ایمپلنت اقساطی

ایمپلنت اقساطی چیست؟

ایمپلنت اقساطی: دندان ها نقش مهمی از زندگی و سلامتی افراد را تشکیل می دهند و اگر زمانی آسیبی ناشی از پوسیدگی یا شکستگی و.. را ببینند باید در اولین فرصت نسبت به درمان آن ها اقدام کنیم.راه های درمان زیادی برای دندان ها آسیب دیده و از بین رفته وجود دارد اما بهترین و موثرترین راه درمان برای دندان های از دست رفته را می توان به ایمپلنت دندان اختصاص داد.

ایمپلنت دندان روش درمانی جدید است که با جایگزینی دندان های از دست رفته زیبایی و عملکرد دندان های طبیعی سابق و چه بسا بهتر از آن را به افراد بازگردانده و کیفیت زندگی را بهبود می بخشد.

اما بسیاری از افراد از این درمان سرباز می زنند و دلیل آن هم قیمت کاشت ایمپلنت دندان من باشد که در مقایسه با سایر روش های درمانی چون لمینیت دندان ، اوردنچر و جایگذاری دندان گرانتر است و ممکن است این افراد نتوانند هزینه ی آن را پرداخت کنند. به همین علت بیمارانی که نیاز به کاشت ایمپلنت و جایگزینی دندان دارند در بیشتر مواقع به دنبال روش ها یی دیگر یا کلینیک هایی هستند که بتوانند هزینه کاشت ایمپلنت و درمان خود را کاهش دهند.

مراکز درمانی و دندانپزشکی بسیاری در سطح تمامی شهر ها وجود دارد که کاشت ایمپلنت دندان را با قیمت های مختلفی انجام می دهند.اما مراکز محدودی وجود دارندکه برای بیمارانی که توان مالی یا بودجه ی کمی برای درمان دارند راهکاری جدید و به صرفه را فراهم آورده است و ایمپلنت اقساطی را در کنار سایر خدمات خود قرار داده اند.

منظوز از ایمپلنت اقساطی به این معنا می باشد که شما می توانید پس از بررسی از وضعیت دندان ها و تعیین قیمت نهایی هزینه ی ایمپلنت را در 3 قسط طی 3 تا 6 ماه پرداخت کنید.در این حالت دیگر نگران هزینه ها یا استفاده از ایمپلنت نامرغوب نمی باشید و می توانید توسط بهترین متخصص از ایمپلنت با کیفیت از برندی معتبر بهره مند شوید.

کلینیک دکتر صادق آقاجری متخصص جراحی لثه و ایمپلنت دندان نیز از جمله چنین مراکزی می باشد که سال ها است در زمینه ایمپلنت دندان فعالیت دارند و با قرار دادن شرایط اقساطی برای کاشت ایمپلنت بیماران به راحتی می توانند اقدام به درمان و نصب ایمپلنت دندان کنند.

کدام کلینیک ایمپلنت اقساطی را انجام می دهد؟

ایمپلنت اقساطی: مسئله ی دهان و دندان از موارد مهمی می باشد که توجه به آن ها از اهمیت بسیار بالایی بر خوردار است و باید در حفظ و سلامتی آن ها دقت لازمه را داشته باشیم.اما متاسفانه به دلیل هزینه های بالایی که ایمپلنت دندان به همراه دارد منجر شده است که بسیاری از افراد امکان رسیدگی و انجام کاشت ایمپلنت را نداشته و نتوانند هزینه های آن را تامین کند.

دکتر آقاجری شرایط ویژه ای چون ایمپلنت اقساطی را برای بیماران خود که تمایل به کاشت ایمپلنت دارند قرار داده و که بتوانند با پرداخت 3 قسط از بهترین و با کیفیت ترین ایمپلنت برخوردار شوند.در این حالت شما می توانید بدون نگرانی از پرداخت هزینه کلیه مراحل درمان را انجام داده و ماهان به صورت نقدی یا چکی اقساط خود را پرداخت کنید.

شرایط پرداخت کاشت ایمپلنت اقساطی در کلینیک دکتر آقاجری به این صورت است که شما می توانید 50 تا 70 در صد از هزینه ایمپلنت خود را در 3 قسط به صورت نقدی پرداخت کنید.همچنین اگر هزینه ایمپلنت بیشتر از حد معمول بود امکان پرداخت به صورت چکی نیز برای شما وجود داردکه با قرار دادن 3 تا 4 فقره چک تا پایان طول درمان هزینه ی خود را پرداخت کنید.

