ایمپلنت اشترومن

ایمپلنت اشترومن

از ایمپلنت اشترومن چه می دانید ؟

ایمپلنت اشترومن : در گذشته برای درمان مشکلات دندانی همچون جراحی لثه یا کشیدن دندان ها از روش های سنتی استفاده می شد ، اما امروزه با ورود تکنولوژی های نوین خصوصا در زمینه علم پزشکی دندان کمک بزرگی به تسریع روند درمان و ماندگاری آن ها شده است . یکی از این روش ها ایمپلنت دندان می باشد که حاصل دستاورد جدید فناوری نوین در علم دندان پزشکی می باشد .
همانطور که می دانید ایمپلنت از 2 بخش تشکیل شده است :
یکی قسمت جراحی می باشد که پیچ را درون استخوان قرار می دهند و قسمت بعدی قسمت بالایی یا تاج یا روکش می باشد که این دو بخش با یکدیگر جفت شده و یک ترکیب کلی ایمپلنت دندانی رابه وجود می آورند .
با مراجعه به کلینیک دندان پزشکی آقای دکتر صادق آقاجری متخصص جراحی لثه و ایمپلنت دندان می توانید بهترین خدمات کاشت ایمپلنت را با قیمتی مناسب دریافت کنید .
ایمپلنت ها در انواع گوناگون و توسط تولید کنندگان مختلفی ساخته می شوند . یکی از این ایمپلنت ها ، ایمپلنت اشترومن ساخت کشور سوئیس می باشد که از برترین تولید کنندگان ایمپلنت در جهان است .
دو نکته ی اصلی که در ساخت ایمپلنت اشترومن وجود دارد و باعث جذب مخاطبان بسیار به سمت خود شده است عبارتند از: انتخاب آزادانه ، استفاده آسان از آن
این ایمپلنت ها به گونه ای طراحی شده اند که مناسب برای تمامی افراد و بیماران می باشد و نتایج درمانی موفقیت آمیزی را نیز به همراه داشته است . همچنین نتایج بالینی عالی که این ایمپلنت ها دارا هستند باعث رضایت خاطر تمام مشتریان شده است .
در ساخت ایمپلنت اشترومن از دو تکنولوژی جدید به نام rexolid و slactive استفاده شده است که منجر به کاهش سطح تهاجمی ایمپلنت به دندان شده و موفقیت درمان را دو چندان برابر کرده است .
ایمپلنت اشترومن از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است و ظاهر زیبایی را دارا می باشد که نظر بسیاری از افراد و بیماران را به خود جلب کرده است وبرای تمامی بیماران و علاقه مندان به زیبایی گزینه ی بسیار مناسب و ایده عالی می باشد .

تاریخچه ی ایمپلنت اشترومن

یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین برند های ایمپلنت دنیا شرکت اشترومن می باشد که ایمپلنت های iti با کیفیت استاندار جهانی تولید می کند و در کشور سوئیس می باشد . این شرکت فعالیت خود را در 3حوزه ی ایمپلنت ، بازسازی بافت دهان و دندان پزشکی ترمیمی به پیشرفت رسانده و توسعه پیدا کرده است .
این شرکت از 1974 شروع به کار کرده و امروزه در تولید ایمپلنت جزء پیشگامان این عرصه می باشد که در انواع مختلف با ساختار های متفاوت ایمپلنت های مختلفی را تولید و عرضه می کند .
این شرکت اجزا و محصولات ایمپلنت خود را در امریکا و سوئیس و محصولات بازسازی بافت دهان را در سوئد و محصولات دندان پزشکی ترمیمی را در اروپا و سوئیس تولید و عرضه می کند .
شرکت اشترومن با حمایت شریک علمی بین المملی ایمپلنتولوژی ITI خود متخصصان مجربی را در سرتاسر جهان گرد هم آورده و با مشارکت یکدیگر حجم وسیعی از تحقیقات تخصصی و مطالعات آزمایشگاهی را بروی محصولات خود انجام می دهد و به ترویج تبادل اطلاعات می پردازند.
ایمپلنت اشترومن بیش از یک دهه است که با تولید انواع ایمپلنت ها با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا به یکی از پیشرفته ترین و با کیفیت ترین برند ها تبدیل شده است . تضمین شرکت اشترومن بر با کیفیت بودن ایمپلنت ها و قابل اعتماد بودن آن ها اطمینان خاطر را به بیمار و پزشک می دهد که نتیجه ی درمان موفقیت آمیزی را در پی دارد .
هرشرکتی برای ساخت ایمپلنت یک سطح مخصوص به خود را دارد و با هیچ شرکتی دیگری در میان نمی گذارد .
شرکت اشترومن نیز یک سطح و قواعد اصولی خاصی را برای طراحی و ساخت این ایمپلنت ها در نظر گرفته و از سال 1974 شروع به ساخت این ایمپلنت را کرده است و هرساله هزینه ی زیادی را بابت آموزش به جراحان دندان پزشک مطرح در دنیا پرداخت می کند تا کیفیت محصولاتشان را بررسی های علمی و آزمایش های متععد بالا ببرند .

