قیمت ایمپلنت دندان در سال 98

قیمت ایمپلنت دندان در سال 98 : یکی از سوالات مطرح در مورد قیمت ایمپلنت در سال 98 می باشد. قیمت ایمپلنت ها بسته به کیفیت و کشور سازنه آن متفاوت هستند . البته تمامی ایمپلنت های به کار رفته در مرکز ما دارای کیفیت بسیار بالایی هستند.

قیمت ایمپلنت دندان در سال 98 کره ای بین سه تا سه و نیم میلیون می باشد.  قیمت ایمپلنت های اروپایی نیز بین چهار تا چهار و نیم میلیون تومان است. البته توجه داشته باشید این قیمت، قیمت پایه ایمپلنت و روکش آن را شامل می شود.دکتر آقاجری جراح لثه و متخصص ایمپلنت دندان و لمینت .

سوالات متداول به صورت فیلم ؟ قیمت ایمپلنت دندان در سال 98

 

ایمپلنت دندان چیست؟

از ایمپلنت برای ترمیم یک یا چند دندان از بین رفته استفاده می شود. یک پیچ تیتانیومی در محل ریشه دندان از دست رفته کاشته می شود. این پیچ دقیقاً مانند ریشه دندان ، درون استخوان فک قرار می گیرد.هنگامی که این پیچ ها در در استخوان فک جای گرفتند،دندانپزشک با استفاده از پروتز های دندانی روکش ایمپلنت را بر روی آنها قرار دهند… ادامه مطلب

فرآیند ایمپلنت دندان چیست؟

قیمت ایمپلنت دندان در سال 98 :ایمپلنت دندان نیاز به یک عمل جراحی دهانی دارد و پس از بی حس شدن ناحیه جراحی انجام می شود.

در زمان عمل ، دندانپزشک سوراخ کوچکی در استخوان فک ایجاد کرده و پایه را به دقت در استخوان پیچ می کند. سپس لثه روی کاشت گذاشته می شود تا بتواند بهبود یابد.

بعد از اینکه پایه کاشت به اندازه کافی بهبود یافت ، یک عمل جراحی دوم لازم است تا کانکتور در قسمت بالای کاشت قرار گیرد. در آخر ، تاج در بالای کانکتور قرار می گیرد. این تاج با سیمان مخصوص دندان و یک پیچ کوچک به کانکتور وصل می شود…ادامه مطلب