کاشت ایمپلنت اقساطی در چند مرحله صورت می گیرد؟

در صورتی که یک یا چند تا از دندان های طبیعی خود را از دست بدهید باید هرچه سریعتر سبت به درمان و جایگزینی آن ها اقدام کنید.بهترین گرینه در چنین مواقعی ایمپلنت دندان می باشد که روشی عالی برای جایگزینی دندان های از دست رفته می باشد.

ایمپلنت دندان روش درمانی جدیدی در عرصه دندانپزشکی می باشد که با استفاده از تکنیک های پزشکی می توان یک یا چند دندانی که به دلایل مختلف از بین رفته اند را جایگزین کرد. در واقع می توان گفت ایمپلنت نوعی دندان مصنوعی دائمی می باشد جایگزین دندان های از دست رفته شده که لق زدگی در حین صحبت کردن یا غذا خوردن ندارد و به راحتی از جا کنده نمی شود و عملکرد سایر دندان ها را بهبود می بخشد.

این دندان مصنوعی دائمی دارای فلزی پایه از جنس تیتانیوم می باشد که در نقش ریشه را در استخوان فک ایفا می کند. برای کاشت ایمپلنت در ابتدا یک فیکسچر را در استخوان فک در جای دندان از دست رفته قرار می دهند که حدود 3 ماه زمان می برد فیکسچر به طور کانل با استخوان فک پیوند خورده و به اصطلاح جوش بخورد. پس از آن نوبت به اتصال پروتز دندان با فیکسچر که ممکن است از نوع ثابت یا متحرک باشد می رسد. سپس پس از پیوند کامل فیکسچر با استخوان فک پروتز دندانی را که در دو حالت ثابت و متحرک وجود دارد را به فیکسچر متصل می کنند.

کاشت ایمپلنت قسطی در چند مرحله صورت می گیرد؟

شرایط پرداخت هزینه  ایمپلنت اقساطی چگونه است؟

هزینه ی کاشت ایمپلنت اقساطی دندان با توجه به عواملی چون تعداد ایمپلنت ، نوع ایمپلنت، مواد و وسایل مورد نیاز و… بستگی دارد که در کلینیک ها و مراکز درمانی ممختلف است.اما همانطور که گفته شد برخی از کلینیک ها همچون کلینیک دکتر آقاجری شرایط ایمپلنت اقساطی را برای بیماران فراهم کرده است تا بیمارانی که نیاز به ایمپلنت دارند بتوانند با پرداخت اقساطی درمان خود را آغاز کنند.

پس از مراجعه به کلینیک در ابتدا پزشک متتخصص به بررسی و مشاهه از وضعیت دندان های می پردازد و پس از تعیین تعداد ایمپلنت های مورد نیاز و نوع ایمپلنت هزینه ی کلی تا پایان کاشت را تعیین می کند.شما می توانید در صورت تمایل اعلام به پرداخت نقدی کرده یا از طریق چک هزینه ی خود را اقساطی کنید. لازم به ذکر است که در ایمپلنت اقساطی پس از تعیین هزینه بیمار باید در جلسه ی اول مبلغی را به عنوان پیش پرداخت قرار دهد.

در کلینیک دکتر آقاجری توافقی درباره ی هزینه ی ایمپلنت اقساطی بین پزشک و بیمار انجام می شود و شما می توانید با توجه به بودجه ای که دارید شرایط اقساط را تعیین کنید.

هزینه ی ایمپلنت را به چند صورت می توان قسط بندی کرد؟

قسط بندی ایمپلنت در مرحله ی اول به هزینه ی کلی کاشت بستگی دارد.هزینه ی کلی ایمپلنت در همان جلسه ی اول مراجعه به کلینیک پس از بررسی از وضعیت دندان و تعداد ایمپلنت های مورد نیاز و… تعیین و در یک فاکتور منعقد می گردد.

دکتر آقاجری از زمانی که فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرده است جهت همدردی با بیماران شرایط اقساطی را تعیین و بیماران بسیاری را با این شرایط پذیرفته است.در این خصوص دو راه برای قسط بندی ایمپلنت برای بیماران قرار داده است تا آنان با خیال راحت روند درمان خود را به پیش گرفته و درمان لذت بخشی را داشته باشند:

پرداخت اقساط ایمپلنت به صورت نقدی:در این حالت شما هزینه ی ایمپلنت را در 3 قسط با توجه به بودجه ی درآمدی شخصی تعیین می کنید و سپس در طی 3 تا 6 ماه با توجه به روند درمان هزینه ی ایمپلنت را به صورت نقدی پرداخت می کنید.

پرداخت اقساط ایمپلنت از طریق چک:این امکان زمانی برای شما فراهم می شود که هزینه ی ایمپلنت از حالت معمولی بیشتر شده باشد.در این حالت شما می توانید 3تا4 فقره چک معتبر را تهیه کرده و تا زمان پایان درمان هزینه ی خود را پرداخت کنید.

هزینه ی ایمپلنت را به چند صورت می توان قسط بندی کرد؟

نحوه ی پرداخت اقساط ایمپلنت چگونه است؟

ایمپلنت اقساطی: همانگونه که در بالا اشاره کردیم شرایط اقساطی تا پایان روند درمانی شما امکان پذیر می شود.این درمان ممکن است برای تعدادی از بیماران باتوجه به استحکام استخوان فک بین 3 تا4 ماه درمان شود و تعدادی تا6 ماه کاشت ایمپلنت به طول انجامد.پرداخت اقساط دارای شرایطی می باشد که در ادامه به آن ها اشاره کردیم :

قسط اول در هنگام کاشت اولیه ایمپلنت

در جلسه ی اول که برای برسی وضعیت بیمار و تعداد ایمپلنت های مورد نیاز انجام می شود برنامه ریزی کلی در باره ی نحوه ی کاشت و مراحل اولیه کاشت ایمپلنت اقساطی آغاز می شود.مرحله ی اول کاشت ایمپلنت مربوط به کاشت پایه ی ایمپلنت می باشد که از جنس تیتانیوم است که در استخوان فک قرار می گیرد.

قسط اول ایمپلنت با توجه به قرار دادی که بین پزشک و بیمار منعقد شده است در این مرحله انجام می شود اگر بیمار نیاز به جراحی های جانبی چون جراحی لثه داشت نیز هزینه ی آن در قیمت ایمپلنت تاثیر می گذارد و باید پرداخت شود.

قسط دوم در هنگام قالب گیری ایمپلنت

هنگامی پایه ایمپلنت در اسخوان فک قرار گرفت تا هنگامی که جوش خورده . پیوند تکمیل شوند حدود 3 تا6 ماه به طول می انجامد.در این مرحله بیمار باید برای ادامه فرآیند کاشت دندان و قالب گیری تاج دندان مجدد به پزشک مراجعه کند.در این زمان است که قسط دوم ایمپلنت باید پرداخت شود.

قسط سوم در هنگام قرار دادن تاج دندان بر روی پایه ایمپلنت

این مرحله آخرین فرآیند کاشت دندان می باشد که تاج دندانی که پس از 2 یا 3 هفته تهیه شده بر روی پایه ایمپلنت قرار گیرد.در این زمان پزشک از شما می خواهد به کلینیک مراجعه کرده و سپس با استفاده از تکنیک های پزشکی و به کمک پیچ تاج دندان دائمی را برروی ایمپلنت شما سوار می کند.

در زمان اتمام کار کاشت ایمپلنت یک سوم از هزینه ی ایمپلنت که به عنوان آخرین قسط شما به حساب می آید دریافت می شود.

آیا می توان ایمپلنت را به طور اقساطی انجام داد؟

بله شما می توانید با مراجعه به کلینیک دکتر آقاجری کاشت ایمپلنت و خدمات مرتبط با ایمپلنت را به صورت اقساطی با کیفیت بالا انجام دهید.

اقساط ایمپلنت به چه صورت است؟

در کلینیک دکتر آقاجری در 3 قسط شما می توانید هزینه را پرداخت کنید. کاشت ایمپلنت با 3 جلسه به پایان می رسد که شما با هر بار مراجعه می توانید اقساط خود را پرداخت کنید.

کدام کلینیک ایمپلنت اقساطی انجام می دهد؟

کلینیک دکتر آقاجری برای ارائه خدمات کاشت ایمپلنت و بهبود کیفیت زندگی بیماران این امکان را فراهم کرده است که تمامی افرادی که نمی توانند تمامی هزینه های کاشت ایمپلنت را یک جا بدهند به طور اقساطی این مبلغ را پرداخت کنند.

4.7/5 - (21 امتیاز)

5 دیدگاه

 1. مرتضی حسینی گفت:

  سلام و عرض ادب آقای دکتر شما ایمپلنت را به چه صورت قسطی کار میکنید؟

 2. سهیلا موسوی گفت:

  سلام ایا شما ایمپلنت رو با چک هم انجام میدهید؟

 3. حمیرا منتظری گفت:

  شرایط اقساط چگونه هست. اگر تعداد دندان زیاد باشد در طول مدت اقساط تاثیری ندارد؟

 4. سام ادیب گفت:

  درود بر شما… خواستم ازتون بپرسم برای کسی مثل من که تعداد دندان های از دست رفته زیاده و هر دو فک نیاز به ایمپلنت داره شرایط تون به چه صورتی هستش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *