مشاوره و ویزیت آنلاین دندانپزشکی رایگان

ارائه خدمات مشاوره و ویزیت آنلاین دندانپزشکی یکی از کارهای مثبت پزشکان در عرصه سلامت جامعه بوده و در پیشبرد بهداشت و سلامت دهان و دندان کمک شایانی  می باشد. 

در همین راستا کلینیک دندانپزشکی دکتر آقاجری نیز به نوبه خود خدمات مشاوره آنلاین و تلفنی و همچنین ویزیت آنلاین از بیماران را انجام می دهد. شاید سوالاتی برای بیماران مطرح شود که به برخی در ادامه اشاره میکنیم.

  • آیا ویزیت آنلاین دندانپزشک هزینه دارد؟
  • هزینه ویزیت آنلاین دندانپزشکی چقدر است؟

در مورد قیمت و هزینه  مشاوره  و ویزیت آنلاین باید گفت که در کلینیک دکتر آقاجری تمامی خدمات  آنلاین و مشاوره به بیماران به صورت رایگان انجام می شود و هیچ گونه هزینه بابت آن دریافت نمیشود.

مشاوره رایگان دکتر آقاجری
مشاوره رایگان دکتر آقاجری

مشاوره دندان پزشکی رایگان

حتما برای یک بار هم که شده خود یا اطرافیانتان با دندان درد مواجهه شده اید. این درد برای بیماری های بسیاری چون التهاب لثه، عفونت لثه، عصب کشی و… رخ می دهد و در صورتی که امکان مراجعه به دندانپزشکی را نداشته باشیم تلاش می کنیم تا به نحوی با مصرف داروهای آرام بخش یا داروهای گیاهی درد را متوقف کرده تا در زمان مناسب به یک مرکز دندانپزشکی مراجعه کنیم. در این شرایط تنها یک دکتر دندانپزشک متخصص می تواند با توجه به تجربه و تبحر خود به درمان دندان آسیب دیده ی شما پرداخته و بر اساس تخصص خود درمان لازمه را انجام دهد. از سوی دیگر ممکن است شما با دارا بودن سلامت کامل دهان و دندان، خواهان دریافت خدمات زیبایی دندان باشید. از همین رو اقدام به یافتن بهترین مرکز دندانپزشکی در شهر استان خود می کنید.

سریع ترین را برای پیدا کردن یک کلینیک دندانپزشکی جستجو در فضای مجازی یا اینترنت است. این جستجو می تواند اطلاعات مفید و کاربردی را در اختیار شما قرار دهد اما از سویی ممکن است موجب سردرگمی شما نیز بشود. به عنوان مثال برای انجام لمینت دندان شاید نتوانید اطلاعات مناسبی از بهترین برند آن یا مرغوب ترین برند لمینت در عین دارا بودن کیفیت بالا به دست آورید. در مواردی دیگر در صورتی که دندان از دست رفته اید داشته باشید مطمئنا کاشت ایمپلنت دندان اولین پیشنهاد برای اجایگزین دندان از رفته به شما می شود، اما با کمی پرس و جو در فضای اینترنت متوجه می شوید که برای جایگزین دندان از دست رفته روش های دیگری چون بریچ دندان، پل دندان و… نیز وجود دارد.

اما قبل از انجام هر گونه اقدامی باید بدانید موقعیت دندان از دست رفته ی شما تعیین کننده ی درمان می باشد، که این امر را تنها یک دکتر دندانپزشک متخصص می تواند تشخیص دهد. اما برای دریافت یک مشاوره دندانپزشکی مجبور هستید حتما به کلینیک مراجعه کرده و هزینه ی زیادی را پرداخت کنید. در چنین شرایطی دریافت یک مشاوره دندانپزشکی رایگان بهترین گزینه می باشد.

معاینه رایگان دندانپزشکی

به سبب آن که بسیاری از مشکلات و بیماری هایی که برای دندان رخ می دهد به واسطه ی مراجعه ی حضوری قابل تشخیص می باشد اما به دلیل هزینه های بالایی که به همراه دارد برخی از بیماران امکان مراجعه نداشته و در نتیجه از درمان خود امتناع می کنند. بدین جهت بنا به ارزشی که دکتر آقاجری به تمامی بیماران و مراجعین خود قائل است، معاینه رایگان دندانپزشکی را در فهرست برنامه ی خدمات درمانی خود قرار داده است.

شما بیماران گرامی پس از ثبت نام در سایت یا تماس تلفنی با مطب، نوبت ویزیت دریافت خواهید کرد بابت این ویزیت حضوری هیچ گونه هزینه ای از شما اخذ نخواهد شد.

مشاوره دندانپزشکی تلفنی تهران

مسلما همه ی شما برای دریافت یک مشاوره دندانپزشکی ساده به دنبال مراکزی هستید که امکان ارائه مشاوره دندانپزشکی رایگان را داشته باشد. کلینیک دکتر آقاجری با در نظر گرفتن این امر که تمامی بیماران امکان مراجعه حضوری به مطب را ندارند، شرایطی را فراهم آورده است که بیماران عز یز در هر جای کشور که باشند، بتوانند مشاوره آنلاین رایگان دریافت کنند.

شما عزیزان می توانید به سادگی مشاوره دندانپزشکی در واتساپ دریافت کنید. نکته ی حائز اهمیت در مشاور های تلفنی کلینیک دکتر آقاجری که باعث تمایز آن با سایر مشاوره دندانپزشکی تلفنی در تهران و سایر شهرهای دیگر شده است ارائه خدمات و پاسخگویی به سئوالات توسط متخصصان این حوزه می باشد. بدیهی است که یک متخصص ایملنت با اشراف کاملی که بر موضوع مد نظر دارد و همچنین تجربه ای که بواسطه ی سال ها فعالیت در آن حوزه به دست آورده است، در کمترین زمان بهترین راهکار را برای درمان شما پیشنهاد می دهد.

نکات مهم در خصوص دریافت مشاوره دندان دندانپزشکی تلفنی

افرادی که تمایل دارند معاینه رایگان دندانپزشکی را به صورت آنلاین یا تلفنی دریافت کنند نکاتی درباره ی مشاوره دندانپزشکی در واتساپ یا تلفنی وجود دارد که رعایت به آن ها موجب تشخیص بهتر مشکل شما توسط دندانپزشک می شود.

  • حتما نام دارو و دوز مصرفی روزانه را به طور دقیق در اختیار پزشک خود قرار دهید.
  • در صورت مصرف هر گونه دارو مخدر نام و مقدار آن را صادقانه در اختیار پزشک خود قرار دهید. زیرا این دارو تماما بر روی سیستم عصبی شما تاثیر می گذارد.
  • خانم ها باردار در هنگام معاینه رایگان دندانپزشکی به صورت آنلاین شرایط خود را اعم از داروهای مصرفی، نوع رژیم غذایی و…. را به پزشک خود اطلاع دهند.

پرسش و پاسخ آنلاین به سوالات دندانپزشکی

چنانچه نیاز به مشاوره آنلاین دندانپزشکی  دارید یا  دارای مشکلی در حوزه دندانپزشکی هستید می توانید با کارشناسان و پزشکان کلینیک دکتر آقاجری در ارتباط باشید. 

شما می توانید پاسخ سوالات رایج دندانپزشکی را از کلینیک دکتر آقاجری  دریافت نمایید.  کافیست فرم زیر را تکمیل کنید و سولالات و مدارک پزشکی خود را به پزشکان ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت پاسخ تخصصی دندانپزشکی دریافت نماید.

فرم ویزیت آنلاین دندانپزشکی