فرآیند پوسیدگی دندان
فرآیند پوسیدگی دندان
دسامبر 22, 2019
بلیچینگ دندان
بلیچینگ دندان
دسامبر 28, 2019

درباره ایمپلنت بیمه رازی چه می‌دانید؟

قطعا برای شما هم پیش آمده که در شرایطی سخت قرار گفته اید یا متاسفانه دچار صانحه هایی دردناک شده اید. معمولا در این مواقع انسان دوست دارد تا حامی داشته باشد که خیالش از بابت موارد ناگهانی که حتی فکرش را هم نمیکند راحت باشد. خوشبختانه امروزه بیمه های زیادی روی کار آمده اند که پشتیبان ما در بسیاری از عرصه هایی که با آنها میتوانیم سر و کار داشته باشیم، هستند. یکی از موارد رایجی که مردم در روند کار خود نیاز به بیمه دارند و به دنبال آن هستند، بیمه ای است که خدمات دندانپزشکی را تحت پوشش قرار دهد;

بیمه رازی،با شروع فعالیت خود از سال 1380 و با بیش از یک دهه سابقه، توانسته است خدمات خود را در بسیاری از زمینه ها از جمله دندانپزشکی ارائه کند. همانطور که میدانید دندانپزشکی طرف قرارداد با بیمه رازی میتواند بسیاری از خدمات آن مانند لمینت دندان، کامپوزیت، ارتودنسی، جراحی لثه و در مواردی ایمپلنت دندان را دربر بگیرد.

ایمپلنت بیمه رازی تا چه سقفی هزینه ها را پرداخت میکند؟

بیمه-رازی

ایمپلنت بیمه رازی

یکی از سوالات مهمی که در ذهن همه ی بیماران و کسانی که قصد دارند از ایمپلنت بیمه رازی، برخوردار شوند، این است که این بیمه چه میزان از هزینه هایی که پیش رو است را در بر میگیرد؟ در این باره باید گفت که همه بیمه ها تا سقف تهدات خود، هزینه های مربوط به دندانپزشکی هر فرد را پرداخت میکنند. اما ایمپلنت از دسته مواردی هست که در دندانپزشکی نیاز به خرید بیمه تکمیلی دندانپزشکی دارید. البته در مواردی نادر با توجه به از بین رفتن دندان فرد یا در صورتی که دندان های بیمه گزار در اثر حوادث از بین رفته باشد، بیمه میتواند خسارت های لازم در این صانحه را پرداخت کند.

بیمه تکمیلی ایمپلنت

همانطور که گفته شد بسیاری از بیماران برای جبران هزینه های ناشی از صدمات یا حتی در مواردی اقدامات مربوط به زیبایی به یک حامی نیازدارند و به دنبال یک بیمه مناسب میگردند. بیمه تکمیلی از دسته بیمه های اشخاص هست و پاسخگوی اغلب خسارات میباشد. از آنجایی که سازمان های بیمه گر توسط شورای عالی بیمه خدمات درمانی خود را ارائه میکنند، پس طبق آن به تهعدات خود عمل میکنند. تا کنون بیمه تکمیلی پاسخگوی بسیاری از هزینه های مربوط به دندان بوده است.

بیمه های زیادی مانند ایمپلنت بیمه رازی در زیر شاخه بیمه تکمیلی قرار دارند و بسته به شرایط و قوانینی که خود تعیین میکنند هم میتوانند پوشش های دیگری را از خود به صورت جداگانه علاوه بر بیمه اصلی ارائه دهند. در این صورت بیمه میتواند جهت ارائه خدمات بیشتر به پرداخت حق بیمه بیافزاید.

در رابطه با ایمپلنت بیمه رازی نیز میتوان گفت با توجه به از بین رفتن دندان فرد یا در صورتی که دندان های بیمه گزار در اثر حوادث از بین رفته باشد، بیمه میتواند خسارت های لازم در این صانحه را پرداخت کند.