انواع ایمپلنت اشترمن کدام اند ؟

ایمپلنت اشترومن تیتانیومی
ایمپلنت اشترومن rexolid
ایمپلنت اشترومن slactive
نقطه اشتراک rexolid و slactive  در به کار بردن آلیاژ زیر کونیوم و تتانیوم در ساختار آن ها است که باعث افزایش استحکام آن ها در برابر برش می باشد . در واقع مقامت آن ها در برابر شکست بیشتر شده است .

ویژگی ایمپلنت اشترومن با فناوری rexolid چه می باشد ؟

در ایمپلنت اشترومن با فناوری rexolid امکان تولید ایمپلنت های کوچک تر فراهم شده است که میزان تهاجم به دندان و پس دادن ایمپلنت را کاهش داده است و استحکام بالایی را نسبت به ایمپلنت های تیتانیومی دارد . این ویژگی منحصر به فرد آن باعث موفقیت بیشتر در درمان و اعتماد مشتریان شده است .
Rexolid آلیاژی با کارایی بسیار بالا می باشد که در ساخت آن 15 درصد کونیوم و 85 درصد تیتانیوم به کار رفته است . استحکام کششی بالایی که در کنار پیوند ایمپلنت با استخوان دارد میزان تهاجمی بودن آن را به طور چشمگیری کاهش داده است .
مهم ترین اهیمت این ماده دراین است که با استفاده از ایمپلنت های کوچک نیاز به بازسازی استخوان را کاهش داد است .

ویژگی ایمپلنت اشترومن با فناوری rexolid

ویژگی ایمپلنت اشترومن با فناوری rexolid

ویژگی ایمپلنت اشترومن با فناوری slactive چه می باشد ؟

در ایمپلنت اشترومی با فناوری slactive قابلیت پیش بینی درمان و جوش خوردگی بهتر استخوان با ایمپلنت را حتی در نواحی که در معرض خطر بیشتر و شرایط پزشکی پیچیده تری را دارد فراهم آورده است .
Slactive یک سطح آب دوست کارآمد بسیار مفید است که توانایی بهبودی سریع را برای بیمار به ارمغان آورده است و طول درمان را از 12-8 به 8-4 هفته رسانده است .
slactive در مایع قرار دارد و بدین شکل به دست پزشک می رسد . طبق گفته ی شرکت اشترومن می توان دو هفته بعد از این که ایمپلنت را برای بیمار قرار داد  اقدام به اجرای پروتز و روکش کاری آن کرد .
ایمپلنت های معمولی که ساخت کشور کره و یا سایر کشور های دیگر هستند کارخانه سازنده توصیه می کند در صورتی که پیوند استخوانی چندانی نداشتید بعد از 2 الی 3 ماه قالب گیری را شروع کنید اما در slactive چون که این برند iti توی مایع به دست پزشک می رسد بعد از 2 هفته می توان قالب گیری را شروع کرد چراکه مایع باعث فعال نگه داشتن سطح ایمپلنت می شود .

ویژگی ایمپلنت اشترومن با فناوری slactive

ویژگی ایمپلنت اشترومن با فناوری slactive

مزایای کلی ایمپلنت اشترومن چیست ؟

کاهش تهاجم

در ایمپلنت اشترومن از ماده ای به نام rexolid استفاده می شود که با تولید ایمپلنت های کوچک میزان پس دادن ایمپلت و تهاجم آن به دندان را کاهش می دهد .

موفقیت در درمان

ایمپلنت اشترومن باslactive باعث افزایش قابلیت پیش بینی مثبت درمان و تسریع روند پیوند ایمپلنت با استخوان شده است .

زیبایی خیره کننده

وجود بافت نرم در ایمپلنت اشترومن امکان شبیه سازی طبیعی دندان را برای افراد ایجادکرده است و زیبایی خیره کننده ای رابرای آنان به ارمغان آورده است . این ایمپلنت ها به گونه ای طراحی شده که با اباتمنت هماهنگی مناسبی را برقرار کرده تا در طول ایمپلنت دندان کمترین صدمه به بافت آن وارد شود .

دسترسی آسان

برای اینکه پیاده سازی و اجرای ایمپلنت با دقت بالا و به آسانی انجام شود از اتصال مهمی چون loxim tm و اجزای crossfit استفاده شده است . در واقع با کمک این ابزارآلات می توان مکان قرار گیری ایمپلنت و زاویه دقیق آن را به شکل ساده تری مشخص کرد .
این اتصالات پروتزی داخلی و هدایت شونده ثبات و هماهنگی بین ایمپلنت و اباتمنت را تسهیل می کنند . مخروط 15درجه ای داخلی انعطاف پذیری بالا و چهار شیار داخلی وظیفه ی موقعیت دهی اجزا را در طول درمان بر عهده دارند .
با توجه به قطر ایمپلنت از اتصاالات crossfit معمولی یا باریک استفاده می شود . اجزای loxim این امکان را بای فرد ایجاد می کند که ایمپلنت را بدون نیاز به ابزار با کمک دست قرار دهد و مکان قرار گیری دقیق ایمپلنت را نیر تعیین می کند .

تطابق بیولویکی

در ایمپلنت اشترومن 5 اصل اساسی وجود دارد که ثبات بافت نرم و محافظت از کرستال را تضمین میکند :کنترل روند رشد و ترمیم استخوان طبیعی ، رعایت فواصل بیولوژیکی ، موقعیت دهی مناسب و دقیق سطوح زبر و صیقل ، کنترل microgapها ، انتقال مناسب نیرو از طریق طراحی ایمپلنت بیوپمکانیکی .

مزایای کلی ایمپلنت اشترومن

مزایای کلی ایمپلنت اشترومن

بهترین اجرا کننده ی ایمپلنت اشترومن چه کسی است ؟

اکثر افرادی که قصد ایمپلنت گذاری را دارند به کیفیت ، نحوه ی ساخت ، عملکرد ایمپلنت و مهم تر از آن رزمه و سابقه ی پزشک مورد نظر تو جه می کنند . چرا که در ایت تصمیم گیری شناخت ایمپلنت و پزشک مورد نظر برای دریافت خدمات مناسب اهمیت ویژه ای دارد .
نکته ی دیگری که به آن توجه زیادی می شود قیمت ایمپلنت اشترومن می باشد که در تمامی شهر ها و مراکز درمانی متفاوت است .
دکتر آقاجری متخصص جراحی لثه و ایمپلنت دندان در ایران است که با برسی اولیه از وضعیت بیمار و استخوان دندان با کیفیت ترین ایمپلت از جمله ایمپلنت اشترومن را با رعایت نکات ایمنی و دستورالعمل های پزشکی برای مشتریان گرامی انجام می دهد .
قیمت ایمپلنت اشترومن در مطب دکتر آقاجری با توجه به وضعیت دندان بیمار محاسبه می شود با این حال نزخ قیمت پایین تری را دارا می باشد .
قیمت یک واحد ایمپلنت اشترومن iti در اروپا حدود 10هزار دلار می باشد که به پول ما چیزی حدودا 240 میلیون تومان می باشد درحالی که slactive در ایران و مطب دکتر آقاجری جدود 9 میلیون تومان می باشد که شما با این مقدار هزینه می توان ایمپلنت با برند معتبر جهانی را داشته باشید .
طول درمان ایمپلنت دندان چقدر است؟

طول درمان به عوامل خیلی زیادی بستگی دارد از یک روز تا یک سال ممکن است طول بکشد. این زمان بسته به نوع استخوان فک شما نیاز به پیوند استخوان و نیاز به سینوس لیفت متفاوت است …برای مطالعه ادامه مطلب کلیک نمایید:

طول درمان ایمپلنت دندان

بیمه ایمپلنت دندان چگونه است؟

برخی از بیمه های تکمیلی جدیدا ایمپلنت های دندانی را زیر پوشش خودشان برده اند. ما با بیمه ایران ، پارسیان ، کلیه بانک ها ، دانشگاه آزاد ، آتیه سازان حافظ ،… برای مطالع ادامه مطلب کلیک نمایید:

بیمه ایمپلنت دندان

مزایای ایمپلنت دندانی چیست؟

زیبایی ظاهری: پر شدن جای خالی دندان یا دندان ها به یک دندان طبیعی قطعا تاثیر به سزایی در زیبایی ظاهر و به خصوص لبخند شما دارد.

استفاده راحت: ایمپلت بعد از مدت زمان کوتاهی که به آن عادت کنید با دندان طبیعی هیچ فرقی نداشته و اذیتی برای بیمار ندارد.

راحتی گفتار: ایمپلنت هیچ گونه حرکتی در دهان شما نداشته… برای مطالعه ادامه مطلب کلیک نمایید:

مزایای ایمپلنت دندانی

ایمپلنت اشترومن

همین حالا فرم زیر را پر نمایید

تلفن : 02122887547-09384444595

رزرو نوبت

برای رزرو نوبت و تماس با ما لطفا کلیک نمایید
لطفا کلیک کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *