحی ایمپلنت دندان و روکش ایمپلنت دندان توسط متخصص با سابقه بالا انجام می شود.

   رزرو نوبت/تماس با ما
   Call Now Buttonتماس مشاوره بگیر