 

بیمه تکمیلی ایمپلنت

ایمپلنت بیمه رازی

دندانپزشکی دکتر آقاجری با چه بیمه هایی قرارداد دارد؟

درحال حاضر، دکتر آقاجری به همراه تیمی مجرب با چندین سال سابقه در عرصه کاشت دندان یا همان ایمپلنت، طرف قرارداد بسیاری از بیمه ها مانند بیمه دانا، بیمه رازی، بیمه دانشگاه آزاد، بیمه آسیا، بیمه ایران، بانک کشاورزی، بانک صادرات، بانک مرکزی، بانک ملت، بانک تجارت،ایمپلنت بیمه رازی و … میباشد. تنها کافی است خود را تحت پوشش یکی از بیمه های گفته شده قرار دهید و با خیالی راحت برای رفع مشکل دندان های خود و ایمپلنت به این دندانپزشکی مراجعه کنید.

دندانپزشک در تهران طرف قرارداد بیمه رازی

بیمه رازی جزو کاربردی ترین بیمه های بیمه تکمیلی میباشد. این بیمه با ارائه خدمات خود به اشکال مختلف سالهاست که در این عرصه فعالیت میکند. بیمه زندگی، مسافرت خارجی، بیمه های خاص، بیمه اتومبیل، بیمه آتش سوزی، باربری و مهندسی از دسته بیمه هایی هستند که بیمه رازی آنها را تحت نظر و حمایت خود دارد. در کنار همه این موارد همانگونه که مطالعه کردید این بیمه جهت پرداخت هر گونه هزینه های مربوط به دندانپزشکی، کوتاهی نکرده و نقش موثری در کمک به بهبود و رفع مشکل دندان شما دارد.

تاثیر ایمپلنت دندان بر بهبود زندگی

ایمپلنت دندان در واقع جایگزین کردن و کاشت یک دندان سالم و بدون عیب و نقص به جای یک دندان پوسیده یا از بین رفته میباشد. در مواقعی نادر ممکن است فرد دچار تصادفی ناگوار شده باشد و در اثر آن دندان خود را از دست بدهد یا در مواردی شکل ناهماهنگ دندان با سایر دندان ها و بد فرم بودن آن باعث آزرده خاطر شدن در فرد میشود. درچنین زمان هایی، بیمار با ایمپلنت دندان خود علاوه بر اینکه زیبایی و سلامت را به خود بازمیگرداند، باعث حس اعتماد به نفسی در وجود خود میشود که تا قبل از ایمپلنت از آن بی نصیب بود!

با توجه به هزینه های بالایی که برای ایمپلنت در نظر گرفته میشود، تیم پزشکی دکتر صادق آقاجری با به کار گیری به روز ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی ها و قرار داد با اغلب بیمه های درمانی، خیال شما را از بابت کیفیت و هزینه راحت کرده است.

تاثیر ایمپلنت دندان بر بهبود زندگی

ایمپلنت بیمه رازی

طول درمان ایمپلنت دندان چقدر است؟

طول درمان به عوامل خیلی زیادی بستگی دارد از یک روز تا یک سال ممکن است طول بکشد. این زمان بسته به نوع استخوان فک شما نیاز به پیوند استخوان و نیاز به سینوس لیفت متفاوت است …برای مطالعه ادامه مطلب کلیک نمایید:

طول درمان ایمپلنت دندان

بیمه ایمپلنت دندان چگونه است؟

برخی از بیمه های تکمیلی جدیدا ایمپلنت های دندانی را زیر پوشش خودشان برده اند. ما با بیمه ایران ، پارسیان ، کلیه بانک ها ، دانشگاه آزاد ، آتیه سازان حافظ ،… برای مطالع ادامه مطلب کلیک نمایید:

بیمه ایمپلنت دندان

مزایای ایمپلنت دندانی چیست؟

زیبایی ظاهری: پر شدن جای خالی دندان یا دندان ها به یک دندان طبیعی قطعا تاثیر به سزایی در زیبایی ظاهر و به خصوص لبخند شما دارد.

استفاده راحت: ایمپلت بعد از مدت زمان کوتاهی که به آن عادت کنید با دندان طبیعی هیچ فرقی نداشته و اذیتی برای بیمار ندارد.

راحتی گفتار: ایمپلنت هیچ گونه حرکتی در دهان شما نداشته… برای مطالعه ادامه مطلب کلیک نمایید:

مزایای ایمپلنت دندانی

همین حالا فرم زیر را پر نمایید

تلفن : 02122887547-09384444595

رزرو نوبت

برای رزرو نوبت و تماس با ما لطفا کلیک نمایید
لطفا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *